Eventy

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Nas-Darthel
 

Posty: 19
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 800
Rasa: Cz³owiek

Eventy

Post autor: Nas-Darthel »

Pomysły na nove typy eventów które możnaby wprowadzić na nową erę. Macie jakiś pomysł? Może by dodać pare nowych ;).

Org wspominał już o nowym planowanym evencie na kupowanie miksturek ( i nie tylko) u przewoźnika.

Ja od siebie zasugerowałbym event typu zwiększenie przychodów rasowych. Np 5% , 10% i tak analogicznie np do 25-30%.

Praktycznie nikt nie korzysta z połowy bonusòw danych ras. Wampir nie poświęca eny za hp bo ciekawego zysku z tego nie ma. Tak samo wogul nie czesto korzysta z kapieli w blocie. Nie wiem jak tyczy sie to innych ras. Ale narazie tylko z tymi miałem styczność w ostatnim czasie. Może w ten sposób korzystalibyśmy z nich częsciej. A nie po prostu udawali że ich nie ma. :P

Drugim pomysłem mógłby być event dla modlących. Podrasowanie przychodów ze świątyń też jakimś małym procentem.

Myślałem także nad eventem zmniejszającym energię wymaganą na przejscie lokacji. Mogłoby to być od 10% do np 30%. Czyli zamiast za jedno przejście wydawać 0,7 eny szło by np 0,55. Event byłby podobny do tego który mamy już odnośnie zmniejszenia kosztów energii z wypraw.

Co wy na to? Nie wiem ile jest grzebania w kodzie przy tym, ale może udałoby się coś nowego wprowadzić. Zapraszam do dyskusji. ;)
Kardynał Sarc Van Helsing
 

Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2017, o 13:36
ID: 1664
Rasa: Cz³owiek

Re: Eventy

Post autor: Kardynał Sarc Van Helsing »

Jestem za Mejs :)
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 988
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Eventy

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Tylko przy takich eventach zmniejszających enę w lokacjach gra sprowadziłaby się już tylko do czekania na/nudzenia o event xP

Na zmianę systemu eventów (całkowitą - kompleksową) jest już pomysł i plan ale na teraz nie zdążę go zrealizować.
E M P I R E W I L L R I S E !...
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 210
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Eventy

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

Ja bym proponował wprowadzenie podziału na eventy dzienne i resetowe.
Na zasadzie takiej, że pewna pula eventów będzie tylko dzienna, kolejna tylko resetowa, ale też takie które mogą być zarówno dzienne jak i resetowe, ale nie mogą się pokrywać. Dziennego eventu nie dałoby się zmienić przy pomocy świątyni. Oraz jeśli jednego dnia jest event dzienny to kolejnego dnia nie może wystąpić taki sam event dzienny.
Według mnie takie coś rozwiązałoby w większym stopniu narzekanie, że nie ma eventu ;) A także to, że osoby grają o różnych porach dnia i nocy.
Krurit Rżnący
 

Posty: 23
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:48
ID: 1754
Rasa: Cz³owiek

Re: Eventy

Post autor: Krurit Rżnący »

A co z tworzącymi? Aktualnie dla nich pula eventów jest uboga. Ja bym dodał eventy na zmniejszenie wymaganej eny dla nich, event np 300% normy gdzie stworzone przedmioty miałby 3% lepsze statystyki lub byloby więcej mikstur
Kardynał Sarc Van Helsing
 

Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2017, o 13:36
ID: 1664
Rasa: Cz³owiek

Re: Eventy

Post autor: Kardynał Sarc Van Helsing »

Kherm - jestem jak najbardziej za.
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: Eventy

Post autor: Samael »

Ja jestem za tym, żeby eventów nie było :) To kiszenie energii i czekanie na event jest suabe... Potem tylko druidzi czekają na event exp, tam samo jak i walczący i nic się nie dzieje... Jedyny sensowny to ten "Zapał" który daje trochę energii i tym samym przyspiesza trochę ere.
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Eventy

Post autor: Strażnik »

Ja już dawno mówiłem że te eventy zabiły te grę. Sam mam przez nie dosyć tej ery jak i dalszej gry, bo rzem musi łaskawie czekać aż wskoczy event i ludzie się ruszą zdobywając przy tym zarówno materiały dla rzema jak i druida.
Titanium, The Sin
Bóg
 

Posty: 200
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 51
Rasa: Cz³owiek

Re: Eventy

Post autor: Titanium, The Sin »

Jako gracz uważam, że eventy w obecnej postaci, albo powinny zniknąć, albo być sporadycznie - np. z okazji urodzin Imperium, tak, by nie wpływały na codzienną rozgrywkę :)
World needs a professional, not a hero.
Quarion Vel Anvar
 

Posty: 15
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 100
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Paladyn

Re: Eventy

Post autor: Quarion Vel Anvar »

Jestem za usunięciem eventow w ne.
ODPOWIEDZ