Resety

Moderator: Aniołowie

Tariela, Demoniczny Miecz Niebios
 

Posty: 102
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 905
Rasa: Cz³owiek

Re: Resety

Post autor: Tariela, Demoniczny Miecz Niebios »

Katla, Oko Kota pisze:Jak dla mnie, mogły by być co godzinę, ale jednak przerwę nocną i tak bym zostawiła. Służy ona dwóm celom: aby jednak ludzie w nocy spali i by Ci co nie zdążyli wyklikać jej w dzień (bo spali), mogli to zrobić po 22 lub przed 6.
Co do zniesienia przerwy, argumentacja w sumie trochę taka sama jak przy eventach: znieść event z expem, bo niektórzy chomikują energię na takie eventy – chodzi o to, że w sumie to, co zrobi każdy ze swoją energią i czy będzie spał w nocy, czy wstawał specjalnie na reset, to zależy indywidualnie od każdej osoby i jej wyborów. Imperium nie powinno się poczuwać do pełnienia funkcji edukacyjnej („należy w nocy spać”), a raczej rozrywkowej ;)

Ale w sumie, gdyby resety były co godzinę, to faktycznie w nocy można by sobie je odpuścić…

A co o tym sądzą inni?
Eliten
 

Posty: 101
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 859
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Czarodziej

Re: Resety

Post autor: Eliten »

Dla mnie też mogłaby wrócić opcja co 3h.

Zmienilbym tylko bonus Energi maksymalnej przy lvl na większy. Osoby grające regularnie byłyby w lepszej sytuacji niż te, które dochodzą w późniejszych chwilach ery. Byłoby to bardziej sprawiedliwe, gdyż po 40-50dniach nowej ery są zwoje, elki, duuuzo lepsze uzbro, a mając skumulowaną energię jest łatwo dogonić resztę.
Jest to pewna taktyka na grę oczywiście, ale wydaje mi się że to osoby grające na codzień powinny być bardziej uprzywilejowane niż te, które zajrzą raz na miesiąc.
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Resety

Post autor: Strażnik »

Osoby grające regularnie byłyby w lepszej sytuacji niż te, które dochodzą w późniejszych chwilach ery.
A W KTÓRYM MIEJSCU NIE SĄ?
wydaje mi się że to osoby grające na codzień powinny być bardziej uprzywilejowane niż te, które zajrzą raz na miesiąc.
To jest gra fabularna w internecie, czy zakład produkcyjny w realnym socjalizmie?
ODPOWIEDZ