Ankieta - czym grac

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ

Jaka profesja

Druid warzacy
2
50%
Rzemieslnik
2
50%
 
Liczba głosów: 4

Hafgrim
Anioł
 

Posty: 148
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek

Ankieta - czym grac

Post autor: Hafgrim »

Nudze się więc się przygladam o już sam nie wiem, więc zdecydujcie

Kim grać na NE jeśli takowa powstanie.

Druid solo jest w miarę spoko. Można samodzielnie sobie poradzić.

Rzemieslnik solo jest samobójstwem, ale jestem gotów podjąć wyzwanie (dodatkowo będzie więcej eq - pewnie słabego, bo płatnerstwa nigdy nie robiłem)
Tsura
 

Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wampir
Profesja: Złodziej

Re: Ankieta - czym grac

Post autor: Tsura »

Przecież era dopiero wystartowała :D Chyba, że seph znowu szybko skończy.

Rzemyk solo to jest ugór a nie granie. Nie rób tego. Chyba, żeby weszła zmiana o której pisał Paul, że bardziej opłaca się robić dobre EQ niż g na x1, to wtedy moze ktoś by kupował u Ciebie. Ale fakt jest faktem, że i tak średnio to widzę. Eq trzeba zahartować, zakląć, itp.

Myślę, że jak chcesz pograć coś "off-meta" (haha) to powinieneś wybierać klasy, kombinacje które są rzadko wykorzystywane. Np. w tej erze powinieneś grać Nekromantą :D
Hpes
 

Posty: 127
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: Ankieta - czym grac

Post autor: Hpes »

Zeby rzemkiem grac solo potrzeba w pyte mineralow, zeby to bylo osiagalne trzebabybylo zbuffowac wydobywanie mineralow dla rzemka w daranis, reszta do ogarniecia jest. Moim zdaniem dobra profka tylko trzeba dobrze klikac
Tsura
 

Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wampir
Profesja: Złodziej

Re: Ankieta - czym grac

Post autor: Tsura »

Myślę, że się nie da. Co widać po tym że do midgame zostają tylko rzemycy gildijni.
Hpes
 

Posty: 127
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: Ankieta - czym grac

Post autor: Hpes »

Dlatego tylko zbuffowanie wydobywania mineralow w daranis mogloby to rozwiazac
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 148
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek

Re: Ankieta - czym grac

Post autor: Hafgrim »

Hpes pisze: 31 sie 2023, o 19:32 Dlatego tylko zbuffowanie wydobywania mineralow w daranis mogloby to rozwiazac
No to mam pewien pomysł, ale pewnie się nie uda :D
Tsura
 

Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wampir
Profesja: Złodziej

Re: Ankieta - czym grac

Post autor: Tsura »

Hpes pisze: 31 sie 2023, o 19:32 Dlatego tylko zbuffowanie wydobywania mineralow w daranis mogloby to rozwiazac
A skąd miliony na kucie i na rozbudowę kuźni? A minerały? Skoro rzemyk utrzyma się sam z minerałów z Daranis to po co gracze mają zbierać minerały?

:)
Katla, Oko Kota
 

Posty: 199
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 4989
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Ankieta - czym grac

Post autor: Katla, Oko Kota »

Tak naprawdę (jeśli nie chcesz odstawać poziomem i/lub umiejką od topki), to nie da się grać solo wytwórcami. Ale jak już koniecznie chcesz, to druidem. Ja tak gram i frustruję się tylko do zrobienia zadania w Daranis (bo trzeba mieć więcej warzelnictwa/kucia niż umiejętności walki), a później to już się nie przejmuję. Nie mam reagentów, to sobie pochodzę po lokacjach, nie mam ekwipunku, to sobie wykuję, bo charyzmę przecież muszę też rozwijać. Minus jest taki, że gdy Seph kończył zeszłą erę, to ja miałam pewnie z 1/10 Jego poziomu, ale jak Ci to nie przeszkadza...
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 148
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek

Re: Ankieta - czym grac

Post autor: Hafgrim »

Katla, Oko Kota pisze: 4 wrz 2023, o 18:48 Tak naprawdę (jeśli nie chcesz odstawać poziomem i/lub umiejką od topki), to nie da się grać solo wytwórcami. Ale jak już koniecznie chcesz, to druidem. Ja tak gram i frustruję się tylko do zrobienia zadania w Daranis (bo trzeba mieć więcej warzelnictwa/kucia niż umiejętności walki), a później to już się nie przejmuję. Nie mam reagentów, to sobie pochodzę po lokacjach, nie mam ekwipunku, to sobie wykuję, bo charyzmę przecież muszę też rozwijać. Minus jest taki, że gdy Seph kończył zeszłą erę, to ja miałam pewnie z 1/10 Jego poziomu, ale jak Ci to nie przeszkadza...
Ale ja gram druidem już któraś erę z kolei. Wbb nie bije. Reagenty mam z jarmarku/ogrodów/handlu.

Jakoś sam się utrzymuje. No i nic nie kuje :O bo po co? Przecież ja nie rzemek
ODPOWIEDZ