Kwestia złodzieja.

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

Celebrian
 

Posty: 48
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:50
ID: 2069
Rasa: Cz³owiek

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Celebrian »

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni pisze:Zanim zaczniecie się tu gryźć, pozwólcie, że do czegoś się przyznam.


Właśnie udało mi się siąść na trochę do kodu i znaleźć źródło problemu z rybołówstwem - nie była prawidłowo uwzględniona różnica w koszcie łowienia za PP oraz za energię. W skrócie - koszt PP nie był prawidłowo naliczony. Powinien być 5x wyższy niż w przypadku energii (nie 0.1PP tylko 0.5PP).
Cóż - mój błąd, którego nie udało się wyłapać podczas testów.
Biję się w pierś i przyznaję, że ten błąd trzeba naprawić.

Fix będzie wgrany do gry jutro rano. Jednocześnie osoby intensywnie łowiące ryby w tej erze będą miały cofnięty zysk umiejętności rybołówstwa do adekwatnego poziomu, oraz analogicznie odjęte AP i poziomy nabite na rybach.


Przepraszam za zaistniałą sytuację.
Jutro rano informacja na ten temat znajdzie się na Tablicy Nowości.

Z poważaniem
Org
1. A co z kwestią złodzieja? On też dostanie ujemne AP itp?
2. Pamiętaj proszę że już dałeś nerfa rybakowi i teraz ryby nie biorą. Poprawiając błąd weź pod uwagę żeby w ogóle było to finansowo opłacalne
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Hafgrim »

Marcjako Morbid, Święte Oburzenie pisze:Haf xD,

Naprawdę mi przykro że nie umiesz liczyć i że w każdej chwili mogą wywalić Ciebie z pracy.
Ale masz szczęście, jeszcze mam trochę chęci by pomóc ci się liczenia nauczyć.

Wszystkie ulepszenia robione przez klasy magiczne kosztują 100pp, ale masz rację, lepiej usuńmy bo przy tym też twierdzę że samo ulepszenie jest wystarczająca nagrodą.

Proszę, o to 3 dowody wysłane dzisiaj przez Dalkę:
"złodziejstwo jest twoim fachem. To widać, udało ci się podejść do Simireth i ukraść 132 sztuk złota!
Zdobywasz 644 doświadczenia, oraz 2.61 umiejętności złodziejstwo!"
"Złodziejstwo jest twoim fachem. To widać, udało ci się podejść do Dziareah i ukraść 1190 sztuk złota!
Zdobywasz 638 doświadczenia, oraz 3.39 umiejętności złodziejstwo!"
"Złodziejstwo jest twoim fachem. To widać, udało ci się podejść do Hafamanti i ukraść 814 sztuk złota!
Zdobywasz 672 doświadczenia, oraz 4.09 umiejętności złodziejstwo!" <- Patrz, to ty lol :D

Zdobyte na 14 poziomie co daje około 15% poziomu, czyli około 45% poziomu dziennie, za darmo (że też jeszcze muszę to powtarzać xD), rozumiem że dalej twierdzisz że nie ma wpływu na rozgrywkę?

No i na konec, dzięki wypowiedzi Orgraela, idealnie widzimy jak nie potrafisz przypatrzeć się i przeanalizować tematu. Zignorowałeś wszystkie moje argumenty i wyliczenia by posłużyć "wiedzą" z długiego czasu grania złodziejem. Twierdzisz że moje zauważenie błędu było instynktowne oraz uwarunkowane tylko opinią, podczas gdy tobie nie chce się wykonać nawet zwykłego dodawania(które ci postawiłem przed nosem) by policzyć sobie te wszystkie punkty doświadczenia które można uzyskać całkowicie za darmo.
1. Przeczytaj co napisałem. Albo inaczej. Cały czas piszę, że złodziej expa z kradzieży powinien mieć, ale nie liczony w tysiącach. 3 lub więcej razy to wałkowałem. Umiesz dodawać, ale nie umiesz czytać xD

2. W jaki sposób post Orga dot. rybactwa tyczy się złodzieja? Gdzie w poście Orga widzisz, coś co neguje moje posty? To Ty naskakiwałeś na złodzieja, a winny był rybak. Rogaty to potwierdził i nawet wskazał błąd.
Proszę o dowód, że teraz na poziomie 8 osoba dostaje 500expa. Jeśli masz rację - OK
Wiesz czemu tak napisałem? Bo jestem KUR... kowalem i nie widzę tego na swoim ekranie. Nie wiem ile teraz idzie expa, dlatego prosiłem o dowód. Przeczytaj kolejne zdanie: Jeśli masz rację OK (dot. wysokości zobytego expa) wiesz czemu tak napisałem? Bo jestem KU... Kowalem


Na spokojnie. Mi chodziło, że błąd był dostępny dla każdej klasy, a Ty się uczepiłeś, że jest w enklawie złodziejskiej, gdzie prawie każdy kradziej nie miał o tym pojęcia. To Ty rozdmuchałeś temat, o którym notabene tylko Wy wiedzieliście. Tak jak X napisała - trzeba było popatrzeć na na hs i wszystko widać

Ty mieszasz 2 tematy. Sprawę złodzieja i rybaka. Postawiłeś sobie tezę, że złodziej się wybija przez okradanie, a ja pokazałem, że rybak jest winny. (czyt. ze zrozumieniem)

Ty piszesz, że exp złodzieja jest zbędny, a ja że expa złodzieja powinien być, ale nie liczony w tysiącach (patrz 45%) (czyt. ze zrozumieniem)

Ty piszesz, że tylko złodziej ma expa za darmo, a ja piszę, że wszyscy magiczni w 5.5 dnia mają 5x expa za darmo (w naprawdę dużych ilościach)



EDIT:

"Złodziejstwo jest twoim fachem. To widać, udało ci się podejść do Dziareah i ukraść 1190 sztuk złota!
Zdobywasz 638 doświadczenia, oraz 3.39 umiejętności złodziejstwo!"
"Złodziejstwo jest twoim fachem. To widać, udało ci się podejść do Hafamanti i ukraść 814 sztuk złota!
Zdobywasz 672 doświadczenia, oraz 4.09 umiejętności złodziejstwo!"

Tak to Ja. A ja tu widzę kolejny błąd. Pomimo, że Dziara miał wtedy 2 lvle więcej i Dalka mu ukradła więcej złota, to za mnie było więcej umki i expa. Pominąłeś to?
Eblistor, Wolność Dla Tybetu
 

Posty: 31
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:49
ID: 1792
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Eblistor, Wolność Dla Tybetu »

Czytam z ciekawości i po drodze jakoś już przestałem rozumieć, o co tak właściwie chodzi xDDD

Jeśli exp za PP wam przeszkadza, albo brak balansu w jego ilości za określone czynności, tudzież rybołówstwo, to po prostu usuńmy exp za każdą czynność związaną z korzystaniem z PP.

Odbieranie AP, czy exp osobom łowiącym ryby do tej pory też nie wydaje się do końca sprawiedliwe, bo już nie pamiętam dokładnie, a szukać mi się nie chce, bo leniwy jestem, ale chyba gdzieś mowa była o tym, że łowienie rybek zostało znerfione... chyba wczoraj, czy przedwczoraj ? a ja wczoraj, czy przedwczoraj zacząłem łowić i będę się czuł pokrzywdzony w związku z odebraniem czegokolwiek.
Chyba, że ktoś będzie sprawdzał, kto i kiedy łowił, żeby wykluczyć osoby łowiące po wprowadzeniu zmian ??? pewnie nie xD

Podobnie sprawa wygląda z punktami kradzieży u złodzieja...czy exp jest, czy nie, to mi w zasadzie obojętne i żeby krzyku nie było, to nawet bym przystał na symboliczny exp, lub nawet jego brak.

Szczerze powiedziawszy, to nawet jeśli ktoś by "moim kosztem" gdzieś na czymś więcej expa zarobił, to wolałbym, żeby to po cichu zostało załatwione, "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal", a tutaj się zrobiła dyskusja na całego, tak jakby nagle balans całej gry został zachwiany xDDD

Normalne, że tworzący na początku są niżej w HS od walczących, a później będą dużo wyżej, oczywiście poziom postaci mam na myśli, a co do kilku osób, które możliwe, że skorzystały ponad przeciętnie na niektórych czynnościach, a mam na myśli Samaela i Simiretha, bo są w HS w rybach i poziomie, czy ktoś ma wątpliwości, że gdyby nie skorzystali z dodatkowego expa, to by ich w HS nie było ? xD
Mam na myśli to, że niesprawiedliwym będzie wrzucenie wszystkich do jednego worka i ukaranie za to, że mają nabitą umiejętność rybołówstwa, bo jak wspomniałem, sam jestem jedną z tych osób, a wydałem swoje PP na łowienie wczoraj.

Poza tym, powstaje pytanie, co z PP które wydane zostały na łowienie ryb, a zyski z łowienia zostaną odebrane. Ponownie posłużę się swoim przykładem. Wczoraj, czy przedwczoraj postanowiłem wydać swoje PP na łowienie, bo podobno więcej exp z niego można było uzyskać, niż z drwalenia, w związku z czym przerzuciłem się na łowienie, żeby exp nadrobić i odłożyć w czasie zbieranie drewna dzięki któremu mogę podnieść swoją maksymalną energię, a teraz miałbym stracić i exp ktory zyskałem na rybach i drewno wraz z mniejszym expem, które mogłem zamiast ryb mieć ?

Może naiwny jestem, ale jakoś nie widzę tego, że każdy poszedł ryby łowić, bo z premedytacją chciał z jakichś "błędów" skorzystać xD jak dla mnie, to jaki exp by nie był z łowienia, to bym nie pomyślał, że to błąd, bo miałem wybór, albo drwalić za mniej exp i mieć potrzebne drewno, albo mieć niepotrzebne ryby i więcej exp xD

Już zapomniałem, o czym chciałem napisać, tak mi długo schodzi, więc można mojego posta potraktować tak jak pozostałe w tym temacie, jako narzekanie i stękanie, bo mi w zasadzie wszystko pasuje :lol:
Xsani, Kurzy Faraon
 

Posty: 19
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:36
ID: 998
Rasa: Cz³owiek

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Xsani, Kurzy Faraon »

Czytałeś post Orga? Przeczytajmy go jeszcze raz wspólnie.

Właśnie udało mi się siąść na trochę do kodu
Oznacza właśnie przeczytałem kod. Nie dwa dni temu. Kluczowe słowo właśnie.
i znaleźć źródło problemu z rybołówstwem
Był problem w kodzie. Czyli po jakichkolwiek zmianach w expie ten problem w kodzie dalej był dzisiaj.
- nie była prawidłowo uwzględniona różnica w koszcie łowienia za PP oraz za energię. W skrócie - koszt PP nie był prawidłowo naliczony. Powinien być 5x wyższy niż w przypadku energii (nie 0.1PP tylko 0.5PP).
Błąd w kodzie działa do momentu obecnego. Sprawia, że dostaje się dużo więcej expa niż powinno na jeden punkt PP.
Cóż - mój błąd, którego nie udało się wyłapać podczas testów.
Biję się w pierś i przyznaję, że ten błąd trzeba naprawić.
Nie tylko osoby, niekorzystające zauważyły, że jest to dość znaczące na tyle by to naprawić.
Fix będzie wgrany do gry jutro rano.
Podkreśle bo to bardzo ważne. Jutro rano. Nie było to zrobione. Też skorzystałeś.
Jednocześnie osoby intensywnie łowiące ryby w tej erze będą miały cofnięty zysk umiejętności rybołówstwa do adekwatnego poziomu, oraz analogicznie odjęte AP i poziomy nabite na rybach.
Cofnie się te ap i poziomy, które nabiłeś na rybach, ale bonusy takie czerpałeś przez ten czas jak w przypadku druida szybsza możliwość robienia lepszych eliksirów, czy u walczących eksplorowanie lepszych lokacji, oraz to dlaczego się na to skusiłeś - dodatkowa ena za resty, które już uzyskałeś - to zysk, który nie zostanie cofnięty.

Wracamy do Twojej wiadomości.
Odbieranie AP, czy exp osobom łowiącym ryby do tej pory też nie wydaje się do końca sprawiedliwe, bo już nie pamiętam dokładnie, a szukać mi się nie chce, bo leniwy jestem, ale chyba gdzieś mowa była o tym, że łowienie rybek zostało znerfione... chyba wczoraj, czy przedwczoraj ? a ja wczoraj, czy przedwczoraj zacząłem łowić i będę się czuł pokrzywdzony w związku z odebraniem czegokolwiek.
Źle to interpretujesz Tobie się nic nie odbiera za karę. Chodzi o usunięciu błędu z gry wraz z jego konsekwencjami, jakim jest nadprogramowy exp. Jakby nie było błędu nie miałbyś tego expa. Nie widzę powodu dlaczego miałbyś być pokrzywdzonyz powodu usunięcia efektu, który uzyskałeś w sposób, który według założenia administratora Ci się nie należy.
Szczerze powiedziawszy, to nawet jeśli ktoś by "moim kosztem" gdzieś na czymś więcej expa zarobił, to wolałbym, żeby to po cichu zostało załatwione, "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal", a tutaj się zrobiła dyskusja na całego, tak jakby nagle balans całej gry został zachwiany xDDD
To są Twoje preferencje. Twoje preferencje nie są równe ogólno przyjętemu poczuciu sprawiedliwości. Dyskusja się zrobiła, bo ktoś zauważył rażący błąd i go zgłosił. To jest raczej coś dobrego, że ludzie zgłaszają błędy w grze.

Normalne, że tworzący na początku są niżej w HS od walczących, a później będą dużo wyżej, oczywiście poziom postaci mam na myśli, a co do kilku osób, które możliwe, że skorzystały ponad przeciętnie na niektórych czynnościach, a mam na myśli Samaela i Simiretha, bo są w HS w rybach i poziomie, czy ktoś ma wątpliwości, że gdyby nie skorzystali z dodatkowego expa, to by ich w HS nie było ? xD
Nikt nie umniejsza ich umiejętnościom w prowadzeniu postaci. Nikt nie powiedział, że nie byłoby ich w hali. Na podstawie analizy hali sław została zauważona pewna zależność i poproszono o jej sprawdzenie, ponieważ mógł być tam jakiś błąd (i nawet był). Nie wiem jak bardzo orientujesz się w analizie danych, ale jeżeli obserwujesz dane tego typu i zauważasz, że coś wygląda bardzo nienaturalnie dla całego zbioru, to masz prawo sądzić, że coś jest nie tak. Jak zauważasz korelacje między takimi anormalnymi danymi względem innego czynnika, to byłoby idiotyzmem nie poprosić o sprawdzenie tego. Jak się okazuje dokonaliśmy słusznych obserwacji.
Mam na myśli to, że niesprawiedliwym będzie wrzucenie wszystkich do jednego worka i ukaranie za to, że mają nabitą umiejętność rybołówstwa, bo jak wspomniałem, sam jestem jedną z tych osób, a wydałem swoje PP na łowienie wczoraj.
Jak już wspomniałam wcześniej nie jest to kara, jest to minimalizowanie konsekwencji błędu, który miał miejsce.
Poza tym, powstaje pytanie, co z PP które wydane zostały na łowienie ryb, a zyski z łowienia zostaną odebrane. Ponownie posłużę się swoim przykładem. Wczoraj, czy przedwczoraj postanowiłem wydać swoje PP na łowienie, bo podobno więcej exp z niego można było uzyskać, niż z drwalenia, w związku z czym przerzuciłem się na łowienie, żeby exp nadrobić i odłożyć w czasie zbieranie drewna dzięki któremu mogę podnieść swoją maksymalną energię, a teraz miałbym stracić i exp ktory zyskałem na rybach i drewno wraz z mniejszym expem, które mogłem zamiast ryb mieć ?
I w tym miejscu wreszcie odniosę się do tego co pisałeś o tym, że byłbyś pokrzywdzony, bo zacząłeś robić to później. Nie wpadłeś na magiczny pomysł zgłoszenia, że zauważyłeś, że dostajesz anormalne ilości expa za czynność, która takich zysków nie powinna generować. Postanowiłeś to świadomie wykorzystać by zyskać nie należące Ci się bonusy, korzystając z exploita. Zostając kolejnym łowcą dziur w grze. Na prawdę nie rozumiem tej logiki, by powiedzieć, że świadomie wykorzystało się błąd w grze, nie zgłosiło się go i jeszcze mieć pretensje, że ktoś chce Ci zabrać zysk który uzyskałeś w świadomie nieuczciwy sposób. Nikt tu nie mówił nawet, o karaniu za używanie exloitów, które podpada pod KI. Była mowa tylko o usunięciu zaistniałego problemu. Ponadto usunięte są tylko wprost wynikające z błędu korzyści. Konsekwencje wynikające z lepszego startu nie będą ruszone. Więc i tak uzyskałeś z tego jakąś korzyść.
Może naiwny jestem, ale jakoś nie widzę tego, że każdy poszedł ryby łowić, bo z premedytacją chciał z jakichś "błędów" skorzystać xD
Twoja nieumiejętność w zauważaniu bonusów, które otrzymujesz nie sprawia, że nagle ich nie otrzymujesz. Brak logicznej analizy sytuacji nie sprawia, że nie zyskałeś nic na tym. Mimo wszystko nie zostajesz ukarany. Zostaje usunięty bonus, którego być nie powinno. W żaden sposób nie jesteś pokrzywdzony.
jak dla mnie, to jaki exp by nie był z łowienia, to bym nie pomyślał, że to błąd, bo miałem wybór, albo drwalić za mniej exp i mieć potrzebne drewno, albo mieć niepotrzebne ryby i więcej exp xD
Nie pomyślałbyś, czy nie chciałbyś pomyśleć? Powiedz mi w takim razie jak się mają prace miejskie do tego. Nie zyskujesz na nich expa wcale. Masz jedną opcję, która sprawia, że nagle dostajesz tyle expa, że masz co najmniej 5 lvli więcej od innych graczy o tej samej dziedzinie (gdzie maksymalny lvl jest 24), a drugą, że dostajesz złoto i szczątkowe ilości stat i masz w głowie założenie, że punkty pracy mają nie być tak efektywne jak wydawanie energii jeżeli chodzi o zysk expa i umiejętności. Dlaczego w takim razie nie ma nowej mety wszyscy rybacy za energię skoro zysk ma być jeszcze większy niż przy pp. Skoro na samych pp można było nabić przewagę 5 lvli, to przy energii i pp myślę, że przy założeniach, że wszystko z expem jest ok mógłby paść jakiś nowy rekord lvla. Mi po 5min patrzenia w halę coś się, jak widać słusznie, nie spodobało. Dla mnie to bardziej wygląda jak celowe niezauważanie problemu, które jest już zasadą w tej grze, ale przecież nie jestem Ci w stanie tego udowodnić i jest to dla Ciebie wygodne :).

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego mimo Twojego dopisku dalej, przeanalizowałam Twoją wiadomość, to wydawał mi się tak nielogiczny, chroniący własną twarz, że aż musiałam go zignorować.
Celebrian
 

Posty: 48
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:50
ID: 2069
Rasa: Cz³owiek

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Celebrian »

Jedno się nie zgadza Xsani - rybak został znerfiony. Spójrz na post Simireta. Ryby przestały wpadać. Teraz nie ma expa, nie ma ryb i nie ma złota. Można sobie kija moczyć. Więc jest duża szansa że Ebli nie skorzystał z błędu.

Z tego co rozumiem post Orga to koszt łowienia za PP był błędny. Najgorsze łowisko kosztowało 0.1pp zamiast 0.5pp i przez to można było dużo łowić. O ile dobrze rozumiem to obecna poprawka sprawi że sumaryczne zyski z całego wypadu będą 5 razy mniejsze na najslabszym łowisku. Mam tylko nadzieję że obecny nerf zostanie cofnięty bo już i tak rybak się nie opłaca finansowo względem prac miejskich (a przecież wymaga trochę więcej wkładu), i ewentualnie exp zostanie zmniejszony
Tsura
 

Posty: 279
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Tsura »

Pytanie: czy osobom, które uzyskały korzyści z rybaka zabrano też statystyki? Czy tyko poziomy i jakieś ujemne Ap?
Eblistor, Wolność Dla Tybetu
 

Posty: 31
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:49
ID: 1792
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Eblistor, Wolność Dla Tybetu »

Xsani, nie miałem na myśli tego, że późno skorzystałem z jakiegoś błędu i dlatego czułbym się pokrzywdzony zabieraniem czegokolwiek, tylko to, że nie pomyślałbym, że to jakiś błąd xDDD dostałem info po prostu, że lepiej na ryby chodzić zamiast do lasu, bo exp lepszy, a drewno później gdzieś się zdobędzie i taka to historia xD a dowiedziałem się o tym kiedy ten temat już trwał i mowa o jakimś nerfie była, więc nie czuję, że miałbym cokolwiek ukrywać, skoro wszyscy naokoło wiedzieli xD


Tak się rozpisałaś odnosząc się do mojej wypowiedzi xD
Co zrobić, będzie co ma być xDDDD

Jest jednak rzecz bardziej zastanawiająca, niż tematy tutaj poruszane... :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Dlaczego Dudka na mundial nie wzięli :?: :!: :?: :!: :?: :!:
Xsani, Kurzy Faraon
 

Posty: 19
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:36
ID: 998
Rasa: Cz³owiek

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Xsani, Kurzy Faraon »

Jedno się nie zgadza Xsani - rybak został znerfiony. Spójrz na post Simireta. Ryby przestały wpadać. Teraz nie ma expa, nie ma ryb i nie ma złota. Można sobie kija moczyć. Więc jest duża szansa że Ebli nie skorzystał z błędu.
Czyli rozumiem, że umkę z rybactwa, wbił za dobre chęci, a nie faktyczne efekty łowienia? Ostatnio jak sprawdzałam, to żeby cokolwiek nabić w tej grze, musi Ci się jednak coś udać, ale pewnie mam złe dane. Bo to na pewno nie tak, że sukces rybacki generuje konkretną ilość umiejętności i expa i wcale nie można sprawdzić i przeliczyć dzięki nabitej umiejętności ile nadprogramowego expa się dostało. Mógł zyskać za pp mniej od innych zaczynających wcześniej, ale skoro dalej nabił jakąś konkretną ilość umki to expa też nabił. Co Org może sprawdzić i oszacować.

Dzięki łowieniu ryb możesz pozbierać reagenty rybackie, które są potrzebne do warzenia elków specjalnych. Elek, który daje Ci +100hp to raczej dość przyjemna sprawa. Nie uważam, żeby było to tak bardzo bezużyteczne.
Tak się rozpisałaś odnosząc się do mojej wypowiedzi xD
Twój post idealnie przedstawiał ideologię i rozterki dużej liczby graczy. Dlatego się rozpisałam, nie jest to jedynie odnośnie Twojej wiadomości.
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Hafgrim »

Ok. Skoro temat łowienia jest zamknięty ( :D ) i exp, lvle oraz umka wróciły do "normalności". To wróćmy do kwestii tego wątku, czyli expa za złodziejstwo i jego kolosalnych wartości xD

Edit:
Marcjako Morbid, Święte Oburzenie pisze:Ograelu,

Dowiedzieliśmy się że to nie kradzież dała przewagę złodziejom ( choć jak widzieliśmy po przykładach, w których pokazane było otrzymywanie PD za kradzież, mogła również ją dać, wystarczyło by sprawdzić jakieś logi by zobaczyć kto ile i za co dostał doświadczenia, zamiast bezpodstawnie wierzyć na słowo), lecz właśnie wymienione przeze mnie wcześniej łowienie ryb.
W8... WHAT!?!?! Nie złodziejom (coś Ty się ich tak uczepił xD) Ryby łowili złodziej, płatnerz, wojownik, druid... :D

Przez Ciebie wymienione łowienie ryb? Ty złodziei wieszałeś, więc nie przypisuj sobie osiągnięcia "Sherlock" xD Ja nawet sieć za astro kupiłem by sprawdzić jak to działa (poświęciłem swoje PP i hajs) i powiem, że jeśli osoby nabiły to wszystko na harpunie, to całe szczęście, że nikt nie łowił wędką :D
Eblistor, Wolność Dla Tybetu
 

Posty: 31
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:49
ID: 1792
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Eblistor, Wolność Dla Tybetu »

Tylko w związku z reagentami jeszcze wspomnę, że nie mam ani jednego na hp czy coś, bo te podobno na drugim łowisku lecą, na które nie zdążyłem zajrzeć xD

W związku ze złodziejami... obetnijmy po 200 exp za każdy pkt złodziejstwa naliczony od początku ery i tym samym poziomy złodziejom o wyliczoną na podstawie obciętego expa wartość, no i średno o 4 AP za każdy poziom oczywiście :D


EDIT:
Też 4 sieci za astro kupiłem xD bo wędką, czy harpunem nawet bym nie próbował łowić.


EDIT:
Chociaż nie, bardziej sprawiedliwie byłoby obciąć przynajmniej po 500 exp za każdy pkt kradzieży, bo przecież po 1000 za każdą kradzież dostałem, to eny prawie nie wydałem, a 20 leveli nabiłem, oczywiście z rybołówstwem łącznie to mniej więcej tak wyglądało :D
Zablokowany