Pomysły i propozycje zmian

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Ale jak masz ze sobą 20 typów elek to ma całą listę wyświetlić?... :>
E M P I R E W I L L R I S E !...
Caalon
 

Posty: 143
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 22:59
ID: 2758
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Caalon »

Tylko ten typ ktory zostal uzyty w walce :) 20 rodzajow w walce nie uzyjesz xD

Ewentualnie umozliwic podglad na elki bez wychodzenia z lokacji, jak wbijasz umiejetnosc to idzie duza ilosc elek zazwyczaj i latwo przeoczyc ze sie skonczly elki :)
Mioko
 

Posty: 108
Rejestracja: 1 mar 2020, o 11:43
ID: 2156
Rasa: Wilkołak
Profesja: Paladyn

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Mioko »

A gdzie ten dreszczyk emocji, gdy zastanawiasz się, ile jeszcze mikstur zostało? Czy iść dalej, a może odpuścić sobie?
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 350
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

Caalon, Pijany Kapłan pisze:Tylko ten typ ktory zostal uzyty w walce :) 20 rodzajow w walce nie uzyjesz xD

Ewentualnie umozliwic podglad na elki bez wychodzenia z lokacji, jak wbijasz umiejetnosc to idzie duza ilosc elek zazwyczaj i latwo przeoczyc ze sie skonczly elki :)
Jewt na to sposób: trzymaj też mały zapas innych elek i ustaw w taktyce picie tych, których masz najwięcej. Jak zobaczysz, że zmieniła się pita elka co druga albo że pijesz ich więcej (lub mniej), to pora wyjść z lokacji.
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Strażnik »

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni pisze:Obecnie przygotowałem info o stanie każdego z przedmiotów w dymkach po najechaniu na nazwę itema pod avatarem na początku walki - będzie można na bieżąco sprawdzać ich stan.
Czy to rozwiąże problem?
No to jest super pomysł.
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Strażnik »

Mioko pisze:A gdzie ten dreszczyk emocji, gdy zastanawiasz się, ile jeszcze mikstur zostało? Czy iść dalej, a może odpuścić sobie?
Emocje to by byly jakby postac mogla umrzec tylko raz xD tak to jest tylko death i jedziemy dalej xD

Nie powiem elki nie sa takim problemem no bo najwyzej sie umrze tak nie boli az
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hafgrim »

Toboe, Irbis Z Mroku pisze:To, że zautomatyzowałem nie znaczy, że to było wiele pracy. Akurat automatyzowałem dość sporo wyliczeń dotyczących walki i śledzenie eq to jeden element moich śledzeń.
Czy automatyzacja liczenia na podstawie identyfikatora sesji nie jest aby nielegalna?
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 350
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

Nie automatyzuję żadnego elementu gry, a jedynie analizuję przebieg walki swoim skryptem. Z identyfikatorem sesji nic nie robię. Ponadto z posiadanej przeze mnie i administrację wiedzy nie jestem pierwszą osobą, która coś takiego sobie napisała.
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Samael »

Proponuje dodać opcje nauczenia sie zwojów za energii druidowi warzącemu. Od dawna mogę robić eliksiry powyżej 2k inty, a jedyne co mnie blokuje to ich brak. Nikt ich nie może znaleźć.

Wiem, że sytuacja powtarza się co erę i wypadałoby zająć się tym tematem ;p
Eblistor, Wolność Dla Tybetu
 

Posty: 31
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:49
ID: 1792
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Eblistor, Wolność Dla Tybetu »

A ja uważam, że nie każdy powinien mieć wszystkie eliksiry, bronie, zbroję etc. Bo co to za zabawa, jak rozgrywka jest tak "wypłaszczona" -nawiązanie do fali na wykresie- że każdy dysponuje tym samym zestawem narzędzi... Jak dla mnie to "drop" wszystkiego powinien być jeszcze mniejszy, a jakość sprzętu defensywnego z takiego "dropu" podniesiona, korzyść z lepszego sprzętu i dla magicznych i dla walczących, a i ograniczenie w posiadanych zwojach dla tworzących hamuje wszystkich... No może poza zwojami dla druida, których drop nie powinien być ograniczany, ze względu na obecność sklepu miejskiego w grze, co już i tak uniezależnia w dużym stopniu od eliksirów.
ODPOWIEDZ