Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

Sepe Wspaniały
 

Posty: 46
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:42
ID: 1385
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych

Post autor: Sepe Wspaniały »

[Quote]Fikcyjne związki (takie wcale nie odgrywane w grze) byłyby formalizowane dla osiągnięcia 'mechanicznych' korzyści.
/quote]

Czyli teraz chodzi o to, żeby geje nie mogli czitować, kiedy hetero wolno, no super XD
Sylas
 

Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2019, o 11:13
ID: 2671
Rasa: Cz³owiek

Re: Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych

Post autor: Sylas »

Sepe, zachowujesz się co najmniej jak małe dziecko tupiące nóżką i krzyczące "Dajcie mi bo chcę!". Czy tak trudno pogodzić się z porażką swojego postulatu, jeżeli nie ma ku temu woli ze strony administracji i społeczności gry?
Sepe Wspaniały
 

Posty: 46
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:42
ID: 1385
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych

Post autor: Sepe Wspaniały »

Dziękuję za wyrażenie opinii na temat mojego zachowania.
Tinveruin, Mur Nieba
Anioł
 

Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 67
Rasa: Cz³owiek

Re: Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych

Post autor: Tinveruin, Mur Nieba »

No patrz, Sepe, gdyby nam się udało, kto wie, czy byśmy razem gdzieś nie pracowali. :-)
A co do mojej wypowiedzi - w tytule była mowa o małżeństwach jednopłciowych, więc do nich się odnosiłem. Po drugie, nie lubię, gdy ktoś usiłuje mnie na siłę wychowywać, odmawiając mi prawa do własnych poglądów i waląc politpoprawnością jak cepem. Po trzecie - jaka wściekła demagogia? Tylko kilka przykładów pokazujących, do czego prowadzi Twój punkt widzenia, jeśli chce się być konsekwentnym. No i na koniec - to nie ja zdefiniowałem małżeństwo, tylko natura i kultura. Gdzież mi do nich. :-)
Pozdrawiam!
Tariela, Demoniczny Miecz Niebios
 

Posty: 102
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 905
Rasa: Cz³owiek

Re: Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych

Post autor: Tariela, Demoniczny Miecz Niebios »

Nie widzę nigdzie w tej dyskusji wzmianki o Safonie w kontekście postrzegania homoseksualizmu w Grecji.

A co do meritum wątku, nie zagłębiając się w kwestie światopoglądowe: rozszerzenie w kodzie możliwości oświadczania się komuś innemu na wszystkich graczy chyba nie jest trudną do zgryzienia funkcją i nie wpłynie jakoś bardzo na klimat gry.

PS Mnie tam stylizacja Muru Nieba się podoba.
Jubek Wesołe Serce
 

Posty: 30
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:49
ID: 1805
Rasa: Cz³owiek

Re: Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych

Post autor: Jubek Wesołe Serce »

Tinveruin, Mur Nieba pisze: A co do mojej wypowiedzi - w tytule była mowa o małżeństwach jednopłciowych, więc do nich się odnosiłem. Po drugie, nie lubię, gdy ktoś usiłuje mnie na siłę wychowywać, odmawiając mi prawa do własnych poglądów i waląc politpoprawnością jak cepem.
Pozdrawiam!

Aha, ale inni mają się w takim razie dostosować do Ciebie. Ja z kolei nie lubię, jak ktoś komuś zakazuje rzeczy, bo "Twój światopogląd to jedyny słuszny". Ja chcę w tej grze wziąc slub z Sepe i jaki będzie tu problem?
Nek
 

Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, o 12:28
ID: 2132
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych

Post autor: Nek »

Marudzie tu o jakieś pierdoły są ważniejsze rzeczy choćby więcej przepisów do kupienia dla druidów warzących w chacie druida. A wasz problem da się rozwiązać tak.
Jak 1 z was się czuje się dziewczyną nie sobie usunie konto potem się zarejestruje jako dziewczyna i sprawa załatwiona.
Tinveruin, Mur Nieba
Anioł
 

Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 67
Rasa: Cz³owiek

Re: Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych

Post autor: Tinveruin, Mur Nieba »

Tariela: Podziękowania Waćpannie szlę.
Jubek: Napisałem, o co mi chodzi - do znalezienia w poprzednich postach, dlaczego mnie się małżeństwa jednopłciowe nie podobają. Nigdzie też nie piszę, że wszyscy mają się do mnie dostosować, bo mój punkt widzenia jest jedyny słuszny - bez wątpienia znajdziesz w moich wcześniejszych postach napomknienie o ew. referendum wśród graczy.
Cirianna
 

Posty: 56
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 406
Rasa: Cz³owiek

Re: Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych

Post autor: Cirianna »

Zauważyłam dzisiaj dodaną opcję "poproś o ślub" w kaplicy
Niezmienione są jednak formy osobowe, kobietom wyświetla się taki tekst:
W swym sercu odczuwasz najpiękniejsze uczucie znane ludziom. Kochasz swą wybrankę i chcesz być z nią do końca. Czujesz, że uczucie jest głębokie i prawdziwe. Postanawiasz zakończyć czas miłosnej tułaczki i zacząć żyć ze swą ukochaną, sobie gwarantując spokój i szczęście. Pamiętaj, że musisz bronić swej wybranki, dbać o jej dobro i cześć. Jesteś zobowiązany do wierności i szczerego uczucia. Twoja decyzja musi być przemyślana. Tak więc, musisz być pewien miłości do tej właśnie kobiety!
Veart Iraeth
 

Posty: 52
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:44
ID: 1454
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych

Post autor: Veart Iraeth »

Cirilla : w punkt ;-)
''Gadać mi się nie chce, bo o czym tu gadać?
Gdyby sito podstawić, żeby sensu nałapać,
mikrogrudki nie uświadczysz, przelatuje bla, bla, bla, bla...''
Zablokowany