ZMIANY NA XIX ERĘ

Moderator: Aniołowie

Zaznacz, które opcje popierasz:

Limit ilości pitych mikstur w walce
5
11%
Losowość statystyk Potworów
11
23%
Zmiana Szkoły Bitewnej
9
19%
Moduł typów Gildii
9
19%
Uświęcanie Broni przez Paladyna
13
28%
 
Liczba głosów: 47

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: ZMIANY NA XIX ERĘ

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Aardvark pisze:Dokładnie - Dol Guldur nie jest żadną miarą lokacją pod takie testy, bez uzbrojenia dam radę w 2 turach
tu nie było testu czy dasz radę, tylko test otrzymywanych obrażeń więc jak najbardziej na miejscu, bo tam jest 1 typ moba i dlatego łatwo porównać

Aardvark pisze:No i sorry - 2 k wytrzymki i 1,5 siły - kto tyle ma ?
Raval jest niedaleko ;)
Aardvark pisze:Ciekaw jestem ile wbiłes zwinki i szybkosci, żeby zniwelować problem. Jeżeli choć połowę tego co w siłę i wytrzymkę, to pytam - kto ma takie staty obecnie, czy build zrobiony pod te testy był jakkolwiek realny
Tak jak pisałem - pozostałe staty po 1,5k, ale nie ma to żadnego znaczenia dla testu ze względu na to co pisałem wyżej...
Aardvark pisze:Owszem, kiedys siedzenie na wogulu miało sens, warto było poczekać i podbić staty żeby wydropić konkurencyjne dla rzemków ( których obecnie brak, na marginesie ) uzbro - teraz wcale.
Problem w tym, że nikt się nie pokusił podczas testów o sprawdzenie jak się gra na wogulu, chociaż prosiłem kilka osób.

Nie twierdzę wcale że jest idealnie - bo nie jest (ale całkiem w d... też nie jest!), ale szukam sposobu na zbalansowanie tego, jednakowoż sam nie dam rady ;)
Jak po czasie zwróciłem uwagę - test nie był jednak w pełni udany, bo wpływ na siłę eq ma też poziom gracza - test robiłem przy 100 levelu, jak podciągnąłem do 170 to moc eq odczuwalnie podskoczyła, ale powiedzmy że już o to nie będziemy się bić.

Tak czy siak wogula na pewno będę chciał jeszcze zrewidować, podobnie jak Czarta, a eq kowalskie w nowej erze będzie nieco osłabione. Mam nadzieję, że uda się wypracować jakiś balans w tej kwestii i że pomożecie przy testach :P
E M P I R E W I L L R I S E !...
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: ZMIANY NA XIX ERĘ

Post autor: Samael »

Podziwiam Twoją prace Orgu ale za mało was jest żeby zbalansować te wszystkie niedopracowane rzeczy... Smutno troche :D
Kardynał Sarc Van Helsing
 

Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2017, o 13:36
ID: 1664
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XIX ERĘ

Post autor: Kardynał Sarc Van Helsing »

Nass wyciagal w tamtej erze po 25k defa z uzbra na wogulu wiec nie wiem o co ten caly placz. Wogul ma byc z natury potezny i wytrzymaly. Dlatego jest taki boost rozdania apkow na nim w sile i wytrzymalosc.
Nas-Darthel
 

Posty: 19
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 800
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XIX ERĘ

Post autor: Nas-Darthel »

Fakt tylko bylo to na ponad 200 lvlu z mega iloscia sily i wytrzymki :P

Jest co prawda mala luka ktora moglaby byc podciagnieta... uzbro wogula mogloby sie troche szybciej skalowac do tego 6-7k defa i potem mogloby zwalniac z tym przyrostem. Do dol jeszcze idzie wyrobic na takim 5k defa ale o wzgorzu mozna zapomniec, nie wspominajac juz o baszcie :) zmusza to troche do siedzenia i podbijania statow w kapieli blotnej... zeby sie oplacalo zmienic w wogula i latac na jego uzbrze ja widze tylko i wylacznie pozny late game. Na wysokosci wzgorza jest to za duza strata defa w porownaniu do tego co oferuje nam rynek grajac czlowiekiem.
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: ZMIANY NA XIX ERĘ

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Słuchajcie!
Ponieważ ogólnie na nową erę Baszta znika z Vackell - będzie się znajdowała w nowej lokacji i będzie przemianowana na Wieżę Klucznika
miałbym taki pomysł aby w momencie jak któryś z graczy pierwszy raz przejdzie całą wieżę klucznika i dostanie pierwszy prezent - w grze uruchamia się na stałe event zwiększający expa o 25% dla wszystkich -
dzięki temu gra na tym etapie będzie mogła nabrać prędkości - inni gracze będą mogli próbować dogonić tych z góry.

Już tłumaczę: jak wyłania się topka graczy robiąca basztę to reszta już nie ma zbytnio co robić i nie ma motywacji bo i tak się ich już nie dogoni.

Ci co robią basztę jużnjednak nie stawiają tak na exp tylko na apki z nagrody. Osoba robiąca basztę zdobywa też oczywiście exp i poziomy, ale głównym paliwem jest dla niej AP z baszty, zatem boost expa dla całej resztyzgraczy daje im opcję dotarcia szybciej do etapu robienia baszty - zaostrzenia rywalizacji.

I nie ma to służyć skróceniu ery, bo przy zmianach które są planowane na nową erę gra raczej powinna nieco zwolnić, ale raczej uatrakcyjnieniu jej końcowej fazy, kiedy ogółowi graczy zaczyna brakować motywacji do gry.

Co wy na to? Wypowiedzcie się ;)
E M P I R E W I L L R I S E !...
Yassa, Tenebris Bellator
 

Posty: 13
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:45
ID: 1590
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XIX ERĘ

Post autor: Yassa, Tenebris Bellator »

Nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się dogonić czołowych graczy bo nie jestem taki sprytny i doświadczony ale pomysł jak dla mnie wydaje się mega! Myślę, że przekona to graczy, że warto grać do końca i zawsze istnieje szansa do przegonienia topki :P
Yassa, Tenebris Bellator
 

Posty: 13
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:45
ID: 1590
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XIX ERĘ

Post autor: Yassa, Tenebris Bellator »

Nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się dogonić czołowych graczy bo nie jestem taki sprytny i doświadczony ale pomysł jak dla mnie wydaje się mega! Myślę, że przekona to graczy, że warto grać do końca i zawsze istnieje szansa do przegonienia topki :P
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XIX ERĘ

Post autor: Strażnik »

Orgu,

wydaje mi się, że jeżeli ktoś robi pierwszy basztę, to po to, aby właśnie uciec reszcie ;)
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: ZMIANY NA XIX ERĘ

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

No tak - i ucieka a reszcie sie odechciewa ;P
Chciałbym aby sie nie odechciewało ;)
E M P I R E W I L L R I S E !...
Yassa, Tenebris Bellator
 

Posty: 13
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:45
ID: 1590
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XIX ERĘ

Post autor: Yassa, Tenebris Bellator »

Nadal uważam, że taki boost dla graczy którzy grają słabiej albo zaczęli później grać będzie ciekawą propozycją pogoni topki!! JESTEM ZA (jako jeden z tych słabszych graczy :D)!
ODPOWIEDZ