Apka moblina

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Scharki Von Carstein
 

Posty: 9
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 801
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Apka moblina

Post autor: Scharki Von Carstein »

Witam

Wrzucam pomysł który pewnie wiele razy już się przewinął ale warto by go obudzić ;] Chcemy by imp był wielki i znaczący już dawno powinniśmy mieć aplikację mobilną !! Jest taka byle jaka totalna fuszerka gra (pogromcy) ale dlatego że jest moblina to ma dużo graczy więc myślę, że imperium ze swoim potencjałem ma bardzo dużą szansę na sukces.
Poruszmy niebo i ziemie szukajmy devów ---- i wbijajmy się do sklepu play !!!


Wrzucam kamień do studni mam nadzieję że zadudni !


pozdrawiam
Scharki
Hpes
 

Posty: 124
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: Apka moblina

Post autor: Hpes »

Dobre xD
Titanium, The Sin
Bóg
 

Posty: 200
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 51
Rasa: Cz³owiek

Re: Apka moblina

Post autor: Titanium, The Sin »

Tutaj głównym problemem byłoby przeniesienie silnika na coś nie PHP - to nie jest takie proste, jak myślicie. Rozwiązanie musi być uniwersalne, by modyfikacje były proste, inaczej każda zmiana wymaga zmiany w 2-3 kodach źródłowych, co jest kosztowne (czas) i błędogenne (bardzo).
World needs a professional, not a hero.
Scharki Von Carstein
 

Posty: 9
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 801
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Apka moblina

Post autor: Scharki Von Carstein »

Aaa zapytam tak... Bo gdy ja potrzebuję coś odpalić na innej platformie to używam emulatora, czy niema rozwiązania ktore pozwoli przenieść php do jakby emulatora przeglądarki? Cos co mozna by wgrać do sklepu ? Bo tam jakbyśmy trafili byloby łatwiej
Aby baza została ciągle ta sama a była dowiazana do strony
Scharki Von Carstein
 

Posty: 9
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 801
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Apka moblina

Post autor: Scharki Von Carstein »

Trafiłem na artykuł ze shake&fidget jako gra przeglądarkowa stworzył klienta do obslugi na androidzie moze ta droga ??
Scharki Von Carstein
 

Posty: 9
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 801
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Apka moblina

Post autor: Scharki Von Carstein »

Aplikacje mobilne typu webview
Aplikacja webview to generalnie strona internetowa osadzona w aplikacji mobilnej. Taką aplikację również musimy pobrać ze sklepu Play, AppStore czy AppGallery. Aplikacja Webview po otwarciu wyświetla nam daną stronę internetową, bez konieczności uruchamiania przeglądarki. Strony te są dopasowane pod urządzenia mobilne i mogą posiadać dodatkowe funkcjonalności.

To jest to !!!!
ODPOWIEDZ