Funkcjonalności i kosmetyka

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Quarion Vel Anvar
 

Posty: 15
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 100
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Paladyn

Re: Funkcjonalności i kosmetyka

Post autor: Quarion Vel Anvar »

Org ale ta losowosc znacząco odbija się na grze. Jedni maja dzięki temu milion energii więcej co dzień. Walczący na wampirze uciekają innym z prędkością pendolino przez tą losowosc, a ponoć dazycie do tego żeby gra była zbalansowana... To nie jest temat loterii, a poważny element grywalnosci. Proszę Cie zrób coś z tym jak nie w tej erze to w następnej... skoro kilka osób Ci piszę, a nikt nie zaprzecza to chyba coś w tym jest tak?
Ostatnio zmieniony 25 paź 2017, o 11:28 przez Quarion Vel Anvar, łącznie zmieniany 2 razy.
Quarion Vel Anvar
 

Posty: 15
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 100
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Paladyn

Re: Funkcjonalności i kosmetyka

Post autor: Quarion Vel Anvar »

Proszą odpowiedź także dotyczącą rzeki nivrim... Dlaczego występowanie leviathan nie może byc tak rzadkie jak pana labiryntu? Przecież na etapach gry gdzie się expi te potworki są dużo silniejsze od pozostałych a jednak losowosc spotkania leviathana jest dużo częstsza niż Pana w labiryncie.
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Funkcjonalności i kosmetyka

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

To prawda, chociaż w założeniu miał być rzadkością - i to będę chciał poprawić. Ale pewnie zaraz znajdą się głosy że to odetnie dostęp do reagentu który z nich dropi...

Co do kamieni - myślę że można im trochę zwięksxyć drop ale dotychczas wydawał się być na wystarczającym poziomie...
E M P I R E W I L L R I S E !...
Quarion Vel Anvar
 

Posty: 15
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 100
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Paladyn

Re: Funkcjonalności i kosmetyka

Post autor: Quarion Vel Anvar »

Wydawał byś się na wystarczającym poziomie tak, że już jedni latają co najmniej tydzień, a inni niestety nie. Nie licząc energii poświęconej "za nic". Dziękuję za odpowiedzi. Tyle ode mnie jak narazie nie widzę nic więcej rażącego w oczy.

edit: przepraszam za 2 posty z rzedu.
Eliten
 

Posty: 101
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 859
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Czarodziej

Re: Funkcjonalności i kosmetyka

Post autor: Eliten »

Losowosc dropu kamieni jest calkowicie wystarczajaca :)
I tak w niektorych lokacjach expisz wiec kamienie wypadają Ci samoczynnie. Nigdy nie zdazylo mi sie wydac wiecej niz 100energii na znalezienie kamienia. No moze oprocz kamienia na czlowieka, a nie wiedzialem gdzie szukac, gdy odkrylismy gdzie sie znajduje wystaczylo 25energii.
Siedząc w piramidzie wydropilo mi kilka kamieni, w poprzedniej erze bylo to 12kamieni przemiany tylko z Piramidy.
Kardynał Sarc Van Helsing
 

Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2017, o 13:36
ID: 1664
Rasa: Cz³owiek

Re: Funkcjonalności i kosmetyka

Post autor: Kardynał Sarc Van Helsing »

Popieram Elitena, choc zdarzalo mi sie samemu szukac kamieni uzywajac setki energii w poprzedniej erze. Po to zostal stworzony quest dla tworzacych, zeby nadgonili postacie walczace. Skoro tak szybko chcesz sie przemieniac od poczatku nowej ery np to bedziesz chodzil po upiornym z uzbrem +500 i z elkami smoczego zdrowia? Nie sadze.
Nas-Darthel
 

Posty: 19
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 800
Rasa: Cz³owiek

Re: Funkcjonalności i kosmetyka

Post autor: Nas-Darthel »

Co do kamieni - myślę że można im trochę zwięksxyć drop ale dotychczas wydawał się być na wystarczającym poziomie...
1. A nie podkrecales juz dropu? Wydaje mi sie ze jest wystarczajacy, tym bardziej ze przemienic sie teraz mozna przez questa tez, tylko niektorym za daleko jest zeby sie tam pokwapic bo szkoda eny. Nikt nic nie mial podane na tacy. I tak powinno zostac - kamienie powinny byc rzadkie tak jak bylo to na poczatku zalozone.

2. Sam w zeszlej erze skarzylem sie prawie kazdemu ze nie moge dropnac kamienia, gdzie inni juz byli daleko ode mnie. Wiem ze to moze byc uciazliwe i denerwujace. Dlatego kto byl rozsadny i wiedzial o kiepskim dropie zaczal latac po lokacji od momentu kiedy to bylo mozliwe zeby tylko przypadkiem wydropic kamien. A jak wtedy sie nie udalo to zostawalo cofanie sie po lokacjach i szukanie dalej.

3. Quest w daranis. Nie jest trudny a mozna dostac przemiane jako jedna z nagrod. Nastepne ulatwienie ze strony Staffu!.
Jestem ciekawy jak byscie szukali kamieni w poprzedniej erze jak nie bylo jeszcze questa. Gdzie tworzacy glowili sie, dwoili i troili zeby znalezc kamienie ( ginac przy tym i marnujac ene ). Ciekawe tez jakbyscie sobie radzili jako rzem albo tym bardziej druid latajac po labie i patrzac tylko jak staty leca z dobitek. Balans mamy TERAZ kiedy mozna zrobic questa. Dla tworzacych jest to troche wczesniej ale to wlasnie dlatego zeby wyrownac przepasc miedzy walczacymi.

4. Losowosc bywa niesprawiedliwa, wiem bo sam to przechodzilem. - deal with it.
Elmek, Patron Samobójców
 

Posty: 90
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:55
ID: 63
Rasa: Cz³owiek

Re: Funkcjonalności i kosmetyka

Post autor: Elmek, Patron Samobójców »

Aha i jeszcze można dostać wszystkie kamienie po jednej sztuce w Cytadeli Czarnoksiężnika, ja tak zrobiłem.
Eliten
 

Posty: 101
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 859
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Czarodziej

Re: Funkcjonalności i kosmetyka

Post autor: Eliten »

Zbrojownia w Gildii

Coś co ułatwiłoby życie na pewno tz. Dodanie w zbrojowni Sali/Komnaty z pięknie ułożonym sprzętem.
Osoby z uprawnieniami, Zastepca oraz Mistrz moglby tworzyc set złożony z 4itemòw (zbroja + hełm + nagole + buty), i jednym kliknięciem przekazywać 4typy uzbrojenia zamiast klikac w kazdej skrzyni. Np 3-5 mozliwosci kombinacji
W szczegolnosci na telefonie jest to męczące.
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: Funkcjonalności i kosmetyka

Post autor: Samael »

A co do kamieni, nie można by było zrobić tak żeby w KAŻDEJ lokacji można było znaleźć KAŻDY typ kamienia zostając przy tej losowości co była ?
ODPOWIEDZ