Zmiana plci

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Zmiana plci

Post autor: Strażnik »

Chcialbym wprowadzic jedna zmiane, chodzi o mozliwosc zmiany plci, nasze bostwa nie chca zmienic plci mimo ze ktos nagle poczul sie kobieta badz odwrotnie mezczyzna. Chcialbym zmienic cos w tym kierunku zeby nikt nie musial ukrywac tego kim jest bez wzgledu na bogow! Zeby ludzie mogli zmieniac plec i brac sluby z kim zechca (Sobik bedziemy razem w kasztelu!) Sa tu osoby niesmiale ktore nie chca wywlekac tego na forum ale chcialbym posluchac waszych opini!
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Zmiana plci

Post autor: Strażnik »

Jedna Grodzka w tym pięknym kraju wystarcza w zupełności xD Poza tym Sobik jest mój i nie oddam gauganie!!! Dodajmy jeszcze karczmę Go Go i tęczową jaskinie nottern do kompletu. ;p
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Zmiana plci

Post autor: Strażnik »

To jest calkowicie powazny temat nie wiem czemu robisz sobie z tego zarty..
Sepe Wspaniały
 

Posty: 46
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:42
ID: 1385
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Zmiana plci

Post autor: Sepe Wspaniały »

Skoro zmieniamy rasy jak rękawiczki, to czemu nie płeć? Jestem za
Nek
 

Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, o 12:28
ID: 2132
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Zmiana plci

Post autor: Nek »

A co to za problem usunąć konto i się zarejestrować od początku .
Gram tu dość krotko ale z tego co się orientuje wszystko się traci oprócz Astralnych kryształów jak jest nowa era.
Jak masz kryształy to może to komuś dać potem tobie zwrócą.
Z imieniem tez nie ma problemu pisze że to ty będzie na nowym koncie. Do znajomych przed resetem .
Do końca ery jakoś dacie rady
Mało gram w gry przez internet z tego co pamiętam chyba w 1 grze się spotkałem by można było zmienić płeć podczas gry i takie bajer był płatny za jakąś tam walutę gry. O ile dobrze to pamiętam anie było to zmian rasy albo wyglądu ha
Sylas
 

Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2019, o 11:13
ID: 2671
Rasa: Cz³owiek

Re: Zmiana plci

Post autor: Sylas »

To ja powiem, że jestem za. Jedna darmowa zmiana dla każdego mieszkańca, a kolejna tylko za Kryształy Astrolabium, np. 200 sztuk za jednorazową zmianę płci.
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 350
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Zmiana plci

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

A co z osobami nonbinary? Może zrobić z płci pole tekstowe, albo całkiem zrezygnować z płciowości?
Nek
 

Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, o 12:28
ID: 2132
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Zmiana plci

Post autor: Nek »

Oj nie ma tak łatwo za głupotę się płaci jak by to kiedyś było wprowadzone.
Bo komuś się nagle co odwidziało że będzie miał więcej energii jak mu ktoś domek
postawi . Ja za swój głupotę już zapłaciłem resetem konta ze złodziej na wojownika.
Chciałem mieć więcej energii to sobie zbudowałem dom.
Orvudo Rahillin, Trzy Twarze
 

Posty: 32
Rejestracja: 13 lis 2018, o 12:25
ID: 2367
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Bard

Re: Zmiana plci

Post autor: Orvudo Rahillin, Trzy Twarze »

Toboe, Skubany Irbis pisze:A co z osobami nonbinary? Może zrobić z płci pole tekstowe, albo całkiem zrezygnować z płciowości?
Tak.
Pole tekstowe ok, ale wybór "inna" też by był spoko.
Therg Theusvinter
Archanioł
 

Posty: 100
Rejestracja: 17 lut 2019, o 12:35
ID: 3362
Rasa: Cz³owiek

Re: Zmiana plci

Post autor: Therg Theusvinter »

Co do zasady uważam, że tego typu trollerskie tematy są zbędne na forum :)

Jednakże muszę przyznać, że rzeczywiście sam zmieniłem płeć w 7-8 erze (zaczynałem przygodę z impierium jako Shandra, Piastunka Cierpienia) - jednakże sama zmiana miała charakter fabularny (tj. odgrywałem wtedy, w erze 6-7 kobietę opętaną przez demona, który to w erze 8 całkowicie przejął nad nią kontrolę, jego imię to było Therghrbrhumhoss - w skrócie Therg, i tak zostało).

Nie zamykałbym całkowicie takiej opcji, jednak myślę, że zmiana podyktowana korzyścią ekonomiczną jest nadużyciem.

Przecież domek można postawić sobie bez partnerki lub partnera.
ODPOWIEDZ