Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Sala treningowa
PostNapisane: 20 cze 2020, o 16:45 

ID: 104
Rasa: Wampir
Profesja: Czarodziej
Witam,

Szybka propozycja, przydałaby się możliwość sprawdzenia się w walce z konkretnym potworem bez konieczności pójścia do lokalizacji gdzie występuje, bo często wiąże się to z bardzo dużymi kosztami - ryzykiem. Mam tutaj na myśli coś w rodzaju obecnego bestiariusza z możliwością walki. Oczywiście za taką walkę trzeba będzie zapłacić, powiedzmy 1 energii co 25 poziomów SW potwora, dod. ewentualnie opłata w złocie np. SW potwora*500. No i oczywiście limit takich walk do 3 na dobę.
Po prostu czasem próba dojścia do jakiegoś potwora to ogromna strata energii, wiem że to część rozgrywki ale może i ktoś inny myśli podobnie.

Aha, oczywiście taka walka bez doświadczenia, złota i umiejętności, ale także bez dobić, jedyna strata to ew. eliksiry.

PostNapisane: 20 cze 2020, o 18:01 
Strażnik

ID: 0
Rasa: Cz³owiek
Hmmm... Ciekawe. Tylko z tego co zobaczyłem (może mi się zdawać), to moby chyba lekko się skalują. Ja bym dorzucił do tego, że mob z którym się będziesz sparować ma być na najniższym możliwym poziomie. Tak, by doza ryzyka była :D

PostNapisane: 20 cze 2020, o 21:33 
Bóg

ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik
chyba we wszystkich grach na silniku vallheru funkcjonowała arena na której walczyło się ze wszystkimi mobkami jakie były w grze - wg skali trudności

ale w impie moim zdaniem nie ma miejsca na coś takiego - byłoby to za duże ułatwienie pod kątem dopracowywania taktyki na konkretnych przciwników

PostNapisane: 20 cze 2020, o 23:49 

ID: 104
Rasa: Wampir
Profesja: Czarodziej
Trochę też się tego obawiam, dlatego napisałem że taka walka miałaby odpowiedni koszt a do tego był by limit ilości takich walk. I nie do końca się zgodzę co do dopracowywania taktyki, jak wiadomo w większości lokacji jest wiele potworów więc ciężko optymalizować taktykę pod kątem jednego potwora. To raczej widziałbym na zasadzie sprawdzenia czy mogę już wejść do danej lokacji. Ale absolutnie rozumiem obawy i w ogóle nie mam zamiaru naciskać, rzuciłem tylko pomysłem bo wydawało mi się że może być przydatne.

Strefa czasowa: UTC + 1