Umagicznienia - fix

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Umagicznienia - fix

Post autor: Strażnik »

Chcialbym przedstawic problem taki ze umagicznienia nie dzialaja, mimo ze i tak juz byly na wymarciu to teraz nikt nie jest w stanie nic umagicznic no chyba ze top1 w czaro. Chcialbym zebysmy wrocili do starego systemu ze jednak raz na jakis czas cos sie umagicznilo. Teraz nikt nie umagicznia i nie wiem czy to bylo planowane przez staff <3
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Umagicznienia - fix

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Tak jak ci pisałem na FB - problemem nie jest system tylko brak Czaro u graczy.
Sobik elegancko umagiczni ci każdy item na rynku.
Niestety inni już nie bardzo.

Problemem jest to że mając MAŁO czaro nie da się umagicznić bardzo mocnych itemów.
Moc uzbra jest liczona jako suma bonusu i żywiołów.

Podawałem ci przykłady - już 55k Czaro pozwala umagiczniać sprzęty z bonusem ponad 2k. To naprawdę nie są jakieś duże wymagania jak na ten etap gry. Po prostu magiczni nie grają na nabijanie Czaroznawstwa...
E M P I R E W I L L R I S E !...
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 210
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Umagicznienia - fix

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

Dokładnie tak jak opisał Org, problem nie leży w tym, że się nie da tak jak Ty Seph twierdzisz tylko w tym, że osoby nie mają wystarczającej ilości czaro (prócz Sobika). Umagiczenie samo w sobie śmiga poprawnie, zresztą nabijesz czaro to sam się o tym przekonasz ;)
ODPOWIEDZ