Czary defensywne, paladyn.

Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź, czy ktoś nie poruszył tematu wcześniej. Pozwoli to zachować ład i ułatwi szukanie innym.

Moderator: Aniołowie

Celeadoc
 

Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 5444
Rasa: Cz³owiek

Re: Czary defensywne, paladyn.

Post autor: Celeadoc »

No to proste pytanie. Powiedz mi jak, rzucić czar defensywny w pierwszej rundzie, tylko raz. Nie przed walką, ale jako mój pierwszy ruch. Jako paladyn, chciałbym do walki przygotować się należycie. Rzucić czar obronny, następnie walczyć. Moim pierwszym ruchem w jakiejkolwiek walce więc, byłoby rzucenie czaru. Kolejnym ruchem - cokolwiek.
Caras Galadhon
 

Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 2381
Rasa: Cz³owiek

Re: Czary defensywne, paladyn.

Post autor: Caras Galadhon »

Niemożliwe (chyba, że umiesz się bawić taktyką).
Założeniem paladyna było to, że nie ma możliwości rzucania czaru przed walką. Paladyn i tak jest jedną z mocniejszych postaci, to, że nie umiecie go użyć to już Wasz problem.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2017, o 23:03 przez Caras Galadhon, łącznie zmieniany 1 raz.
Celeadoc
 

Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 5444
Rasa: Cz³owiek

Re: Czary defensywne, paladyn.

Post autor: Celeadoc »

Nie piszę o 'przed walką', a jako pierwszy ruch jaki mogę wykonać i chcę go wykonać tylko raz podczas walki.
Caras Galadhon
 

Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 2381
Rasa: Cz³owiek

Re: Czary defensywne, paladyn.

Post autor: Caras Galadhon »

Rzucenie czaru "przed walką" to właśnie pierwszy ruch, jaki wykonujesz podczas walki (pobiera za to pry).
Ten temat to chyba troll czyichś multikont, żeby jeszcze bardziej wzmocnić i tak już mocną postać.
Jeżeli ktoś uważa, że 33% redukcji w zamian za 1-2 tury to dużo (z głębi serca polecam kalkulator, skoro oszacowanie czegoś takiego na oko jest zbyt trudne), to jest najzwyczajniej w świecie idiotą.
Celeadoc
 

Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 5444
Rasa: Cz³owiek

Re: Czary defensywne, paladyn.

Post autor: Celeadoc »

Pierwszy ruch jaki mogę zrobić, nie ten przed walką >>. Troll? Grałem w Impa zanim jeszcze weszło coś takiego jak 'taktyka'. Stąd temat. Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość ustawienia taktyki takiej o jakiej myślę, czy nie. Tyle. Postaci nie chcę 'koksować' jak już wspominałem, a po tak długiej przerwie nawet nie wiem i w sumie nie interesuje mnie jaka postać jest mocna, chcę tylko pograć. Do głosu chyba prawo ma każdy?
Titanium, The Sin
Bóg
 

Posty: 200
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 51
Rasa: Cz³owiek

Re: Czary defensywne, paladyn.

Post autor: Titanium, The Sin »

Każdy ma prawo, a takie tematy potem ułatwia grę innym. Zresztą po to jest ten dział forum, by zadawać pytania.

Założeniem Paladyna jest wspomaganie się magia jedynie, dlatego nie można rzucać nim czarów przed walką. I myślę, że jest to dobre rozwiązanie.

Darujmy sobie obrażanie innych w dyskusjach.
World needs a professional, not a hero.
Celeadoc
 

Posty: 27
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 5444
Rasa: Cz³owiek

Re: Czary defensywne, paladyn.

Post autor: Celeadoc »

Ja tam się nigdzie obrażony nie czuję, trochę dystansu. A co do tematu.. to chyba można zamknąć? Od początku wiedziałem, że nie mogę rzucić czaru PRZED walką. Chodziło mi o pierwszy 'dostępny' ruch. Nie atak od razu, nie ucieczka, eliksir cokolwiek, a właśnie ten jeden, jedyny czar. Dobrej nocy ;)
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 210
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Czary defensywne, paladyn.

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

Celeadoc Chikan napisz do mnie posłańca, a postaram się Ciebie nakierować na kilka rozwiązań :)
Ale na gotowe nic nie dam, bo lepiej jest samemu coś odkryć niż powielać czyjeś schematy. Dlatego tak jak pisałem jeśli coś chce się sprawdzić to warto jest testować różne pomysły jakie tylko przychodzą do głowy w danym momencie. Tylko polecam wtedy biegać na lekko słabszej lokacji niż się walczy. Więcej wyniesiesz jeśli do czegoś dojdziesz sam niż jak ktoś da na gotowe.
Caras Galadhon
 

Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 2381
Rasa: Cz³owiek

Re: Czary defensywne, paladyn.

Post autor: Caras Galadhon »

Darujmy sobie obrażanie innych w dyskusjach.
Polecam zapoznać się ze znaczeniem pojęć:
wyjasnienie słowa idiotyzm
Nikogo nie obrażałem, po prostu wyrażałem swoją opinię na temat osób, które nie potrafią sobie policzyć przewagi jaką daję paladyn. Nie mów mi, że ktoś, kto zna czary, a nie zdaje sobie z tego sprawy, nie ma problemów z myśleniem.

Co do paladyna, polecam jak najszybsze zdobycie czaru leczenie (na 99 inty chyba), działa lepiej niż jakikolwiek eliksir gdzieś do poziomu dol guldur :P
Veart Iraeth
 

Posty: 52
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:44
ID: 1454
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Czary defensywne, paladyn.

Post autor: Veart Iraeth »

O ile dorze kojarzę tylko jeden paladyn wygrał erę w historii gry - i nie był to Urudin. Ten ostatni chyba zafascynowany ostatnimi "osiągnięciami " ex- Archanioła wziął sobie rzecz do serca i porzucił barda na dobre, sugerując, że czar leczący na 99 inta - nie pamiętam dokładnie ile Hp leczący /jakieś 200 max/ - zaleczy w krypcie i innym Upiornym Labiryncie.

Po co ta retoryka - nie każdy musi wiedzieć to wszystko, myśleć jak Ty, kalkulatorować. Ale może pytać. Rozmawiać - nie imputować i prężyć bicepsy. Wówczas nie ma dialogu, pomocy, tylko jakiś występ przed walką MMA - jak to teraz właśnie robisz. Nawet jeżeli wiesz lepiej.
''Gadać mi się nie chce, bo o czym tu gadać?
Gdyby sito podstawić, żeby sensu nałapać,
mikrogrudki nie uświadczysz, przelatuje bla, bla, bla, bla...''
ODPOWIEDZ