XXI Era nadchodzi!

Dział w całości poświęcony ogłoszeniom związanym z grą, jej rozwojem oraz codziennym funkcjonowaniem.

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 886
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

XXI Era nadchodzi!

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Słuchajcie kochani.

Kilka słów na temat tego, jaka jest sytuacja.

Przede wszystkim dziękuję wszystkim za cierpliwość i zaangażowanie w testy, wytykanie problemów i niedoróbek – na pewno dzięki Wam gra dużo zyskała w tym okresie testowym.

Pomimo najszczerszych chęci nie udało nam się jeszcze dokończyć prac nad nowym layoutem, ale chyba nie ma sensu dłużej na niego czekać ze startem ery. Na pewno go skończymy, ale nie jestem w stanie teraz określić kiedy to będzie. Myślę że w tym momencie najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie ery w obecnej formie i implementacja layoutu w jej trakcie, kiedy ukończymy prace.

Jest to dla mnie bardzo rozczarowująca sytuacja, ponieważ miałem ambitny plan, aby XXI Era rozpoczęła taki nowy rozdział w dziejach Imperium - nowy layout, nowa technologia, lepsze pozycjonowanie i wyszukiwanie, do tego reklama na kilku serwisach o grach na FB...

No cóż – można by czekać dalej, ale to nie byłoby fair względem Was wszystkich, bo Wy czekacie na właściwą grę, a nie na ciągłe „testy”.
Zatem ogłaszam oficjalnie, że
NOWA ERA ROZPOCZNIE SIĘ 13 LUTEGO,
czyli w środę wieczorem za tydzień.
Nowa era wiąże się z powrotem do starych zasad, czyli resety co 2 godziny, ale mam nadzieję, że jakoś to przebolejecie :)

W międzyczasie dokańczamy też prace nad kilkoma dodatkowymi usprawnieniami i ulepszeniami, aby gra była przyjemniejsza i mniej toporna ;)
Pojawi się też pewna nowość, ale to już Wam dokładniej opiszę w ogłoszeniu powitalnym w XXI Erze.


Zapraszamy do gry!
E M P I R E W I L L R I S E !...
ODPOWIEDZ