Posiadanie Pola

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

Arcurius, Szaleństwem Naznaczony
 

Posty: 71
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 890
Rasa: Cz³owiek

Re: Posiadanie Pola

Post autor: Arcurius, Szaleństwem Naznaczony »

No cóż, z pola trzeba umieć też korzystać... ja od dawna nic nie sadzę nowego, bo i po co, zioła się cały czas same rozsadzają? Faktycznie był problem na samym początku z ziołami himeri, potem już nigdy z kupna nie korzystałem (nawet nie widziałem że nimaris można tam kupić), a chciałbym zauważyć że żadna gildia i stado znajomych mnie nie wspiera.
Co z tego że na jedno warzenie potrzeba setek ziół jeżeli w setkach się je zbiera plus mam w zapasie jeszcze dziesiątki tysięcy?
I nie ma żadnych skupów w tym momencie po 50, były może z tydzień, obecnie wszyscy poza mną mają klasycznie za 1 (a robię to w sumie tylko jako ukłon w stronę niskopoziomowych graczy żeby cokolwiek sobie dorobili - ot, bo mogę).
Eris
 

Posty: 20
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 755
Rasa: Cz³owiek

Re: Posiadanie Pola

Post autor: Eris »

No dobra zostawmy pole tak jak jest aby karzdy mial dostep do niego... Czy mozemy wprowadzic cos poza ziolami? Np. Marchewke i Kartofle. (tak, mowie powarznie).

Marchewka by odnawiala HP bez koniecznoisci obrubki. np. 30 HP kosztem nie wiem 10punktow ruchu. To by bylo dobre na niskich poziomach jak wojacy nie maja kasy.

Kartofle. Pedzimy bimber! :D efekty tak jak z prawdziwym alkocholem. obniza inteligecje ale daje troszke charyzmy i zwinnosci ale przedawkowanie konczy sie zgonem i nic nie mona robic przez przypuscmy 1 reset (nie dzien).
Eris
 

Posty: 20
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 755
Rasa: Cz³owiek

Re: Posiadanie Pola

Post autor: Eris »

Tak z ciekawosci mozna by bylo wprowadzic edytor pola?? zeby mozna bylo sobie zmieniac jego rozmiar... np. jak mam pole 8x8 to chcialbym zmienic na 4x16 np.
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Posiadanie Pola

Post autor: Strażnik »

Eris pisze:Tak z ciekawosci mozna by bylo wprowadzic edytor pola?? zeby mozna bylo sobie zmieniac jego rozmiar... np. jak mam pole 8x8 to chcialbym zmienic na 4x16 np.

Wg mnie nie. Kupiłeś działkę, to się męcz xD Zawsze możesz sprzedać i nową kupić
ODPOWIEDZ