E-mail:
Hasło:
  zapamiętaj!
Konto Demonstracyjne
E-mail: demo@i-rpg.net
Hasło: pokazimpa- Wrota Imperium
- Opis Imperium
- Stworzenie Mieszkańca
- Hymn Imperium
- Kodeks Imperium
- Polityka Prywatności

- Forum

- Sukcesy Imperium
- Kontakt z AdministratoramiAktualnie trwa 165 dzień Dwudziestej Ery.
Czas w Imperium: 00:42:42, północ
Do resetu pozostało: 05:17:18

Imperium wita swego najnowszego Mieszkańca! Jest nim Wandzik!

Wszystkich Mieszkańców: 2225
Obecnie w Krainie: 4
Strażnik
Śpiący Karczmarz
-WzA- Sarhun -WzA-
Tigvin Chciwy
 Opis Krainy 


Imperium to darmowa gra ze znikomą ilością grafiki, w którą możesz pograć nie instalując nic na swoim komputerze. Wystarczy tylko przeglądarka internetowa i dostęp do sieci, aby zanurzyć się we wspaniałym świecie fantasy.
Stwórz swoją postać, wybierz jedną z dostępnych profesji, rozdaj statystyki i ruszaj na spotkanie przygodzie! Czy jesteś odważnym wojownikiem, mądrym czarodziejem, czy też Twoją pasją jest poświęcenie się rzemiosłu, by wytwarzać nowe, coraz doskonalsze przedmioty, znajdziesz tu coś dla siebie. Zdobywaj doświadczenie, rozwijaj umiejętności i atrybuty. Bądź najlepszy!
Co najważniejsze, gry takie są tworzone przez zapaleńców i dla zapaleńców. W grze spotkasz wielu innych graczy, z którymi będziesz mógł porozmawiać, pohandlować, czy udać się na ubitą ziemię. Każdy może stać się Twoim sprzymierzeńcem, z którym w twierdzy klanowej będziesz planował ataki na innych, których akurat los wyznaczył na Twoich wrogów.
A może masz jakiś pomysł, który sprawi, że gra będzie lepsza? Tutaj możesz zrealizować swoje ambicje. Jeśli uważasz, że wymyśliłeś coś naprawdę dobrego, powiedz o tym innym, a niebawem może zobaczysz w grze element, którego jesteś dumnym pomysłodawcą. Prężnie działające forum to nieodzowny atrybut.
Jeśli masz akurat wolną chwilę, spróbuj swoich sił. Być może, tak jak my, docenisz walory tych tekstowych gier i będziesz wywyższał je ponad "graficznych" pobratymców.
Przygoda znajduje się tylko o jedno kliknięcie myszką od Ciebie. Pamiętaj jednak, że tutaj także obowiązuje Kodeks, którego przestrzeganie zagwarantuje Ci znikomą ilość zatargów z Administracją.

Najlepsze zestawienie do gry w Imperium:
- Przeglądarka: Mozilla Firefox
- Rozdzielczość: 1024x768 pikseli (bądź wyżej)