Quest - Wiekszy Demon

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Warren Bhaas
 

Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2017, o 17:01
ID: 1377
Rasa: Wilkołak
Profesja: Wojownik

Quest - Wiekszy Demon

Post autor: Warren Bhaas »

Czesc wszystkim,

Zalozylem tego posta w odniesieniu do lokacji usytuowania dalszej czesci Questa z drzewem - Wiekszego Demona.
Po zdobyciu wymaganych reagentow musimy stawic czola Demonowi w Dzielnicy Swiatynnej, gdzie jako Czlowiek od razu pakujemy sie w pulapke - mamy zablokowana mozliwosc modlitwy do momentu ubicia moba. Wrocilem do gry jakos w drugiej polowie zeszlej ery, spodobala mi sie idea questow, naprawde fajna sprawa, ale no nie spodziewalem sie, ze quest moze zablokowac jedna z lokacji rasowych. Wydaje mi sie troszeczke nie fair taka sytuacja, poniewaz niedoswiadczony gracz robiac zadania po kolei nie jest w stanie w zaden sposob przewidziec, ze wlasnie zablokowal sobie rozwoj. Na danym etapie gry przeskok z Piramidy (ogniste dusze dla woja), a ubicie Wiekszego to nie takie hop siup i niestety sam wpadlem w te pulapke i mam do wyboru czekac xx dni/tygodni na ubicie Wiekszego i nie korzystac kompletnie z profitu rasy jaka jest Swiatynia lub skreslic sobie questa z ktorego sa bardzo fajne nagrody (otwarcie Krypty i 15 AP jak pamietam). Nie kojarze, aby inny quest blokowal lokacje dla innych ras.
Z tego co wiem bylo tak od zawsze, ale tez nie znaczy ze musi tak pozostac ;) Proponowalbym przeniesienie Demona do neutralnej lokacji lub pozostawic go w Dzielnicy Swiatynnej ale w sublokacji a nie konkretnie w Swiatyni.
Z pozdrowieniami,
Warren
Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty
 

Posty: 99
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:24
ID: 498
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Bard

Re: Quest - Wiekszy Demon

Post autor: Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty »

Popieram w 100%, 3 ery temu tez to zgłaszałem, niestety nie zostało to naprawione.

Zamiast tego została dodana możliwość zrezygnowania z questa :D :D :D
Therg Theusvinter
Archanioł
 

Posty: 100
Rejestracja: 17 lut 2019, o 12:35
ID: 3362
Rasa: Cz³owiek

Re: Quest - Wiekszy Demon

Post autor: Therg Theusvinter »

Cóż, z mojej strony mogę powiedzieć tyle - że świątynie mają krypty i nawy boczne - więc jest gdzie takie demoniątko schować - niekoniecznie musi siedzieć na klęczniku :)

Nie ma też co ukrywać, jest to dosyć trudny quest, który w obecnym przypadku zablokowałby Warrena na ~~ 40 poziomów. Dla mnie wniosek uzasadniony, tak jak i uzasadniony był w poprzednich erach :P
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Quest - Wiekszy Demon

Post autor: Hafgrim »

Popieram, też miałem podobną sytuację 3 ery temu, ale mój feedback nie został odnotowany
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Quest - Wiekszy Demon

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Wniosek chyba trzeba zatem przyjąć... ;)
E M P I R E W I L L R I S E !...
ODPOWIEDZ