Czy dobrze gram?

Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź, czy ktoś nie poruszył tematu wcześniej. Pozwoli to zachować ład i ułatwi szukanie innym.

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Ailuka
 

Posty: 20
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 15:22
ID: 699
Rasa: Cz³owiek

Czy dobrze gram?

Post autor: Ailuka »

Czy ktoś mógłby mi pomóc, żeby powiedzieć czy dobrze gram?
Coraz trudniej, tzn. coraz więcej Energii mi zabiera, żeby osiągnąć kolejny poziom.

Obecnie chodzę na wyprawy do "Cytadela Smoczego Króla".
Próba wejścia do "Labirynt Ehtelion" zawsze kończy się śmiercią (np. na beholderze).

Czy to normalne?

Czy na tym poziomie nie powinno mi się już udawać ogarniać innych miejsc?
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 210
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Wampir
Profesja: Barbarzyńca

Re: Czy dobrze gram?

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

Dzieje się tak gdyż z każdym poziomem rośnie Ci exp potrzebny do wbicia kolejnego. A spada lekko exp za moba z każdym wbitym poziomem z którego wcześniej dostałaś np. 500 exp'a.
Byłaś w CSK w koszarach/wieży magów?
Używasz eliksirów?
Labirynt Ehtelion to dość wymagająca lokacja i spory przedział trudności.

Byłaś rzeka, góry?
Katla, Oko Kota
 

Posty: 198
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 4989
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Złodziej

Re: Czy dobrze gram?

Post autor: Katla, Oko Kota »

Beholder akurat jest dość specyficzny. Mi udawało się pokonać wszystkie Yuany, a Beholdera nie, więc nie jest on wyznacznikiem czegokolwiek (Ma skubczyk ogromną wytrzymałość. W ogóle potwory w lokacjach prostych z ok. 1000 HP są trudne). Wiesz, ciężko cokolwiek powiedzieć na temat: czy mając 32 poziom i nieco ponad 1000 HP powinnaś wchodzić już do dalszych lokacji, bo tak naprawdę poziom nic nie mówi. Mówią statystyki, wbb, uzbrojenie, ustawiona taktyka, dostępność do eliksirów i takie tam. Fajnie gdyby w temacie odezwała się osoba, która lepiej ogarnia wojownika, bo ja ostatnio nim grałam kilkanaście er temu.
Tariela, Demoniczny Miecz Niebios
 

Posty: 102
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 905
Rasa: Cz³owiek

Re: Czy dobrze gram?

Post autor: Tariela, Demoniczny Miecz Niebios »

Ja też dopiero poznaję wojownika, więc wielu porad nie dam, ale generalnie niezależnie od klasy, gdy mam momenty, że jestem w ślepej uliczce, np. od paru dni jestem w tej samej lokacji mimo przeskoczenia paru poziomów, albo ogólnie mam przeświadczenie o zbyt niskiej skuteczności mojej postaci, bardzo często wynika to z:
— zbyt słabej broni (warto regularnie sprawdzać targowisko i kontaktować się z kowalami, czy czegoś nie wykują);
— złego używania eliksirów lub w ogóle ich nieużywania.
Ailuka
 

Posty: 20
Rejestracja: 2 kwie 2017, o 15:22
ID: 699
Rasa: Cz³owiek

Re: Czy dobrze gram?

Post autor: Ailuka »

Bardzo dziękuję!
Daliście mi dużo rad do sprawdzenia :)
Ekwipunek wymieniony, nowe lokalizacje do sprawdzenia jak tylko będzie energia :)
ODPOWIEDZ