Pomysły i propozycje zmian

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hafgrim »

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni pisze:O tabliczkach gada krasnolud w karczmie Smocze Oko ;)
Ale ludzie klikają, a nie czytają :D
Nek pisze:Czy nie dał by się zrobić coś tym bankiem zwiększyć limit wpłata na dzień.
5 to bardzo mało do tego nie da się wpłacić całej złota za 1 razem.

Druidzi i rzemkowie mają własne skelpy to mogą tam sobie jej za chomikować ale inni to już mają gorzej , na warzącym uważam ze to za mało nie mogę wpłacić całe sumy do banku.

Teraz walczę dla zabawy jest tragedia nie jestem dobry graczem raczej słabym. Jeszcze pamiętam jak walczyłem marnie mi to szło nie będę ukrywał.

Miałem dylemat kiedy wpłaci złoto bo ten maskarycznie mały limit z ograniczona wpłaca za 1 razem złota, ciągle traciłem złoto jak mnie moby zabijały proszę o zwiększenie tego banku jak by się dało rady.

Albo wprowadzenie do 2 razy na dzień opcje wpłaty całej sumy.

Nie wiem czemu ma na bank jest ten limit ?, dla mnie to raczej utrudnia grę.

Lub banki zabiera prowizje na przykład 5% od sumy która wpłacamy po wyżej 5 wpłać kasa do banku , złoto by zasilało nagrody w loterii.

Do dla mnie i tak było by lepsze nisz strata złota bo mnie mob znowu ubił.

Zwłaszcza jak się grę zaczyna.
Proponowałem Orgowi pewną zmianę w tej kwestii, ale nie wiem na czym stanęło
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Samael »

Proponuję aby dodać w poradach sekcje, gdzie można znaleźć jaki zwój. Coś jak w przypadku reagentów z jakiego mobka leci jaki reagent. Byłoby to fajnym usprawnieniem, żeby nie kręcić się po lokacji w której może nie znajdziemy danego zwoju.
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hafgrim »

Dałoby się dodać możliwość zakupu konkretnej liczby reagentów w sklepie?

Na chwilę obecną wygląda to tak. Przychodzi Kowalski do sklepu i mówi:
-Panieee! Mam tu 50 ogonów. Bierz pan je wszystkie do 200 golda i git.

No i biedny sklepikarz kupuje albo wszystko albo nic.

A jak by dodać możliwość by sklepikarz też miał coś do powiedzenia. Np.

-Po 200? Ok, ale tylko 20 sztuk resztę sobie zabierz, albo dokupie sobie później.
Nek
 

Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, o 12:28
ID: 2132
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Nek »

Ma propozycje reganty na obwoźnym super sprawa.

Tylko nie każdy ma czas by się zalogować co reset i sprawdzać czy jest jarmark albo nie loguje się wieczorami i i po prostu nie trafia na regenty.

Dodał bym kupca do ogrodów lub innej lokacji u którego można kupić te regenty raz lub 2 razy dziennie nie wiem jak często się pojawia jarmark bo nie zawsze na niego trafiam.

Tak nikt by nie było poszkodowany że na niego nie trafił.
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hafgrim »

Nek pisze: 25 sty 2022, o 08:35 Ma propozycje reganty na obwoźnym super sprawa.

Tylko nie każdy ma czas by się zalogować co reset i sprawdzać czy jest jarmark albo nie loguje się wieczorami i i po prostu nie trafia na regenty.

Dodał bym kupca do ogrodów lub innej lokacji u którego można kupić te regenty raz lub 2 razy dziennie nie wiem jak często się pojawia jarmark bo nie zawsze na niego trafiam.

Tak nikt by nie było poszkodowany że na niego nie trafił.
Czy tak samo należy postąpić z eventami typu exp*1,2? gold*1,4? itp? I gdzie takie npc umieścić?
Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty
 

Posty: 99
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:24
ID: 498
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Bard

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty »

Proponuję by zmniejszyć koszt artefaktów w kryształowym pałacu z racji tego że zostało wprowadzone wyczerpywanie się artefaktów.
Tsura
 

Posty: 279
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Tsura »

Marcjako Morbid, Pogromca Uśmiechów Dzieci pisze: 9 lut 2022, o 12:24 Proponuję by zmniejszyć koszt artefaktów w kryształowym pałacu z racji tego że zostało wprowadzone wyczerpywanie się artefaktów.
Pierścień maga wyładował się wczoraj. Dość krótko licząc ile kosztuje jego kupienie.
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hafgrim »

Marcjako Morbid, Pogromca Uśmiechów Dzieci pisze: 9 lut 2022, o 12:24 Proponuję by zmniejszyć koszt artefaktów w kryształowym pałacu z racji tego że zostało wprowadzone wyczerpywanie się artefaktów.
Artefakty kupowane w Pałacu są naładowane na maxa. Mój talizman energii rozładował się kilka dni temu i nie płaczę, a nigdzie indziej go dostać się nie da :/
Tsura pisze: 9 lut 2022, o 12:51
Pierścień maga wyładował się wczoraj. Dość krótko licząc ile kosztuje jego kupienie.
Artefakt dość popularny w wieży magów. Kupowałeś go w Pałacu? Nikt Ci nie podmienił sztuki?
Tsura
 

Posty: 279
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Tsura »

Haf litości :) Wiem co mam i gdzie to kupiłem. Wyczerpał się mega szybko. W zeszłej erze wystarczył aż do momentu gdy miałem koło 120k czaro. Teraz mam ledwo 29k i już padł.
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hafgrim »

Tsura pisze: 9 lut 2022, o 18:28 Haf litości :) Wiem co mam i gdzie to kupiłem. Wyczerpał się mega szybko. W zeszłej erze wystarczył aż do momentu gdy miałem koło 120k czaro. Teraz mam ledwo 29k i już padł.
Pytam, bo sam kupiłem pierścień charyzmy i nadal mam opis "niemal jak nowy"
ODPOWIEDZ