Dwie postacie na jednym koncie

Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź, czy ktoś nie poruszył tematu wcześniej. Pozwoli to zachować ład i ułatwi szukanie innym.

Moderator: Aniołowie

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Dwie postacie na jednym koncie

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

W dalszym ciągu gra na 2 konta będzie niejako konieczna by móc konkurować z innymi graczami.
A nawet jeszcze bardziej konieczna przy większej integracji...
E M P I R E W I L L R I S E !...
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 350
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Dwie postacie na jednym koncie

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

Pozwól, że odwrócę kota ogonem. Aktualny stan gry wymaga grania na 2 kontach by mieć szansę. Liczą się tylko gildie, które mają obsadzony skład jeszcze przed rozpoczęciem ery. Możliwość gry na 2 kontach jednak poprawi sytuację jednokontowców, bo łatwiej będzie im znaleźć znajomego, co będzie grał na rzemku czy druidzie warzącym, znajomego, który pomoże.
Ja sobie radzę i doszedłem do endgame tylko dzięki temu, że rozmawiam z graczami, z którymi miałem okazję pisać w zeszłej erze, jednak nie każdy ma wianuszek sprzymierzeńców, do których może napisać w potrzebie. Innymi słowy: mi, czy takiemu Vendlinie multik niewiele pomoże, bo i tak sobie radzimy, ktoś na zawołanie pójdzie gdzie chcemy, uwarzy czy weźmie odpowiednią klasę podtaci, ale wielu osobom z mniejszymi znajomościami w grze multik pomoże w stopniu ogromnym. Możliwość gry na 2 konta pomoże nowym graczom z trudnościami w zagłębianiu się w relacje międzygraczowe.
Timokall
 

Posty: 8
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:44
ID: 1474
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Złodziej

Re: Dwie postacie na jednym koncie

Post autor: Timokall »

2 konta na meza
2 konta na zone

i nagle robia sie 4 konta na 1 gracza
a sa tacy co i zaczna zaraz zakladac konta na swoje dzieci........... i beda kolejne 2 4 konta

nie dla patoli w impie!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ