Imperium - apel

Dział w całości poświęcony ogłoszeniom związanym z grą, jej rozwojem oraz codziennym funkcjonowaniem.

Moderator: Aniołowie

Caras Galadhon
 

Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 2381
Rasa: Cz³owiek

Re: Imperium - apel

Post autor: Caras Galadhon »

Przed zmianą rangowych można by było również zmienić dość radykalnie KI. Myślę, że przy regulaminie wykluczającym uznaniowość kar byłoby dużo mniej konfliktów na linii gracze - rangowi.
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Imperium - apel

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Yaszczyk pisze:Yrsa nadaje się tutaj najlepiej, jeśli tylko byłaby chętna przyjąć to wyróżnienie. Zawsze obiektywna, zawsze z dala od oszustw, a do tego z talentem do pisania, co może się przydać w tworzeniu nowych lokacji bądź odświeżaniu obecnych.
Nie mam tu nic naprzeciwko.
Jeżeli tylko Yrsa będzie chętna do pełnienia takiej funkcji z chęcią nadam jej skrzydła.

Wirowi dziękuję za jego wypowiedź. Cieszę się, że chociaż tutaj nie ma sprzeciwu.
E M P I R E W I L L R I S E !...
Yrsa Loufoque
 

Posty: 36
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 334
Rasa: Cz³owiek

Re: Imperium - apel

Post autor: Yrsa Loufoque »

Powtórzę tutaj to, co już napisałam Orgowi - nie mam nic przeciwko pełnieniu takiej funkcji, będzie ona zarówno zaszczytem, jak i sporym obowiązkiem w obecnej sytuacji. Zastanawia mnie jedynie, czy Imperium potrzebuje kolejnych rangowych i czy nie będą oni zarzewiem kolejnych, niepotrzebnych konfliktów?
Nie wiem, co tutaj robię.
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Imperium - apel

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Liczę na to, że będzie dokładnie odwrotnie - że Wy dwoje jako Aniołowie będziecie raczej dążyć do łagodzenia sporów.

Obecnie brakuje nam takich pośredników pomiędzy Graczami a Staffem, gdyż zarówno ja, jak i Titanium mamy nieco inną perspektywę na całą grę i poczynania ludzi. Wy jesteście wewnątrz tego wszystkiego. Wierzę, że z Waszą pomocą uda nam się jakoś poprawić wzajemne relacje i powstrzymać dalsze nakręcanie się tych wszystkich napięć.
E M P I R E W I L L R I S E !...
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Imperium - apel

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Wobec tego chciałbym ogłosić, że nowymi Aniołami w Imperium zostają:
* Yrsa Loufoque
* Wirginix, Anielski Wieszcz


Witam w gronie skrzydlatych i liczę na konstruktywną współpracę!


Z informacji, które trochę umknęły w minionych tygodniach z różnych względów, jest rozwiązanie konkursu na nowy wygląd strony logowania do Imperium.
Praca wpłynęła tylko jedna, ale uznaliśmy, że jest wystarczająco dobra, aby konkurs rozstrzygnąć. Zwycięzca także otrzymuje rangę Anioła (Grafika), a jego priorytetowym zadaniem będzie przygotowanie layoutu nowego forum.
Tym Aniołem zostaje Tigivo.

Gratulujemy i witamy w gronie!
E M P I R E W I L L R I S E !...
Kronos
 

Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 3280
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Bard

Re: Imperium - apel

Post autor: Kronos »

XD. Gratulacje
Klonus Wysoki
 

Posty: 8
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 907
Rasa: Cz³owiek

Re: Imperium - apel

Post autor: Klonus Wysoki »

Katla, Oko Kota pisze:...więc w myśl "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem" ...
Jeden kamień, a tak wiele celów :D

Witam pieknie.
Z niemiłym zaskoczeniem przywitałem powrót ostatnich postów na tablicę ogłoszeń, więc nie omieszkam się wypowiedzieć.

Od dość długiego czasu uznaję, i niejednokrotnie już o tym wspominałem, jedyną karę za niewłaściwe zachowania społeczne - wykluczenie. Wystarczy, że do danej osoby nikt się nie będzie odzywał, i sama da spokój. Tak jesteśmy skonstruowani - jesteśmy zwierzętami społecznymi. Nie ma dla osoby żądnej uwagi większej kary niż obojętność otoczenia.

Kiedyś zastanawiałem się nad możliwością wprowadzenia wyciszenia ludzi na chatce (mute user istnieje na niektórych komunikatorach), ale pod względem bazy byłoby to dość karkołomne.

Co zaś się tyczy sytuacji gracz vs gracz i gracz vs IS... to relacja człowiek vs człowiek - jak się nie lubią i mają wredny charakter, zawsze będzie iskrzyć. Niemniej gratuluję nowym aniołkom - ciężkie zadanie przed wami.
Gothar
 

Posty: 1
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 150
Rasa: Cz³owiek

Re: Imperium - apel

Post autor: Gothar »

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni pisze:Staff skurczył się także o jednego Archanioła.
Eeej... :(
Strykar
 

Posty: 15
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 169
Rasa: Cz³owiek

Re: Imperium - apel

Post autor: Strykar »

Gothar, tutaj nie chodziło o Ciebie a o Tobołka :P
ODPOWIEDZ