Oznaczane eliksiry do walki

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Oznaczane eliksiry do walki

Post autor: Strażnik »

Witajcie,
niedawno, podczas przeglądania eliksirów i myśleniu nad ich posprzątaniem, wpadł mi do głowy pomysł.
Dobrze by było móc oznaczyć sobie eliksiry do użycia w walce.
takie małe oznaczenie, domyślnie zaznaczone dla nowych porcji
mam nadzieję, że nie będzie to zbyt wielka zmiana, choć pewnie wymagająca czasu pracy pewnego E-boga (nie mylić z E-bolą)

dajcie znać, czy pomysł się podoba ;)

Pozdrawiam,
Rivuss
Nek
 

Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, o 12:28
ID: 2132
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Oznaczane eliksiry do walki

Post autor: Nek »

Jestem za obecna taktyka nie pozwala wybrać sobie .
Miksturę do naszego aktualnego pz jakiego mamy jak kupimy mocniejsze mikstury.
Od druida jak się nam trafi taniej a w tej erze druidów warzący jest mało szkoda taką miksturę marnować jak się nie ma tyle życia .
Lub po prostu chcemy używać słabsza miksturę w danym monecie. lub mocniejsza. A mamy ją w eliksirach .
Ułatwiło by to korzystnie mikstura jaką chce obecnie używać podczas walki nawet jak mamy mocniejsze lub słabsze mikstury w eliksirach.
Sepe Wspaniały
 

Posty: 46
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:42
ID: 1385
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Oznaczane eliksiry do walki

Post autor: Sepe Wspaniały »

Przecież macie opcję ustawienia rodzaju eliksirów w taktyce...
Nek
 

Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, o 12:28
ID: 2132
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Oznaczane eliksiry do walki

Post autor: Nek »

Obrazek
Tylko takie mamy opcje ta taktyka nie pozwala wybrać miksturę do aktualnego pz jakiego mamy
jak kupimy sobie mocniejsze mikstury albo chcemy w danej chwili używać słabszych mikstur.
Jak by można było zaznaczyć dowolną miksturę z eliksirów które można używać było by to łatwiej w dostosowaniu do życia jakiego mamy jak kupię mikstury o wiele mocniejsze.
Nie mogę sobie teraz wybrać miksturę co leczy 800pz jak mam kila rodzajów mikstur
W obecnej taktyce bo nie mam ich najwięcej i tak dalej. A mam kilka rodzajów mikstur i nie spełniam wymogów i wyborów taktyki .
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Oznaczane eliksiry do walki

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Ok,ale co jak wyczerpiesz wszystkie "wybrane" elki a zostaną ci te "niewybrane"? Postać ginie nie pijąc ich?
Czy jednak wypija?
E M P I R E W I L L R I S E !...
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Oznaczane eliksiry do walki

Post autor: Strażnik »

jeżeli zostaną już tylko te wykluczone z taktyki, to znaczy, że ktoś tu nie pilnuje stanu magazynowego ;) ale można wtedy i tylko wtedy zignorować oznaczenie i pić już z tego co jest (player-friendly), a nuż ktoś się zorientuje, że mu nie te elki idą i wróci do miasta
Nek
 

Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, o 12:28
ID: 2132
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Oznaczane eliksiry do walki

Post autor: Nek »

Mam parę propozycji co łatwiejsze do wprowadzenia

1) Można by jeszcze było dodać licznik znaczonych mikstur by pokazywało podczas walki
jak się kończą taktyczny odwrót . Albo otwiera się 2 okienko i się zaznaczamy kolejne.
2} Albo jak się skończą znaczone mikstury pije najmocniejszy jak się ma.
3} Lub nie pije żadnych . Otwiera się 2 okienko i się zaznacza nowe mikstury lub się wracamy do miasta.
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Oznaczane eliksiry do walki

Post autor: Strażnik »

opcja 2 najprostsza i najbardziej logiczna, choć może raczej w sensie, że w momencie posiadania wszystkich oznaczonych lub wszystkich nieoznaczonych, to taktyka stosuje się do wszystkich. w momencie, gdy przykładowo zaznaczyliśmy tylko jeden rodzaj eliksirów (ot na trening wbb/cz) to do momentu gdy się skończą, dowolna taktyka (silne/szybkie/duużo) korzysta tylko z nich.
a gdy się skończą, czyli zostają same nieoznaczone, to taktyka przechodzi w domyślny tryb działania na wszystkich dostępnych eliksirach, do momentu napotkania ponownego oznaczenia

(?)
ODPOWIEDZ