E-mail:
Hasło:
  zapamiętaj!
Konto Demonstracyjne
E-mail: demo@i-rpg.net
Hasło: pokazimpa- Wrota Imperium
- Opis Imperium
- Stworzenie Mieszkańca
- Hymn Imperium
- Kodeks Imperium

- Forum

- Sukcesy Imperium
- Kontakt z AdministratoramiAktualnie trwa 7 dzień Osiemnastej Ery.
Czas w Imperium: 10:37:39, przedpołudnie
Do resetu pozostało: 01:22:21

Imperium wita swego najnowszego Mieszkańca! Jest nim Lwica Ainobe !

Wszystkich Mieszkańców: 2079
Obecnie w Krainie: 5
Strażnik
Śpiący Karczmarz
Bóg Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Gedeon
Grim, Wilczy Kieł
 Wrota Imperium 


Ostatnia nowelizacja Kodeksu Imperium miała miejsce dnia 23.11.2016.

Zapowiada się kolejny nudny dzień w szkole. Na szczęście pierwsza jest informatyka. Będzie można chociaż pogrzebać w necie.
No tak, informatyk znów swoje... - Dzień dobry Państwu, dziś zajmiemy się kwestią zamykania okien w... - Bla, bla, bla... Jego bełkot wypełnia Twoją głowę...
Mhhmm... Co by tu wpisać w wyszukiwarkę? - Zastanawiasz się ustawiając monitor tak, by nie widział go nauczyciel - Może fantasy?
Fantasy: hasło rzeka, dlatego zawężasz go tylko do polskich stron i serfujesz...
- Bla, bla, bla - głos informatyka dociera do Ciebie jakby przez mgłę...
Nie wiesz nawet kiedy otoczył Cię półmrok. Poczułeś też zapach palonego sosnowego drewna... Leniwie podniosłeś głowę znad biurka.
- Oj, chyba mi się przysnęło - zaśmiałeś się w duchu. Rozejrzałeś się leniwie po sali przecierając oczy...
Otrzeźwiałeś w ułamku sekundy. Nie byłeś w sali komputerowej! Biurko, przed którym chwilę temu siedziałeś stało się solidnym dębowym stołem a w miejscu klawiatury stał ogromny kufel piwa!
- Co się dzieje? - rozejrzałeś się zlękniony po sali. Wielką, wyłożona boazerią salę oświetlały woskowe świece, rozmieszczone na każdym stole. Nieopodal, za ladą wysoki, brodaty barman, wprost z olbrzymiej beczki nalewał piwo do kufli dwójki niskich, ale barczystych i również brodatych mężczyzn.
Rozejrzałeś się jeszcze raz po sali. Kilka stolików dalej zauważyłeś swą koleżankę z klasy! Wyglądała tak, jakby właśnie dowiedziała się, że w tym roku nie będzie wakacji.
Szybko podbiegłeś do niej.
- Hej! Wiesz gdzie jesteśmy?
- Nie mam pojęcia... - odparła czując ucisk w gardle - Ale fajnie, że Cię widzę. Już myślałam, że jestem tutaj sama...
- Przepraszam, że się wtrącę - odwróciliście się gwałtownie w kierunku z którego doszedł głos i zobaczyliście kobietę w przepięknej balowej sukni w harfą w dłoniach - Usłyszałam waszą rozmowę więc... Powiedzcie mi... Chwilę przed przybyciem tu bawiliście się Internetem?
Kiwneliście głowami niczego nie rozumiejąc.
- Ha! - kobieta klasnęła w dłonie - Moja teoria się sprawdza. Wszyscy, którzy bawią się netem w końcu tutaj trafiają... - Zamyśliła się na moment... - Mam dla Ciebie dwie wiadomości. Dobrą i złą: Zła jest taka, że każdy kto trafi do tego świata nie ma możliwości powrotu... Dobra zaś jest taka, że najczęściej ludzie nie chcieliby tego. Ten świat jest cudowny. Pełen magii i tajemniczych stworów. Każde z Was znajdzie sobie z pewnością zajęcie według swych zainteresowań... Tak... Cóż... Życzę wam powodzienia... A na wszelkie wasze pytania, odpowiedzi znajdziecie w bibliotece... A teraz przepraszam Was, mam występ. - Powiedziawszy to kobieta weszła na podium przy ścianie sali i zaczęła śpiewać pięknym głosem, przygrywając sobie na instrumencie...
- Więc... Tego... - zacząłeś - Gdzie jest ta biblioteka...?