Dobijanie

Moderator: Aniołowie

Caras Galadhon
 

Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 2381
Rasa: Cz³owiek

Re: Dobijanie

Post autor: Caras Galadhon »

Na chwilę obecną dobijanie to jedyny mocny sposób aby cofnąć klan przeciwnika. Nie chcesz brać udziału w wyścigach/konfliktach? Zmień gildie na taką, która tego nie robi.
Chowter
 

Posty: 12
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:55
ID: 3107
Rasa: Cz³owiek

Re: Dobijanie

Post autor: Chowter »

Dalej nie rozumiem dlaczego by tworzący mieli być uprzywilejowani... Immu w obecnej formie i tak skutecznie odstrasza atakowanie tworzących.

Sztuczne ograniczenia są bez sensu.
Titanium, The Sin
Bóg
 

Posty: 200
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 51
Rasa: Cz³owiek

Re: Dobijanie

Post autor: Titanium, The Sin »

Immu dla nowych osób - jest w planie. Czas trwania - 30 dni, albo do momentu, gdy osoba nowa dobije kogoś w ataku.
World needs a professional, not a hero.
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Dobijanie

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

W planie także był/jest nieprzekupny immunitet wykupywany w Kryształowym pałacu - miał być już w tej erze, ale tak wyszło, że nie ma.
E M P I R E W I L L R I S E !...
Caras Galadhon
 

Posty: 113
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 2381
Rasa: Cz³owiek

Re: Dobijanie

Post autor: Caras Galadhon »

A co do gry wnosi taki nieprzekupny immu za kryształki poza promowaniem ludzi z haj$em oraz dalszym debalansowaniem gry. No chyba że istotne są cele zarobkowe :p
Chowter
 

Posty: 12
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:55
ID: 3107
Rasa: Cz³owiek

Re: Dobijanie

Post autor: Chowter »

Dodatkowo wprowadźcie przebijanie immu za kryształki xD
Avkob Stonoga, Śmieszek Wyklęty
 

Posty: 31
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 710
Rasa: Cz³owiek

Re: Dobijanie

Post autor: Avkob Stonoga, Śmieszek Wyklęty »

Też nie bardzo rozumiem czemu miałaby być jakakolwiek ochrona dla tworzących. Przynależność do gildii jest dobrowolna i jeśli ktoś nie chce brać udziału w konflikcie to albo dostaje na immunitet albo odchodzi. Jeśli jest to spór prywatny to chyba nie jest sprawa osób postronnych.
Jak dla mnie obecny system jest wystarczająco skuteczny.
Katla, Oko Kota
 

Posty: 198
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 4989
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Złodziej

Re: Dobijanie

Post autor: Katla, Oko Kota »

Zmień gildie na taką, która tego nie robi.
Wybacz Uru, ale z moich doświadczeń wynika, że nie da się założyć gildii, by wieść spokojne życie. Zawsze znajdzie się jakiś przywódca innej gildii, której ta będzie solą w oku i wypowie wojnę. Tacy ludzie grają w tej grze i niewiele mogę na to poradzić. Na to, że czasami bywam dobijana, mimo że nikogo, nie to że nie dobijam, ale nawet nie atakuję, to nawet nie wspomnę. Bo gość miał takie widzimisię. Głęboko mam jego wydzimisię. Życzę sobie być zabezpieczona od takich świrów. Jasne?

I nie, ten wymyślany przez nas immunitet ma chronić nie tylko tworzących. Ma chronić wszystkich, którzy nie lubią zabaw w dobitki.

Jak ktoś chce się tłuc i dobijać, wolna droga, ale nie wciągajcie w to wszystkich.
Avkob Stonoga, Śmieszek Wyklęty
 

Posty: 31
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 710
Rasa: Cz³owiek

Re: Dobijanie

Post autor: Avkob Stonoga, Śmieszek Wyklęty »

Ale obecny system zabezpieczenia przed dobitkami jest całkiem sprawny. Są eliksiry, są immunitety. Jeszcze za mało?

Katla, uspokój hormony. (//To nie jest odpowiednia forma dyskusji/akcentowania opinii. Warn przyznany/T.) Wątpię żeby ktokolwiek bił niezrzeszonych dla przyjemności i specjalnie wbijał sobie bandytę. Są jeszcze posłańcy, można napisać, zapytać za co dobitki. Jak to nie skutkuje to wynająć kogoś z wyższym poziomem do ubicia.

Jest masa dostępnych sposobów i jakieś modyfikacje nie są potrzebne.
Katla, Oko Kota
 

Posty: 198
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 4989
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Złodziej

Re: Dobijanie

Post autor: Katla, Oko Kota »

No akurat ten gość robił sobie takie zabawy dla przyjemności raczej, bo ani z nim nie pisałam, ani go nigdy nie atakowałam, nic mu nie sprzedawałam, ani nie kupowałam, w ogóle żadnej interakcji z rzeczonym nie miałam. Podobno nie byłam jedyną osobą po której sobie jeździł - bo nie należy do klanu i nie będzie miała obrońców.

A niestety jak gra się samemu, nie zawsze człowieka stać na immu. To właśnie dla takich ten temat. Nie wiem o co kruszycie kopie. Przecież Wy będziecie mogli wzajemnie dobijać się do bulu. Tylko mnie i mi podobnych nie będziecie mogli i tyle :)

Postów do takich ludzi też nie zamierzam pisać, bo zdarzyło mi się dostać takie odpowiedzi, których nigdzie przytoczyć się nie da. Mam już prawie 50 lat i nie życzę sobie, by mi ktoś ubliżał, bo zapytałam za co jestem dobijana. Za stara jestem na znoszenie skierowanego pod moim adresem chamstwa.
ODPOWIEDZ