Hala sławy

Moderator: Aniołowie

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Hala sławy

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Oczywiście mówimy tylko o ograniczeniu dla skrzydlatych :P
muszą znaleźć kamień, aby korzystać z lokacji rasowych ;)
A ja uważam, że Hala Sławy powinna być jawna. Osiągnięciami trzeba się chwalić! ;)
Niby tak, ale trochę za dużo wiadomo, jak kogoś się obejrzy we wszystkich tabelach HS. To ma szczególne znaczenie w przypadku ilości bogactw (np, względem wojen gildii itp).
E M P I R E W I L L R I S E !...
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 350
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Hala sławy

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

Jako że nie wszyscy aniołowie mogą łazić za kamieniami (anielskie rzemki, druidzi), jestem za możliwością "kupna" kamieni przez rangowych w cytadeli czarnoksiężnika w cenie w jakiej są przemiany (pierwszy kamień) i podwójnej cenie (kolejne kamienie).
Catherine, Pani Asgardu
 

Posty: 40
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:24
ID: 58
Rasa: Cz³owiek

Re: Hala sławy

Post autor: Catherine, Pani Asgardu »

Cieszę się, że dostęp do widoczności w HS został ograniczony - dobra i konieczna zmiana. Jestem jednak przeciwna ograniczaniu dostępu do lokacji dla rangowych. Nie mamy możliwości zmiany rasy, nie możemy wygrać ery, mamy słabsze rozdanie AP niż inni, którzy mogą się przemienić, możemy wejść do lokacji tylko jak jest ileśtam już takich osobników - to są wystarczające ograniczenia. Obecny system w pełni się sprawdza.
Eliten
 

Posty: 101
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 859
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Czarodziej

Re: Hala sławy

Post autor: Eliten »

Chyba 5 osob musi w grze sie przemienic aby korzystac z tych przywilejow.
Zmiana rasy, ap, brak mozliwosci wygrania ery jest to chyba wystarczajace tak jak Cath tu wyzej napisala :)
Co do hali slaw jest ok i nic bym nie zmienial dalej. (Dzisiejsza poprawka na +)
Nie widac kto ile ma ale pozostaje ta nutka kombinacji po ilosci ????. Nifre w hali totalnie zbędne, mozna to ukrywac i tak po sklepach wiec i tak byloby to bez znaczenia.
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 210
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Wampir
Profesja: Barbarzyńca

Re: Hala sławy

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

No właśnie obecny system nie dokońca się sprawdza ;)
Sprawdzał się dobrze kiedyś, obecnie rangowy może tylko pomarzyć o lokacji czarta, wilczym jarze, że o błocie nie wspomne ;)
Opcja z kamieniami byłaby realniejsza i jest dość ciekawa.
Veart Iraeth
 

Posty: 52
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:44
ID: 1454
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Hala sławy

Post autor: Veart Iraeth »

No właśnie obecny system nie dokońca się sprawdza ;)
Sprawdzał się dobrze kiedyś, obecnie rangowy może tylko pomarzyć o lokacji czarta, wilczym jarze, że o błocie nie wspomne
I bardzo dobrze. Czasem jak widzę 5 rangowych i 2 zwyczajnych graczy online to zastanawiam się gdzie podziała się ta odrobina przyzwoitości.. 11 rangowych w grze na mniej więcej 100 ( optymistycznie, bardzo optymistycznie zakładając) to lekka przesada. Niewiele do roboty ma 5 inkwizytorów. Mało roboty, bo mało graczy. Mało graczy - mało czartów, wilkołaków, woguli. I co? Jak nie ma wymaganej liczby przedstawiciela danej rasy to trzeba to obejść poprzez możliwość kupna kamieni i uzyskania dostępu do rasowych profitów?
Też chcę. Nie walczę. Musiałem czekać na nifredil.


Pozostawiłbym dodatki rangowych w spokoju, tak jak jest. I nie dodawał żadnej możliwości kupna kamieni.
Rozważył, czy przypadkiem nie byłoby sprawiedliwiej ustawić podnoszenie kogoś do rangi na czas określony - np. jedną erę lub dwie. Maksymalnie. Dlaczego? Czasem zastanawiam się dlaczego ktoś jest Aniołem. Muszę grzebać w pamięci i przypominać sobie wydarzenia sprzed kilku er. Kroniki Imperium. Przy aktualnym " bezrobociu " większości rangowych graczy ( plus jak wyżej - kolorowy pasek zalogowanych w grze gryzie w oczy, mniejsza już o HS, choć to także ) trąci to lekkim niesmakiem.
''Gadać mi się nie chce, bo o czym tu gadać?
Gdyby sito podstawić, żeby sensu nałapać,
mikrogrudki nie uświadczysz, przelatuje bla, bla, bla, bla...''
ODPOWIEDZ