Zmiany na XXXII Erą - plany

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Serath
 

Posty: 103
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:50
ID: 2205
Rasa: Człowiek
Profesja: Druid

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Serath »

Możliwent…
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Samael »

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni pisze: 29 mar 2023, o 08:04 A może inaczej - może wszystkim klasom dać tę samą ilość hp za AP (obecnie jest ona inna dla każdej klasy) - np załóżmy 20hp/1AP ?
Dla magicznych i złodziejo-bardów byłaby to ciekawa opcja podbijania hp, dla barbów-wojów zapewne mniej, ale nadal przydatna.

No z obserwacji to początek mega słaby dla tanków walczących... + barb zablokowana swiątynia i brak możliwości wybrania czegoś sensownego na start ;/ właściwie to jestem 20 lvli w plecy bo nic mi nie daje człowiek a potem jeszcze trzeba przymusowo się przemieniać jak najszybciej.

Dodatkowo trafianie to jest jakaś porażka + brak bloków/uników, wytrzyma nie rekompensuje tego, bo nie moge w odpowiednim czasie zabić mobka (mam jakieś 10% uników i 10% trafień).

Dodatkowo zauważyłęm, że jak mam ustawione w taktyce zaatakowanie bronią alchemiczną raz na ture i nie trafie to ten warunek uznaje sie za wypełniony i przechodzę do ataku zwykłą bronią, czy taki jest zamysł?
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

No tak, bo nie sprawdza nigdzie efektu użycia broni alche.
Tak samo by to musiało działać też w przypadku nieudanego rzucania czarów itd...

Nie ma mechaniki sprawdzania efektu akcji w walcem
E M P I R E W I L L R I S E !...
Serath
 

Posty: 103
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:50
ID: 2205
Rasa: Człowiek
Profesja: Druid

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Serath »

Zastanawiam się, czy uzbro nie dostało za mocno po dupie- 500 defa, a dostaje bomby od Xorna po 200?
To się przekłada na trudności w biciu wb, a to na brak akcji def- na wartowniku 10% uników xD
I kminie, jak to obejść bez bicia wytrzymy, ale brakuje mi pomysłu, bo na rzekę chyba 2k defa będę musiał ubrać :P
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 350
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

Właśnie dlatego wytrzyma dostała boosta, do tej pory była martwą statystyką, a teraz już się nie da tak jej zignorować.
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Samael »

Obrazek

Witam, czemu list zleceń nie zmienia się w zależności od poziomu/pokonywanych potworów?

te zlecenia są aktualne na 10 poziomie
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Hafgrim »

Zakładam ze dlatego iż zlecenia nie są personalizowane dla każdego gracza z osobna, tylko nowe pule zleceń są odblokowywane wraz z postępem lvli graczy top. Wobec tego lista losowanych zadań się wydłuża wraz z progresem
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Samael »

A może by wprowadzić take przedziały lvlowe dla których pojawiają sie zadania z potworkami odpowiednimi dla danego przedziału
Serath
 

Posty: 103
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:50
ID: 2205
Rasa: Człowiek
Profesja: Druid

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Serath »

Wymagania też są z kosmosu, zwłaszcza na tych niskopoziomowych zleceniach. 15 rdzewiaczy? Powodzenia. Trzeba by było siedzieć w kanałach przez 5 lvli chyba.
Hpes
 

Posty: 124
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Hpes »

Prosze o podciagniecie kontr i trafiania, z moich informacji wynika ze jest gorzej niz w erze testowej( kontry w testach byly na poziomie labka z gorszymi statami, cos musialo byc ruszone i trzeba to naprawic, bo znowu zwinka stanie sie martwa statystyka), trafianie to nadal rng prosze zwiekszyc zysk wbb z walk chociaz, ja rozumiem malo wbb nie ma trafiania ale jak nic sie z tym nie zrobi zaraz ludzie zaczna sie resetowac i odchodzic. Dodatkowo ponawiam prosbe o mozliwosc zdjecia pr broni diaxem przez rzemka. Wiecej grzechow nie pamietam.
ODPOWIEDZ