Hala sławy

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 988
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Hala sławy

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Obecny system Hali Sławy jest taki, że dopóki ktoś nie pokona potwora z Nottern, wszystkie wartości są tam ukryte dla graczy - z wyjątkiem Bogów i Archaniołów.

Jednakże dla uniknięcia oskarżeń o nieuczciwość i wykorzystywanie przez rangowych wiedzy zaczerpniętej z HS, postanowiliśmy ukryć te informacje także dla Archaniołów, którzy należą do jakiejś gildii.
To zostało dzisiaj wprowadzone.


Jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie, czy propozycje dotyczące tego elementu Imperiu (HS) to bardzo proszę o zgłaszanie pomysłów.
E M P I R E W I L L R I S E !...
Elmek, Patron Samobójców
 

Posty: 90
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:55
ID: 63
Rasa: Cz³owiek

Re: Hala sławy

Post autor: Elmek, Patron Samobójców »

Ze względu, że aniołowie o archaniołowie nie mogą wygrać ery. Prosiłbym o ukrycie ich statystyk w hali sław.
Argumenty:

1-Zawsze będą innych wyprzedać, ze względu na profity rangowe.
2-Tigivio w oczy mnie kole xD

Aha i jeszcze jedno, czy nie warto ograniczyć Halę sław? Bogactwa pokazują bardzo dużo dla ludzi w klanach, a wręcz chyba za dużo. To jedno bym ograniczył, lecz dodał pozycję jeżeli chodzi o nifredil ;]
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 988
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Hala sławy

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Rangowi nie mają dostępu do profitów AP wynikających z rasy, a do lokacji rasowych mają z pewnym ograniczeniem. Nie jest tak, że Rangowi Uber Alles...
Bogactwa pokazują bardzo dużo dla ludzi w klanach, a wręcz chyba za dużo. To jedno bym ograniczył
Ale jak? Widok "????" nie jest wystarczającym ograniczeniem?
dodał pozycję jeżeli chodzi o nifredil ;]
czemu nie ogólnie o zioła?
E M P I R E W I L L R I S E !...
Elmek, Patron Samobójców
 

Posty: 90
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:55
ID: 63
Rasa: Cz³owiek

Re: Hala sławy

Post autor: Elmek, Patron Samobójców »

Nie Orgu nie jest :P Jeżeli mistrz klanu ma ????? a my mamy ???? To wiadomo, że danego minerału ma ponad 10k :P To mówi bardzo duzo... lecz oczywiście mogę pleść głupoty.

Tak mają dostęp z ograniczeniem, ale mogą bić tam enę... Zobacz Tigivio i mnie, on mógł bić enę dużo szybciej niż ja, a przemieniłem się jako pierwszy (mowa o rzemkach) i kilkanaście dni później niż Tigi.

Ewentualnie mam jeszcze jeden pomysł:
Arche i aniołki niech mają dostęp lecz trzeba spełnić jeden z trzech warunków:
1-Znaleźć kamienie przemiany do odblokowania konkretnej rasy
2-Zapłacić w Cytadeli Czarnoksiężnika
3-Trzy osoby z twojej profesji muszą być przemienione. Zaznaczam z profesji nie na impie :P

Z ostatnim mnie zastrzeliłeś ==" Hala sław w ziołach niezły pomysł :D
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 210
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Hala sławy

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

Elmo nie byłeś pierwszym wamp rzemkiem to takie drobne sprostowanie :P

A warunki do lokacji rangowi i tak mają ;)
I nie jest aż tak kolorowo jak sobie wyobrażasz. Ty jak się zmienisz masz bonusy od rasy do rozdania AP i szkoła bitewna inna. Rangowy ma cały czas takie samo rozdanie AP i taką samą szkołe bitewną. Więc obecnie rangowy to taki słaby wamp (dostęp tylko do źródła).

Trzeciego warunku to ja nawet nie skomentuje xD Takie coś miało sens 10 lat temu, a nie teraz...

Po co HS w ziołach? Nie widzę sensu aby takie coś tworzyć, a już tym bardziej dawać info kto ile ma ziół nifre. Jest to jeden z dość kluczowych elementów w imp. A dawanie takiej informacji to zbyt wiele.
Elmek, Patron Samobójców
 

Posty: 90
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:55
ID: 63
Rasa: Cz³owiek

Re: Hala sławy

Post autor: Elmek, Patron Samobójców »

Wir ściemniaczu nie miłosierny :P
Gadeon, Aki, Ja, Greward... To są chyba jedyni gracze (normalni) którzy kują. No i tak byłem pierwszy xD

Byłem aniołem to wiem jak to wygląda :P

Wir a czemu niema sensu trzeci warunek? Obczaj go sobie na spokojnie:
Wojownik
Barbarzyńca
Czarodziej
Druid
Kapłan
Bard...

No dobra masz rację xD Lecz Bóg mógłby to administrować ręcznie :P
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 210
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Hala sławy

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

Czyli reszta rzemków jest inna. Co to za dziwne rozumowanie? xD
Nie ściemniam pierwszy był Timodonar. Więc nie głoś nieprawdy ;) zwłaszcza, że w jakimś temacie było to poruszane - gdy pisałeś o przemianach. Sam nie mogłeś się przemienić i sporo jęczałeś o kamykach :P

A przepraszam kiedy byłeś Aniołem i ile jest obecnie aktywnych graczy, a ile było gdy nim byłeś. Mam dostęp do statystyk i widzę. Inna sprawa widzę ile osób jest obecnie aktywnych i pamiętam ile było kiedyś. Dalej nie widzisz różnicy?
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 988
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Hala sławy

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

No dobra masz rację xD Lecz Bóg mógłby to administrować ręcznie :P
Jeszcze czego!
1-Znaleźć kamienie przemiany do odblokowania konkretnej rasy
2-Zapłacić w Cytadeli Czarnoksiężnika
3-Trzy osoby z twojej profesji muszą być przemienione. Zaznaczam z profesji nie na impie :P
Czyli skrzydlaty nie dość, że nie ma modyfikacji AP, to musi płacić za możliwość korzystania z lokacji rasowych jak inni gracze? Trochę krzywdzące wg mnie ;)

Prędzej rzeczywiście ograniczyłbym prawo wstępu do danych lokacji rasowych koniecznością znalezienia danego kamienia (tylko Rasowego - masz Kamień Krwi to możesz wchodzić do wampirzej, masz Kamień Ziemi - to do błotniska, itd.) ale to też raczej przyspieszyłoby mozliwość korzystania z danej lokacji (wyjątkiem tylko nadal Rzemkowie, którzy po lokacjach z natury nie łażą...)
E M P I R E W I L L R I S E !...
Tariela, Demoniczny Miecz Niebios
 

Posty: 102
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 905
Rasa: Cz³owiek

Re: Hala sławy

Post autor: Tariela, Demoniczny Miecz Niebios »

A ja uważam, że Hala Sławy powinna być jawna. Osiągnięciami trzeba się chwalić! ;)
Elmek, Patron Samobójców
 

Posty: 90
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:55
ID: 63
Rasa: Cz³owiek

Re: Hala sławy

Post autor: Elmek, Patron Samobójców »

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni pisze: Prędzej rzeczywiście ograniczyłbym prawo wstępu do danych lokacji rasowych koniecznością znalezienia danego kamienia (tylko Rasowego - masz Kamień Krwi to możesz wchodzić do wampirzej, masz Kamień Ziemi - to do błotniska, itd.) ale to też raczej przyspieszyłoby mozliwość korzystania z danej lokacji (wyjątkiem tylko nadal Rzemkowie, którzy po lokacjach z natury nie łażą...)
No i to jest rozwiązanie :D Zachowujesz regułę 3 przemian i dodatkowo kamień.
W sumie walić to, tylko znalezienie kamienia i dodatkowa lokacja gdzie mogą go użyć, bądź coś takiego xD Rzemek taki czy inny też musi go znaleźć.
Nosz kurka geniusz.




Wir czepiasz nieistotnych detali xD
ODPOWIEDZ