Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lut 2020, o 18:41 
Bóg

ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik
W dalszym ciągu gra na 2 konta będzie niejako konieczna by móc konkurować z innymi graczami.
A nawet jeszcze bardziej konieczna przy większej integracji...

PostNapisane: 14 lut 2020, o 08:58 
Archanioł

ID: 166
Rasa: Czart
Profesja: Druid
Pozwól, że odwrócę kota ogonem. Aktualny stan gry wymaga grania na 2 kontach by mieć szansę. Liczą się tylko gildie, które mają obsadzony skład jeszcze przed rozpoczęciem ery. Możliwość gry na 2 kontach jednak poprawi sytuację jednokontowców, bo łatwiej będzie im znaleźć znajomego, co będzie grał na rzemku czy druidzie warzącym, znajomego, który pomoże.
Ja sobie radzę i doszedłem do endgame tylko dzięki temu, że rozmawiam z graczami, z którymi miałem okazję pisać w zeszłej erze, jednak nie każdy ma wianuszek sprzymierzeńców, do których może napisać w potrzebie. Innymi słowy: mi, czy takiemu Vendlinie multik niewiele pomoże, bo i tak sobie radzimy, ktoś na zawołanie pójdzie gdzie chcemy, uwarzy czy weźmie odpowiednią klasę podtaci, ale wielu osobom z mniejszymi znajomościami w grze multik pomoże w stopniu ogromnym. Możliwość gry na 2 konta pomoże nowym graczom z trudnościami w zagłębianiu się w relacje międzygraczowe.

PostNapisane: 14 lut 2020, o 11:23 

ID: 1474
Rasa: Wogul
Profesja: Rzemieślnik
2 konta na meza
2 konta na zone

i nagle robia sie 4 konta na 1 gracza
a sa tacy co i zaczna zaraz zakladac konta na swoje dzieci........... i beda kolejne 2 4 konta

nie dla patoli w impie!!!!!!!!!!!!!!!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1