Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Zaznacz, które opcje popierasz:
Limit ilości pitych mikstur w walce 14%  14%  [ 4 ]
Losowość statystyk Potworów 24%  24%  [ 7 ]
Zmiana Szkoły Bitewnej 17%  17%  [ 5 ]
Moduł typów Gildii 14%  14%  [ 4 ]
Uświęcanie Broni przez Paladyna 31%  31%  [ 9 ]
Liczba głosów : 29
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 gru 2017, o 19:17 
Bóg

ID: 13
Rasa: Bóg
Profesja: Rzemieślnik
Aardvark napisał(a):
Dokładnie - Dol Guldur nie jest żadną miarą lokacją pod takie testy, bez uzbrojenia dam radę w 2 turach

tu nie było testu czy dasz radę, tylko test otrzymywanych obrażeń więc jak najbardziej na miejscu, bo tam jest 1 typ moba i dlatego łatwo porównać

Aardvark napisał(a):
No i sorry - 2 k wytrzymki i 1,5 siły - kto tyle ma ?

Raval jest niedaleko ;)
Aardvark napisał(a):
Ciekaw jestem ile wbiłes zwinki i szybkosci, żeby zniwelować problem. Jeżeli choć połowę tego co w siłę i wytrzymkę, to pytam - kto ma takie staty obecnie, czy build zrobiony pod te testy był jakkolwiek realny

Tak jak pisałem - pozostałe staty po 1,5k, ale nie ma to żadnego znaczenia dla testu ze względu na to co pisałem wyżej...

Aardvark napisał(a):
Owszem, kiedys siedzenie na wogulu miało sens, warto było poczekać i podbić staty żeby wydropić konkurencyjne dla rzemków ( których obecnie brak, na marginesie ) uzbro - teraz wcale.

Problem w tym, że nikt się nie pokusił podczas testów o sprawdzenie jak się gra na wogulu, chociaż prosiłem kilka osób.

Nie twierdzę wcale że jest idealnie - bo nie jest (ale całkiem w d... też nie jest!), ale szukam sposobu na zbalansowanie tego, jednakowoż sam nie dam rady ;)
Jak po czasie zwróciłem uwagę - test nie był jednak w pełni udany, bo wpływ na siłę eq ma też poziom gracza - test robiłem przy 100 levelu, jak podciągnąłem do 170 to moc eq odczuwalnie podskoczyła, ale powiedzmy że już o to nie będziemy się bić.

Tak czy siak wogula na pewno będę chciał jeszcze zrewidować, podobnie jak Czarta, a eq kowalskie w nowej erze będzie nieco osłabione. Mam nadzieję, że uda się wypracować jakiś balans w tej kwestii i że pomożecie przy testach :P

PostNapisane: 5 gru 2017, o 21:08 

ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Złodziej
Podziwiam Twoją prace Orgu ale za mało was jest żeby zbalansować te wszystkie niedopracowane rzeczy... Smutno troche :D

PostNapisane: 6 gru 2017, o 01:36 

ID: 1664
Rasa: Wampir
Profesja: Druid
Nass wyciagal w tamtej erze po 25k defa z uzbra na wogulu wiec nie wiem o co ten caly placz. Wogul ma byc z natury potezny i wytrzymaly. Dlatego jest taki boost rozdania apkow na nim w sile i wytrzymalosc.

PostNapisane: 6 gru 2017, o 08:19 

ID: 800
Rasa: Wogul
Profesja: Paladyn
Fakt tylko bylo to na ponad 200 lvlu z mega iloscia sily i wytrzymki :P

Jest co prawda mala luka ktora moglaby byc podciagnieta... uzbro wogula mogloby sie troche szybciej skalowac do tego 6-7k defa i potem mogloby zwalniac z tym przyrostem. Do dol jeszcze idzie wyrobic na takim 5k defa ale o wzgorzu mozna zapomniec, nie wspominajac juz o baszcie :) zmusza to troche do siedzenia i podbijania statow w kapieli blotnej... zeby sie oplacalo zmienic w wogula i latac na jego uzbrze ja widze tylko i wylacznie pozny late game. Na wysokosci wzgorza jest to za duza strata defa w porownaniu do tego co oferuje nam rynek grajac czlowiekiem.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1