Pomysły i propozycje zmian

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 351
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

XD
Obrazek

Widzę co kolejne osoby tu wypisują i jak to wygląda. Nie trzeba za wiele wysiłku, by wyciągnąć wnioski.=]
Serath
 

Posty: 106
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:50
ID: 2205
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Paladyn

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Serath »

Trzeba, bo po hs to jak wróżenie z fusów. Patrze tez trochę do przodu, bo skoro już na etapie laba jest problem przy 300 zwinki to co z krypta? Dodatkowo komfort grania, który chyba jest ważnym elementem
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 351
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

Twoje "patrzenie do przodu" to nie wróżenie z fusów?

Poziom trudności to coś innego niż komfort grania. Komfort grania to przestępny layout, intuicyjny interfejs i wyrównana rywalizacja. Myślę, że to jest cały czas rozwijane bez konieczności ingerencji w balans póki co. Jeśli wyjdą jakieś faktycznie widoczne różnice w balansie klas i ras, to jestem pewien, że Org zareaguje w tej kwestii.
Serath
 

Posty: 106
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:50
ID: 2205
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Paladyn

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Serath »

NO nie do końca. Komfort grania w mojej ocenie to oglądanie trafiania powyżej 30% i nieobskakiwanie bęckow na labie, na 36 poziomie z elkami +250 hp z powodu nieudanych kontr na złodzieju, posiadajac 300 zwiny.

Przewidywanie do przodu to tez nie do końca wróżenie z fusów. Jestem na labie nie mam kontr, to od razu zapala mi się lampka, ze skoro teraz nie mogę nadrobić zwiny, to jak mam to zrobic na późniejszym etapie?
Kronos
 

Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 3280
Rasa: Cz³owiek

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Kronos »

Toboe, Irbis Mroku pisze: 25 kwie 2023, o 15:35 Twoje "patrzenie do przodu" to nie wróżenie z fusów?

Poziom trudności to coś innego niż komfort grania. Komfort grania to przestępny layout, intuicyjny interfejs i wyrównana rywalizacja. Myślę, że to jest cały czas rozwijane bez konieczności ingerencji w balans póki co. Jeśli wyjdą jakieś faktycznie widoczne różnice w balansie klas i ras, to jestem pewien, że Org zareaguje w tej kwestii.
Proś głuchego, by ocenił piosenkę.
Hpes
 

Posty: 127
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hpes »

Tobiaszu, rozumiem ze brak kontr u zlodzieja to norma ? Ze trafianie w okolicach 30% tez jest spoko ? Dostaje codziennie pastebainy walk, i widze roznice miedzy magicznymi a walczacymi dosc spora. Bloki jakos dzialaja do nich nic nie mam na ten moment ale uniki/kontry / trafianie to porazka system do zaorania i napisania na nowo
Serath
 

Posty: 106
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:50
ID: 2205
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Paladyn

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Serath »

I żeby nie było, ze się dopiero teraz obudziłem. Ja na testowej leciałem „wolnymi” postaciami barb wogul między innymi. Caalon leciał złodziejem, wklejal swoje statystyki trafień, juz wtedy stwierdziłem, ze jeżeli złodziej ma 56% trafień przy dużym nakładzie w zwinkę to będą problemy.
Hpes
 

Posty: 127
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hpes »

System broken, skonczy sie w koncu tak jak 10 er temu ze kazdy sie podda i przestanie klikac, czy az tylu nas jest zeby robic pod gorke i sprawdzac cierpliwosc i wytrzymalosc ? System trafien kontr i unikow jest uszkodzony i trzeba cos z tym zrobic zeby mozna bylo normalnie po ludzku grac. Bez zwiny i bez wbb bez jakichkolwiek stat mam 30% trafien na goblinach. Ten caly system jest naprawde uszkodzony i bez zadnego sensu
Tsura
 

Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wampir
Profesja: Złodziej

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Tsura »

Gram na uniki więc tylko ten temat dotknę.

To nie jest tak, że uniki są do zaorania. Bo w sumie działają. Jedyny problem jest przy silnych przeciwnikach na danej lokacji. Ja rozumiem, mieć jakaś rozbieżność uników bo "silniejszy wróg", ale spadek z 55% do 14% jest po prostu ciężki i bez elek +250HP które w tej erze pojawiły się jakiś miesiąc wcześniej niż powinny, nie byłbym wstanie wyjść poza rzekę.
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 211
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Barbarzyńca

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

A ja uważam że największy chaos wprowadziły elki +250 HP bez nich nikt by się nie porywał na wyższe lokacje i każdy by siedział w rzece tudzież innej lokacji i pewnie jęczenia by nie było. Chociaż tu można gdybać.

Ów elki wprowadziły to że każdy myśli ambicjonalnie by wejść w lokacje wyżej tu akurat nic dziwnego nie ma, ale nie zawsze większe HP tylko wystarcza do sukcesu owszem pomaga, ale statystki też są ważne, a każdy ma niższe staty niż chociażby erę temu.

Co do spadków uników, kontr i celności póki co się nie wypowiem, ponieważ laba jeszcze nie odwiedziłem i nie mam własnego porównania względem wcześniejszych lokacji, ale tak jak wyżej elki +250 zaburzyły rozgrywkę.
ODPOWIEDZ