NPC w górach pelori

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

NPC w górach pelori

Post autor: Samael »

Witajcie

W nawiązaniu do tematu, chciałbym poruszyć jedną, niezrozumiałą dla mnie kwestię.

W zmianach na nową erę był taki wpis "- Dodatkowe Umagicznienia przez NPC - po wykonaniu nowego mini-questu." Jak można zauważyć, nigdzie nie ma informacji o tym, że quest blokuje się, gdy mamy za duży poziom. (Obecnie mam 100lvl+ i po zrobieniu questa nie mogę umagicznić żadnego przedmiotu, oraz nie dostałem żadnej informacji, że opcja dostępna jest do któregoś poziomu...

Chciałbym dowiedzieć się, dlaczego po zdobyciu pewnego poziomu quest się blokuje, skoro na początkowych etapach gry można znaleźć magicznych których z chęcią umagicznią przedmiot, a po przekroczeniu progu itemków 2-3k+ mają oni ograniczone możliwości umagicznienia przedmiotów z racji niewystarczającej ilości czaro.

Proponuję mimo wszystko odblokować możliwość umagicznień, bez względu na poziom, aby osoby które osiągną wysoki poziom, nie zostały skazane na uzbrojenie bez ulepszeń :) ( jak ktoś pójdzie do kopalni pelorii w późniejszym etapie, to dowie się, że z niewyjaśnionych mu okoliczności zablokował sobie możliwość, jakie daje ten "NPC".
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: NPC w górach pelori

Post autor: Hafgrim »

Jesteś pewien, że wszystko czytałeś? Jak dla mnie przeklikałeś pewną kwestię i krasnal na coś czeka ;)
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 350
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: NPC w górach pelori

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

NPC faktycznie świadczy usługi do pewnego poziomu. Org już wie o problemie i obiecał się tym zająć na przyszłą erę.
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: NPC w górach pelori

Post autor: Samael »

Haf, nie przeklikałem ;p

Obrazek

Toboe, w takim razie bardzo szkoda, bo pozostanie tylko wkucie diamentów :(
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: NPC w górach pelori

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

1. Oczywiście umagicznienia przez graczy nie istnieją lub macie wszystko rozgryzione w tym temacie na wszystkie strony i wiecie już że się nie da..
2. Sorki - zaraz napiszę dokładne instrukcje do każdego questu, kiedy gdzie i co trzeba zrobić. Bo przecież wiadomo że w grze chodzi o to, żeby mieć wszystko wyłożone na tacy, aby nie musieć się męczyć przypadkiem z czytaniem, czy odkrywaniem czegokolwiek... ;)

Już się biorę do roboty jeśli będziesz uprzejmy chwilę poczekać!
E M P I R E W I L L R I S E !...
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: NPC w górach pelori

Post autor: Samael »

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni pisze:1. Oczywiście umagicznienia przez graczy nie istnieją lub macie wszystko rozgryzione w tym temacie na wszystkie strony i wiecie już że się nie da..
Napisałem, że o ile na początku nie ma z tym problemu, to w momencie szybko rosnącego "+" przedmiotu, umagicznienie przez npc daje alternatywę dla diamentów/umagicznień przez innych magicznych

2. Sorki - zaraz napiszę dokładne instrukcje do każdego questu, kiedy gdzie i co trzeba zrobić. Bo przecież wiadomo że w grze chodzi o to, żeby mieć wszystko wyłożone na tacy, aby nie musieć się męczyć przypadkiem z czytaniem, czy odkrywaniem czegokolwiek... ;)Tzn. jak chcesz te questy robić? Jeśli są jakieś wskazówki do questa to je czytam, ale tutaj trafiłem na krasnoluda, wypełniłem zadania które mi dał i questa ucieło, bez jakiejkolwiek wzmianki co dalej mam robić?

Już się biorę do roboty jeśli będziesz uprzejmy chwilę poczekać!
I po co te emocję? Toboe wyjaśnił mi tę kwestię i nie widzę tutaj powodu do takiego unoszenia się :)
ODPOWIEDZ