Panteon

Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź, czy ktoś nie poruszył tematu wcześniej. Pozwoli to zachować ład i ułatwi szukanie innym.

Moderator: Aniołowie

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Panteon

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Proszę o spuszczenie trochę emocji. Nie nakręcajcie shitstormu ponad potrzebę.
Póki co - nie mam czasu zająć się tematem ale ostrzegam że za duże eskalowanie będzie nagradzane warnami.
Wiem że posłańce są pod kontrola i są czytane zatem Bogowie mogą to potwierdzić
Bez przesady...
E M P I R E W I L L R I S E !...
Eliten
 

Posty: 101
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 859
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Czarodziej

Re: Panteon

Post autor: Eliten »

To są wasze serwery i wasza gra więc naturalnie iż jeśli coś wysyłam to możecie mieć dostęp do tego ;)

Źle to sformułowałem Org. Chodziło że w razie problemów, pomówień i sporów macie dostęp do tego, ale na codzień nikt tego nie robi bo są chyba ciekawsze rzeczy do robienia niż czytanie moich 800 posłów z innymi graczami ;)
Elmek, Patron Samobójców
 

Posty: 90
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:55
ID: 63
Rasa: Cz³owiek

Re: Panteon

Post autor: Elmek, Patron Samobójców »

Dobra miałem się rozpisywać bo Odd mnie cytuje, ale mnie się nie chce :P Z uzbra "klanowego", ode mnie były 2 rzeczy chyba. Jedną "złodziejskie nagole z diamentem" sam zabrałem aby oddać osobie która wysłała mi ametystu na 5 diamentów ;] Drugiej nie pamiętam... a no tak szyszak z diamentem na zlecenie Elitena który nie wyszedł. Uzbro które się przewijało można podzielić na dwa rodzaje: Elitena które ode mnie otrzymał pod warunkiem, że będzie się z nim dzielił i wygrane na aukcjach przez Savera.
To tyle co do uzbra.
Jeżeli chodzi o kasę, mam logi od 24.04.2017
Wpłacona kasa przez Elitena to około 12kk
Przekazał sobie około 17kk w tym brał kasę wpłaconą przez Nasredina około 1,5 do 2kk
Liczyłem dwa razy wychodzi, że kasy wyniósł około 3kk. Lecz trzeba pamiętać, że od kilku osób spoza klanu brał minerały: kamień, burelia, altheli które trafiły do mnie i za nie też płacił.
Największe wypłaty są widoczne od chyba 02 maja jest to około 9kk wcześniej miał nadpłatę w wysokości 3kk.

Odd wybacz, lecz bardzo słusznie Eliten jest oburzony. A co do cytatów o multi:
"Dostałem dużo skarg i zażaleń na to co robi, ludzie wpłacali pieniądze na świątynie a on wypłacał je do swojego banku i już ich nie ma :) to samo z Kamieniami na diamenty, dzisiaj przelał 100k kamieni dla akiego za zlecenie, nie wspominając już Elmo o multikach ;)"

Nie wierzę, że osoba wyciskająca 20kk dziennie połasiłaby się na 3kk okradając klan z dwoma najlepszymi płatnerzami (nie liczę Tigivio). Zresztą kto narzekał? Eliten pisał chyba posła, że jak ktoś chce uzbro to ma mnie oto maltretować.
Sav
 

Posty: 18
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:41
ID: 1343
Rasa: Cz³owiek

Re: Panteon

Post autor: Sav »

Hej ;) nie jestem multi :P w razie czego to ja też wrzuciłem chyba coś kasy do skarbca to możecie ją traktować jako kasę Elitena bo ja też nie wierzę, że celowo wybrał więcej....
Grim, Wilczy Kieł
 

Posty: 9
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:55
ID: 3014
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Panteon

Post autor: Grim, Wilczy Kieł »

Jeżeli coś mogę dorzucić od siebie to powiem tak, nie mam żadnego żalu do Elitena ani do nikogo, że sprawa się potoczyła tak jak potoczyła. Nie wnikałem w sprawy pomiędzy mistrzami, zastępcami bo w końcu jestem tylko skromnym druidem ale jak tylko potrzebowałem jakieś minerały, reagenty, ziółka czy nasiona to Eliten zawsze służył pomocą. Dodatkowo, jak tylko o coś pytałem to zawsze odpowiadał i doradzał dlatego dziwią mnie te wszystkie zarzuty. Yśka, Aven, Org, mnóstwo ludzi mi pomaga i doradza, w końcu wróciłem do gry po dosyć długiej przerwie i bez tej pomocy bym albo się poddał albo tylko wbijał na chatkę pogadać.

Odd, Ciebie pytałem kilka razy o jakieś porady, ostatnia dotyczyła zielarstwa bo tyle mi zostało w posłańcach i nie otrzymałem praktycznie żadnej odpowiedzi, zwykłe koleżeńskie "nie wiem" albo "nie mam czasu" załatwiało by temat ;)

Chciałbym wszystkim przypomnieć, że to tylko gra a takie zachowania dodają jej pikanterii ! Kiedyś pamiętam było wiele osób, które urozmaicały gre, było mnóstwo bandytów ( Mod ;) ) , zdrajców i ludzie kombinowali jak tutaj się na kimś odegrać, jak kogoś dobić i zrewanżować, trochę dystansu :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Grim !
Eliten
 

Posty: 101
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 859
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Czarodziej

Re: Panteon

Post autor: Eliten »

To jest bezczelność czy kiepski żart?

Od: Anioł Wirginix, Anielski Wieszcz
Data: 2017-05-16 20:45:27
Temat: Odp: Odp: Siemka

Miałbyś coś przeciwko temu, że chciałbym wrócić do WzA?
Elmek, Patron Samobójców
 

Posty: 90
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:55
ID: 63
Rasa: Cz³owiek

Re: Panteon

Post autor: Elmek, Patron Samobójców »

Eliten mogłeś sobie odpuścić wiesz? To wywlekanie na forum jest wredne...
ODPOWIEDZ