Kwestia złodzieja.

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

Warren Bhaas
 

Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2017, o 17:01
ID: 1377
Rasa: Wilkołak
Profesja: Wojownik

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Warren Bhaas »

Skoro kwestia rybaka wydaje się być rozwiązana, to jakie teraz kroki zostaną podjęte w sprawie złodzieja? Temat dalej otwarty, zniwelony exp za kradzieże, ale co dalej? Na rybaku poszedł nerf + część osób poniosła konswekcje. Wydaje się więc być fair zagrać również w stronę złodzieja, gdzie był/jest to temat przewodni :)

Wspominaliście o Hugim, że nie gra regularnie, ale od ostatnich 3 dni próbuje mnie okradać minimum 2 razy dziennie, to tak trochę średnio wygląda ta nieregularna gra i nie czerpanie korzyści . Exp złodzieja poszedł w dół, ale to dalej jest wysoki zysk w porównaniu do zniwelowania korzyści z rybaka na tę chwilę.

Chyba, że temat zamknięty i pasowałoby poprosić Kazika o napisanie nowego kawałka "Twój Imp jest lepszy niż mój" ;)
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Samael »

Prosiłbym również o ukaranie graczy nabijających wbb na początku ery na tworzących, oraz złodziejów korzystających z "nadmiarowych" zysków z okradania.

Skoro obie te czynności zostały znerfione, jak w przypadku rybołówstwa to oznacza, że były za mocne i należy ukarać ludzi korzystający z wyżej wymienionych exploitów.

Pozdrawiam cieplutko :)
Eblistor, Wolność Dla Tybetu
 

Posty: 31
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:49
ID: 1792
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Eblistor, Wolność Dla Tybetu »

Ja to w ogóle uważam, że prokułatuła to się powinna Akim zająć, bo przecież rzemkiem jest, a walczy, to widocznie exploita znalazł jakiegoś, tylko na odpowiedni moment czeka, aż afery i podejrzenia ucichną :lol:
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Kwestia złodzieja.

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Prosiłbym również o ukaranie graczy nabijających wbb na początku ery na tworzących, oraz złodziejów korzystających z "nadmiarowych" zysków z okradania.

Skoro obie te czynności zostały znerfione, jak w przypadku rybołówstwa to oznacza, że były za mocne i należy ukarać ludzi korzystający z wyżej wymienionych exploitów.
Mimo wszystko trochę więcej WB czy zyski z kradzieży nie zrobiły tak dużej różnicy, jak to nieszczęsne rybołówstwo.
Myślę że na tym temat chciałbym zamknąć, zanim się poleje krew ;)
E M P I R E W I L L R I S E !...
Zablokowany