Podział na dzielnice mieszkalne w Imperium

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Therg Theusvinter
Archanioł
 

Posty: 100
Rejestracja: 17 lut 2019, o 12:35
ID: 3362
Rasa: Cz³owiek

Podział na dzielnice mieszkalne w Imperium

Post autor: Therg Theusvinter »

Szanowni Państwo,

Apeluję o wprowadzenie podziału na dzielnice mieszkalne w imperium. Oburzony jestem, że mój dwór stoi w towarzystwie takich - wybaczcie sformułowanie - slumsów. Ewentualnie, usprawnienie - nazwanie wszystkiego, co nie jest willą - lepianką.


Dom
Hafamanti (2011)
Chata
Celebrian (2069)
Dwór
Therg Theusvinter, Zbir (3362)
Chata
Kronos (3280)
Xsani, Kurzy Faraon (998)
Dom
Maliro Pequeno Morte (2364)
Vania (62)
Chata
Fifi (769)
Chata
Simireth (2177)
Chata
Kocud-Yu (2788)
Dom
Nysiba Kościsty (1106)


Skandal.


Każdy szanujący się arystokrata wie, że podział społeczeństwa jest niezbędny aby chochliki umierały w kopalniach za swoich Panów.

Pozdrawiam
Eblistor, Wolność Dla Tybetu
 

Posty: 31
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:49
ID: 1792
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Podział na dzielnice mieszkalne w Imperium

Post autor: Eblistor, Wolność Dla Tybetu »

Osobiście poszedłbym nawet dalej w tej, co oczywiste, niezamierzonej pauperyzacji społeczeństwa i wprowadził dziesięcinę, na rzecz najbogatszego i najbardziej wpływowego decyla rządzącego imperium.
Gdyby nie było bogaczy, nie byłoby zakładów pracy w których chochliki mogłyby pracować na swoje mieszkanie i wyżywienie, które kiedyś zapewniane było przez właściciela chochlika, ale w związku z tym, że to niemoralne i nieetyczne, chochliki przestały mieć właścicieli, a zaczęły mieć pracodawców xD

W związku z wieloma zasługami klasy rządzącej na rzecz najuboższych, apeluję o wprowadzenie wspomnianej dziesięciny do dziennika ustaw, oraz postawienie w centrum Vackel pomnika "Ku chwale pieniądza" :!: :!: :!:
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Podział na dzielnice mieszkalne w Imperium

Post autor: Hafgrim »

A ja bym nasłał gobliny, by sprawdziły księgi rachunkowe tych którzy mają wille. Zatrudniają obcokrajowców na czarno i wysyłają pod ziemię (tam nikt ich nie znajdzie) by pracowali za psi grosz!!

Szefuńcio kasę bierze i se chwirę stawia, a plebs niech na niego tyra?

SKANDAL!!
Fifi
 

Posty: 14
Rejestracja: 15 gru 2020, o 16:44
ID: 769
Rasa: Wogul
Profesja: Barbarzyńca

Re: Podział na dzielnice mieszkalne w Imperium

Post autor: Fifi »

Czego chcecie od biednej woguliny? Dzieci miałczą, a mąż po drewno na lepszą chatę nie chce iść :( Ozdabiam chałupę ziołami najpiękniej jak umiem.
Jeśli wielmożnym Panom się nie podoba, to ja wnioskuję o możliwość budowy domu na bagnie dla woguli! Ot co!
Sunai, Terminator
 

Posty: 25
Rejestracja: 17 sie 2020, o 08:22
ID: 2714
Rasa: Cz³owiek

Re: Podział na dzielnice mieszkalne w Imperium

Post autor: Sunai, Terminator »

Przychylam się do wniosku, jednak z uwagi na to iż każda osoba wykupuje teren pod budowę budynku w konkretnym miejscu, posiadacz już rozbudowanej budowli (willa itd.) powinien zgłosić się do czarodzieja który dzięki swojej mocy ową budowlę będzie mógł przenieść na bardziej prestiżowe miejsce. Lub ewentualnie (co będzie dużo droższe) przenieść lepianki przykrych sąsiadów w odległe miejsca.

Ps. Polecam swoje usługi. Drogo i skutecznie.
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Podział na dzielnice mieszkalne w Imperium

Post autor: Strażnik »

Myślę ze wzraz z podziałem na dzielnice powinna pojawic sie opcja questu o nazwie czerwony październik ;)
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Podział na dzielnice mieszkalne w Imperium

Post autor: Hafgrim »

A czy to aby nie wy zaczęliście się budować w mojej okolicy? Bardy przyjeżdżają, kasę z zaiksu wydają, a pot płacz, że syf dookoła xX
ODPOWIEDZ