Apel o przyzwoitość

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Therg Theusvinter
Archanioł
 

Posty: 100
Rejestracja: 17 lut 2019, o 12:35
ID: 3362
Rasa: Cz³owiek

Apel o przyzwoitość

Post autor: Therg Theusvinter »

Pozwólcie, że zabiorę głos w tej sprawie, ale z perspektywy ogólnej - bo wiadomości które czytam wywołują pewien niedosyt.

Staff jest grupą hobbystów, którzy prócz własnej pracy zawodowej, obowiązków rodzicielskich, życia prywatnego w wolnym czasie starają się rozruszać Imperium, urozmaicając rozgrywkę - tworząc ją bardziej przystępną dla wszystkich, nie wybranych.

Sytuacja ta jest wyjątkowo widoczna w tej erze, która przez dłuższą część odbywa się bez aktywnego udziału Staffu (wyłączając dzielnego Thorana walczącego z brakiem przyzwoitości ludzkiej) - z różnych przyczyn.

Argumenty czy uwagi kierowane personalnie pod adresem Orga, szczególnie przez osoby, które miały okazje się wykazać wielokrotnie, a robiły to w niewłaściwy sposób są przykre. Zmiana formuły testów jest właśnie efektem spadku zaufania do szerokich grup, które zamiast testować i raportować błędy, notowały exploity i zaburzenia balansu, by wykorzystywać je w trakcie ery lub olewały je całkowicie.

Komentarze dotyczące szacunku - szczególnie w przypadkach notorycznego okazywania jego braku w relacji zwrotnej, a ponadto łamania zasad gry, współżycia w grze, dobrego smaku i zwykłej koleżeńskości zakrawają natomiast na hipokryzję. :)

Opanujcie się - bo naprawdę źle się to czyta, szczególnie biorąc pod uwagę jak wiele możnaby co to niektórym zarzucić.
ODPOWIEDZ