Zmiany by Gedzio

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Zmiany by Gedzio

Post autor: Strażnik »

Tak więc może i ja podzielę się moimi spostrzeżeniami co do zmian :)
A mianowicie:

1. Przede wszystkim zmodyfikowałbym eventy, gdyż strasznie przystopowały rozgrywkę i rozwój. Większość kisi energię i czeka na dany event przez co jedyne co się w grze dzieje to trollowanie na chatce.

2. Tak jak napisałem w innym temacie odnośnie dobijania, uruchomić opcję która dałaby postaci kompletne immu od dobić. Idealne rozwiązanie dla postaci tworzących i tych co walczyć nie chcą.

3. Nieco zmodyfikowałbym system zielarstwa, przez co gra byłaby atrakcyjniejsza. Mianowicie zmniejszyć możliwości przerobowe, co doprowadzi do uprawiania pól przez niemalże każdego, co w konsekwencji trochę dodatkowej pracy zapewni by druidzi, zarówno ci klanowi jak i bez mogli się w ziółka zaopatrywać. Znacznie by na cenie takie uprawy wzrosły, a i konkurencja by i w tym sektorze wzrosła.

4. Kowal z tego co słyszałem z pogłosek i plotek ma być zmieniony więc wypowiedź tu jest zbędna. Aczkolwiek jeśli zmiany mają nadejść to miło by było gdyby złotnicze i metalurgiczne wyroby również bonusy od żywiołów miały, ponieważ w późniejszym etapie gry te dwie gałęzie są zbyteczne co pokazane w tej erze jest chociażby.

5. Lekki lifting i układ alfabetyczny w zwojach bogactwach, który już wcześniej został poruszony przez niektóre osoby na forum.

6. Proponowałbym lekkie zmiany w zapomnianym skrzydle. Lokacje tam zawarte są mało uczęszczane tak naprawdę. Jedynie po co tam się idzie to wiadomo po składniki na przemiany i tyle z ich korzystania. Na pewno najbardziej zapomnianą lokacją jest zaklęty dwór, który nie wiem czy jeszcze ktoś tam odwiedza. Można by było stworzyć jakąś ciekawszą lokacje albo małe zmiany w tych istniejących wprowadzić.

Na chwilę obecną takie miałbym swoje spostrzeżenia co do zmian jakie bym widział.
Jubek Wesołe Serce
 

Posty: 30
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:49
ID: 1805
Rasa: Cz³owiek

Re: Zmiany by Gedzio

Post autor: Jubek Wesołe Serce »

Zmniejszenie ilości uzyskiwanych ziół będzie premiowac armie multikow i przystopuje tempo gry po raz kolejny.
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Zmiany by Gedzio

Post autor: Strażnik »

Ja bardzo przepraszam, nie jestem moderatorem, ale to się tyczy ogólnie pojmowanych reguł dyskusji - uprzejmie wnoszę o nie robienie burdelu zakładaniem tematów "osobistych". Jeśli ktokolwiek ma się merytorycznie odnosić do miliona rzeczy z różnych kategorii, które Ty wpisujesz w jednym "własnym" temacie, to wyjdzie z tego tasiemiec o niczym, w którym WSZYSTKIE pomysły realnie znikną.
ODPOWIEDZ