Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lut 2018, o 10:35 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2016, o 17:24
Posty: 7
ID: 562
Rasa: Cz³owiek
Hejka, chciałem zgłosić pijaństwo !! Co śmieszne to sam siebie zgłaszam... mianowicie:

Większość eliksirów specjalnych tak silnie wpływa na Twe ciało, że nie możesz ich pić w nadmiarze. W ciągu jednego dnia jesteś w stanie przyswoić tylko 3 takie eliksiry.
Możesz dziś wypić jeszcze -97 sztuk.

Chodzi o eliksir dający +50 many, piłem na umór =)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2018, o 07:42 
Offline
Bóg

Dołączył(a): 6 gru 2016, o 17:23
Posty: 816
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik
Drodzy mieszkańcy - oficjalne ogłoszenie!

W związku z tym, że nasze testy w zasadzie się już skończyły, a niemal wszystkie zgłoszone problemy zostały naprawione, chciałbym ogłosić, że NOWA ERA ROZPOCZNIE SIĘ W NIEDZIELĘ 18.02 POD WIECZÓR!

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i szukanie wszelkich niedociągnięć - dzięki Wam gra będzie zdecydowanie bardziej dopracowana! :)

Zapraszamy na rozpoczęcie XIX Ery w niedzielę!
Imperium Staff

_________________
E M P I R E W I L L R I S E !...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2018, o 15:19 
Offline
Anioł

Dołączył(a): 6 gru 2016, o 17:55
Posty: 90
ID: 63
Rasa: Cz³owiek
Może przed uruchomieniem nowej ery, należałoby zadbać o kilku mieszkańców więcej? Masz archaniołów, aniołów niech napiszą jakieś promo impa...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2018, o 23:59 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2016, o 17:56
Posty: 27
ID: 5444
Rasa: Cz³owiek
@up +1
Ja już sam popisałem do ludzi ze starych gier w których 'trochę czasu' spędziłem. Niestety większość się już w to nie bawi.. A ja zaraz 30lat na karku, a dalej mam sentyment. Jakaś reklama faktycznie przydałaby się. Chociażby na 'mmorpg.org.pl' - kiedyś gra była tam zareklamowana o ile pamiętam, (nie wiem, czy przez 'górę' czy któregoś z graczy) teraz nie mam pojęcia i nie mogę sprawdzić, dopiero rano. Może 'aktualizacja reklamy' przyniosłaby trochę świeżej, oby nie trollej, krwi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2018, o 08:26 
Offline
Bóg

Dołączył(a): 6 gru 2016, o 17:23
Posty: 816
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik
Będziemy działać w tym kierunku, ale Wasze wsparcie jak najbardziej pożądane! ;)

_________________
E M P I R E W I L L R I S E !...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2018, o 08:37 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2016, o 17:56
Posty: 27
ID: 5444
Rasa: Cz³owiek
Org. jak macie przygotowaną 'reklamę' to wklej na forum. Porozsyłam na innych forach :) Sam nie wezmę odpowiedzialności jak zapomnę o czymś wspomnieć czy czegoś pochwalić;D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2018, o 08:38 
Offline
Bóg

Dołączył(a): 6 gru 2016, o 17:23
Posty: 816
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik
Will do ;)

_________________
E M P I R E W I L L R I S E !...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lut 2018, o 22:54 
Offline
Bóg

Dołączył(a): 6 gru 2016, o 17:23
Posty: 816
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik
Bardzo proszę - kto tylko chętny, prosze kopiować i wklejać tam gdzie ma to sens :D

Cytuj:
Dawno, dawno temu, w krainie daleko, daleko stąd...

Bogowie, którzy tworzyli świat nie ustrzegli się błędów i prócz tego, co dobre i piękne, stworzyli także chaos i mrok. Przez tysiąclecia to właśnie owe złe siły panowały nad światem, dopóki nie nadeszli bogowie światłości i nie zepchęli ich w niebyt...
Od tamtej pory świat się wielce rozwinął - ludzie stworzyli swoje wioski, miasta, zapanowali nad rozległymi krainami. Stworzyli własne Imperium, w którym żyli szczęśliwie i dostatnio, i chwalili bogów, za opiekę nad ich losem.

Zło jednak nie zostało całkowicie pokonane - zepchnięte ze świata, zaszyło się głęboko w jego najmroczniejszych zakątkach, aby doczekać dla siebie lepszych czasów.
Z biegiem lat coraz więcej plugawych istot zaczęło wypełzać na powierzchnię i mącić spokój zwykłych ludzi, którzy zapomnieli zupełnie o czasach, gdy chaos rozciągał nad tym światem swą władzę...

Straszliwy Potwór z jaskini Nottern budzi się i zbiera siły, by zerwać pieczęcie, wyjść na światło dnia, i zacząć siać śmierć i zniszczenie na ziemiach Imperium, jak przed wiekami.
Wszyscy najpotężniejsi wojownicy i czarodzieje, najświątobliwsi kapłani i paladyni, najmądrzejsi druidzi, nasilniejsi barbarzyńcy i najwprawniejsi złodzieje z całej krainy muszą znaleźć sposób na poskromienie bestii, zanim odzyska niegdysiejszą potęgę i władzę nad całym światem!

Dołącz do nich i stań do walki w najstarszej polskiej grze MMORPG w przeglądarce!


Cytuj:
Imperium to tekstowa gra MMORPG w przeglądarce - najstarsza aktywna gra tego typu w Polsce.

Pomimo kilkunastu już lat na karku Imperium wciąż żyje i jest rozwijane. Nieustannie wprowadzane są nowe elementy, poprawki i udogodnienia dla nowych graczy, których dotychczas brakowało.

Ciekawy świat fantasy z wieloma unikatowymi i oryginalnymi elementami rozgrywki sprawia, że Imperium wyróżnia się na tle innych gier tego typu.
Gra podzielona jest na Ery, z których każda trwa, dopóki ktoś nie pokona finałowego potwora. Obecnie ku końcowi zmierza Era XVII.

Istnieje w grze rozbudowany Poradnik dla początkujących graczy wraz z dynamicznym bestiariuszem. Nieustannie rozwijany jest także system klimatycznych podpowiedzi dotyczących rozgrywki, które można spotkać w różnych miejscach miejscach w grze.
Wprowadzone ścieżki przygód - zadań do wykonania - prowadzą gracza przez większość lokacji w kolejności zgodnej z rozwojem postaci.
Mnogość istniejących profesji oraz dróg rozwoju postaci sprawia, że każdy może szukać własnej ścieżki rozwoju.

Dodatkowym elementem wzbogacającym rozgrywkę jest system zmiany rasy, pozwalający przeistoczyć się z człowieka w Wampira, Wilkołaka, Czarta, bądź Wogula, z których każdy posiada własne unikatowe cechy i miejsca, które może odwiedzić.

Obecnie w Imperium znajduje się ponad 25 odrębnych lokacji, które można zwiedzić, z czego niektóre posiadają nawet po kilka wewnętrznych pod-lokacji o różnym stopniu trudności. 9 zróżnicowanych profesji, 5 dostępnych ras, kilkanaście umiejętności, które można rozwijać, rozbudowany system Gildii i wojen gildyjnych...
Dla ciekawych historii Imperium dodany został moduł Kronik obejmujących okres od powstania gry, gdzie spisane zostały wszystkie ważniejsze wydarzenia i postacie, jakie zapisały się w jego historii.
Wkrótce oddany zostanie także rozbudowany system osiągnięć (Achievementów) dający graczom możliwość rywalizacji o najwyższe odznaczenia!

Zapraszamy wszystkich do gry w najstarszą w Polsce aktywną przeglądarkową grę RPG!


Cytuj:
Wyobraź sobie piękne miasto po środku bogatych, acz niebezpiecznych krain wielkiego Imperium…
Wyobraź sobie niezliczone rzesze rozmaitych stworów i bestii, zamieszkujących lasy, doliny, góry, pustynie, obrzeża miast, dawne cytadele. Niebezpieczeństwa czające się w podmiejskich kanałach, zapomnianych basztach i ciemnych grotach.
Wyobraź sobie zastępy mężnych wojowników, dzikich barbarzyńców, mądrych magów, pobożnych paladynów, świątobliwych kapłanów i potężnych druidów, którzy przemierzają te krainy, aby oczyszczać je z niebezpieczeństw, poszukiwać skarbów, wykonywać ważne misje i doskonalić swe umiejętności bojowe…
Wyobraź sobie tętniące życiem targowisko, pełne wspaniałej broni, magicznych pancerzy, potężnych artefaktów, cudownych eliksirów i rzadkich reagentów.
Wyobraź sobie potężne, nieugięte Zło, które po latach uśpienia znowu podnosi się z popiołów, aby zagrozić tym magicznym krainom i ich mieszkańcom - aby siać strach ii zwątpienie w sercach pracowitych rzemieślników, drwali, rybaków, zielarzy i budowniczych…

Wyobraź sobie, że wszyscy oni czekają na bohatera, który przyjdzie, aby stawić czoło złu i pokonać legendarnego Potwora z jaskini Nottern, nim zostanie zbudzony z wiecznego snu i ściągnie na świat chaos i mrok.
Czekają na Ciebie!

Wszystko to znajdziesz w najstarszej polskiej grze MMORPG w przeglądarce – Imperium Smallville!
Wejdź w ten świat, wybierz jedną z 9 profesji i ruszaj na spotkanie przygodzie!


Cytuj:
Wyobraź sobie świat, w którym magia staje się rzeczywistością, gdzie setki herosów toczą boje z najdziwniejszymi kreaturami, krainę pełną gildyjnych intryg, wojen i pojedynków - to właśnie Imperium, Twoje miejsce. Wybierz swój oręż: czy będzie to potężny topór, hartowane ostrze miecza, skrytobójczy sztylet a może nieznana laikom magia? Zawładnij handlem jako najlepszy rzemieślnik, kowal, płatnerz, twórz najlepsze mikstury w całej krainie. Wybuduj najwspanialszą świątynię, dzięki której zdobędziesz boskie moce i niezliczone bogactwa. Załóż ród i poprowadź swoją dynastię ku potędze, zniszcz wszystkie wrogie gildie, które staną na twej drodze. To właśnie od Ciebie zależy kim zostaniesz i co osiągniesz w tym niezwykłym świecie. Kapłani wieszczą nadejście herosa, o którym bardowie napiszą niezliczone pieśni pochwalne, który pokona najgroźniejszego potwora, nękającego tę ziemię - nadszedł Twój czas!


Tu są teksty którymi można nas reklamować. Dodatkowo dołączam link do strony z bannerkami - troche stare ale może jeszcze sie przydadzą...

http://i-rpg.net/reklama.php

Działajcie! :D

_________________
E M P I R E W I L L R I S E !...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2018, o 07:35 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2016, o 17:56
Posty: 27
ID: 5444
Rasa: Cz³owiek
no na jednym forum już napisałem xd idę spać, później może jeszcze gdzieś popiszę ;d


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | DVGFX2 by: Prosk8er ©
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL