Propozycja zmiany

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Hpes
 

Posty: 124
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Propozycja zmiany

Post autor: Hpes »

Chcialbym zaproponowac swoj cenny czas przy budowaniu imperium, dlatego tez zglaszam swoja kandydature do dolaczenia do staffu. Bez patrzenia w przeszlosc a ze skupieniem sie na przyszlosci gry. Wiem jakie macie podejscie do tego, ale moze warto skorzystac z pomocy przy budowaniu naszego kochanego i niesmiertelnego imperium <3

Chcislbym posluchac opini graczy czy by im takie cos pasowalo.
Sobik
 

Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2018, o 18:26
ID: 1176
Rasa: Wilkołak
Profesja: Kapłan

Re: Propozycja zmiany

Post autor: Sobik »

Rzadko kiedy wypowiadam się na forum, ale widzę że to jest temat w którym muszę nakreślić swoje zdanie. Tak więc uważam że owy gracz posiada ogromną wiedzę, jest wstanie dodać od siebie parę zmian na temat każdej profesji ( nie tylko z względu na swoje doświadczenie ale również na relację jakie nawiązał podczas wielu lat gry co wiąże się z wiedzą na temat każdej profesji ). Również uważam że mimo przewinień jakie miał w swojej przeszłości, od kilku er jest czysty co świadczą o nim jego logi. Uważam że jest dobre dodatkowe wsparcie dla stafuu które spowoduje nowe świeższe spojrzenie na uwielbiana przez nas grę.
Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty
 

Posty: 99
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:24
ID: 498
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Bard

Re: Propozycja zmiany

Post autor: Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty »

Jeżeli ktoś nie wie dlaczego Seph jest dobrym kandydatem do staffu, niech obejrzy film "Złap mnie, jeśli potrafisz". Seph, jak główny bohater filmu, dzięki swojej ogromnej wiedzy na temat gry i jej exploitów, popełnił każde możliwe oszustwo w imperium, więc wie najlepiej co gdzie trzeba załatać. Dodatkowo przez cały swój życiorys grał wieloma klasami i rasami na topowym poziomie, Co daje mu dokładny obraz tego jak ma wyglądać rozgrywka daną klasą by osiągać nią sukcesy.
Wierzę że przy odpowiednim kuratorium Seph jest w stanie zrobić dużo dobrego do tej gry.
Eblistor, Wolność Dla Tybetu
 

Posty: 31
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:49
ID: 1792
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Propozycja zmiany

Post autor: Eblistor, Wolność Dla Tybetu »

Szczerze, to w pierwszej chwili przychodzi mi na myśl przykład Vani, która zanim poprosiła o personalne wyróżnienie, czy przyznanie określonej funkcji, sporo się napracowała, była też ponadprzeciętnie wiele czasu online, podczas którego chętnie udzielała odpowiedzi, czy wyjaśnień dotyczących rozgrywki, a których potrzebowali niektórzy gracze.
Seph, bez obrazy, ale sam osobiście nie miałem do dzisiaj chyba żadnego kontaktu z tobą i nie jestem odpowiednią osobą do decydowania o zasadności powołania cię do pomocy, choć brawa za chęci, szczególnie z uwagi na niewielki wybór osób, które - o ile mogę tak napisać - zachowaniem standardów etycznych dorównałyby Orgowi, bo chyba nie ma osoby mogącej oskarżyć go o stronniczość, czy złą wolę.
Jeżeli jednak znajdą się osoby reprezentujące różne "stronnictwa", które uznają to za dobry pomysł, to również nie będę miał nic przeciwko.
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Propozycja zmiany

Post autor: Hafgrim »

Marcjako Morbid, Proszący O Baty pisze:Jeżeli ktoś nie wie dlaczego Seph jest dobrym kandydatem do staffu, niech obejrzy film "Złap mnie, jeśli potrafisz". Seph, jak główny bohater filmu, dzięki swojej ogromnej wiedzy na temat gry i jej exploitów, popełnił każde możliwe oszustwo w imperium, więc wie najlepiej co gdzie trzeba załatać. Dodatkowo przez cały swój życiorys grał wieloma klasami i rasami na topowym poziomie, Co daje mu dokładny obraz tego jak ma wyglądać rozgrywka daną klasą by osiągać nią sukcesy.
Wierzę że przy odpowiednim kuratorium Seph jest w stanie zrobić dużo dobrego do tej gry.

Sorki, ale co mu dokładnie da członkostwo w staffie? Jeśli Seph zna jakieś luki to niech je zgłosi i zostaną one załatane. Do tego raczej ranga nie jest niezbędna. Ranga, która przy wyłapywaniu błędów w grze nic nie wnosi (a da dostęp to obcinania AP, usunięcia konta, sprawdzania logów)

By Seph mógł coś pomóc musiał by dostać rangę "Bóg". Pewnie jeszcze by zażądał dostępu do kodu... Jestem ciekaw jak u niego znajomość programowania/pisania wzorów

Jest dział "propozycje zmian", więc jeśli ktoś ma jakiś pomysł niech tam napisze i to uzasadni. Akurat do łatania dziur i exploitów nadaje się on idealnie.

Marc - akurat Twoje Argumenty można rozwiązać dialogiem - powiedzieć co daje zbyt duże zyski, a nie trzymać tego dla siebie
Tsura
 

Posty: 279
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Propozycja zmiany

Post autor: Tsura »

Najlepszym rozwiązaniem dla rozwoju Imperium to żeby Org kupił od Endera prawa do gry i zaczął zarabiać na kryształach :)
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Propozycja zmiany

Post autor: Hafgrim »

Tsura pisze:Najlepszym rozwiązaniem dla rozwoju Imperium to żeby Org kupił od Endera prawa do gry i zaczął zarabiać na kryształach :)
+1. Zrobić range specjalną "fundator". Niskie id, nieograniczoną ilość zmian kolorów nicków, ilość kryształów astro dodana do konta zgodną z cennikiem PayPal,
Tsura
 

Posty: 279
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Propozycja zmiany

Post autor: Tsura »

Dokładnie. Wtedy można się bawić i dodawać zmiany na nowe ery jak będzie mu jakiś grosz na konto spływał z każdą era.
Vania
Anioł
 

Posty: 31
Rejestracja: 14 cze 2018, o 08:02
ID: 1920
Rasa: Cz³owiek

Re: Propozycja zmiany

Post autor: Vania »

Eblistor pisze: przykład Vani, która zanim poprosiła o personalne wyróżnienie, czy przyznanie określonej funkcji
Nigdy o to nie poprosiłam. Ani o wyróżnienie, ani o przyznanie funkcji. Starałam się pomagać, że tak powiem bezinteresownie :P
Mi przeszłość Sepa nie przeszkadza, tyle, że wsparcie, które oferuje na pewno się przyda, ale rangi nie wymaga. Przy tej ilości graczy, nowy funkcyjny nie jest poszukiwany (z tego co wiem). Każda zmiana wymaga grzebania w plikach i tu właśnie brakuje ludzi z wolnym czasem.
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Propozycja zmiany

Post autor: Strażnik »

Jak usunie hutę, zeby nie trzeba bylo kupowac tych batow codziennie jak opetani to swiat bedzie piekniejszy
ODPOWIEDZ