Podsumowanie staffu impa

Miejsce rozmów o wszystkim i o niczym - tematy zarówno związane jak i niezwiązane z Imperium. Pełna swoboda, ale z zachowaniem netykiety.

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Elmek, Patron Samobójców
 

Posty: 90
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:55
ID: 63
Rasa: Cz³owiek

Podsumowanie staffu impa

Post autor: Elmek, Patron Samobójców »

Proszę to posumowanie traktować luźno i formie żartu, specjalnie pomijam czerwonych... A w sumie co mnie tam, dwóch Bogów umieszczę, a jednego archanioła pominę.

1. Ender Eriathal, Adon Maor - Bóg:
Pomijając wszystkie jego wady... To widzę u niego dwa plusy, impa i skasowanie Uru. Reszty plusów się nie doszukałem :P

2. Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni - Bóg:
Ot ciekawa istota. Czytanie wybiórcze/olewanie innych jest jego mantrą impową. Lecz ma i swoje zalety, na głowie staje aby imp był lepszy, wkłada w to cały swój rozum (jak wszyscy wiemy jest go niewiele) jak i serce (tego ma za stu), to dzięki niemu imp ma nowe ery.

3. Titanium, The Sin - Archanioł:
Hmmm od czego tu zacząć... Do X ery złamał chyba każdy punkt KI (razem ze mną). Serio? Archanioł szubrawca i leń patentowany :P

4. Catherine - Archanioł:
No tak mamy równouprawnienie, więc kobieta Archanioł musiała być.

3. Wirginix, Anielski Wieszcz - Anioł:
Stary multikontowiec, użytkownik wszelkich możliwych wspomagaczy do tej gry... Jego celem życiowym jest, niezgadzanie się z każdym.

4. Toboe, Irbis - Anioł:
Jak Bogowie mają ręce to Toboe jest mieczem, lecz nie tym w dłoni, a swobodnie sobie latającym i tnącym co popadnie. Jak to się mówi? Trafiła kosa na kamień.

5. Tinveruin, Mur Nieba - Anioł:
No i mam problem... Za groma nic sobie przypomnieć o nim nie mogę... A przynajmniej nic z jego machlojkami. Szpieg idealny?

6. Strykar - Anioł:
Kolejny zdeprawowany mieszkaniec Vackell. Z tego co pamiętam wmówił jednemu z Bogów, że nasiono nifredilu zamieniło mu się w zwykłe, w ramach rekompensaty dostał 10 nasion nifredilu. Ba podobno za 500 nimarisu sprzedał żonę. A przynajmniej tak mówią.

7. Maelui Vel Anvar D More - Anioł:
Anioł widmo. Nie wiadomo jak, nie wiadomo skąd i dlaczego. Lecz plotki głoszą, że swym głosem przekona każdego do tego co jej się zechce. Jak syrena...

A teraz moi ulubieńcy czyli Inkwizytorzy...

8. Raisa, Żyjąca Święta - Inkwizytor:
Podobno została Inkwizytorem tylko za doskonałą umiejętność układania stosów, lecz ostatnio chodzi z pochodnią i krwią niewinnych, podpalając mieszkania.

9. Avenreni - Inkwizytor:
I tu mam prawdziwy problem... A co zostawię trzy kropki, niech się domyśla...

\
Avenreni
 

Posty: 15
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 93
Rasa: Cz³owiek

Re: Podsumowanie staffu impa

Post autor: Avenreni »

Ej, czemu trzy kropki? :(
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Podsumowanie staffu impa

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

wkłada w to cały swój rozum (jak wszyscy wiemy jest go niewiele) jak i serce (tego ma za stu)
Orguś Puchatek? x)
E M P I R E W I L L R I S E !...
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Podsumowanie staffu impa

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

jak by ktoś chciał polubić lub udostępnić to TUTAJ JEST NASZA MAŁA REKLAMA :)
E M P I R E W I L L R I S E !...
ODPOWIEDZ