Pomysły i propozycje zmian

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Aki, Kowal Z Asgardu
 

Posty: 76
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:49
ID: 1952
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Aki, Kowal Z Asgardu »

Wirginix, Anielski Wieszcz pisze: 21 sie 2023, o 17:29
Hpes pisze: 20 sie 2023, o 16:34 Rzemek jest dobrze zrobiony tylko trzeba odpowiednio klikac.
👆 Dokładnie tak samo uważam 👆
I wtedy można robić stale dużo dobrego uzbrojenia :?:
Hpes
 

Posty: 128
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hpes »

Proponuje zeby dac buffa w swiatyni przy klikaniu o eventy/zmiane pogody bo to nigdy nie dziala, ja wiem od statusu zalezne, ale zdejmijmy 2 zera z tego wymaganego statusu zeby to jakos dzialalo. A i zapomnialem proponuje zeby klikniecie w modlenie dawalo jakis zysk statusu cos w stylu nieudane modlitwy +1k statusu a udane +5k statusu.
Hpes
 

Posty: 128
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hpes »

Proponuje dac buffa do wydobywania mineralow dla rzemkow w kopalniach daranis ( najlepiej zeby od kowalstwa zalezal zysk mineralow + gornictwo) daloby to szanse mlodym rzemieslnikom imperium bez wsparcia gildi, a takze zeby wykopywanie dawalo jakis exp. A jak juz przy expie jestesmy to i proponuje podciagnac exp z rybek, kazdy drwali bo to sie najbardziej oplaca a o kopalni i rybkach to kazdy zapomnial.
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 992
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Co jeszcze trzeba zbuffować Sep?
Bo ewidentnie lista koniecznych buffów jest za krótka i niekompletna... ;)
E M P I R E W I L L R I S E !...
Hpes
 

Posty: 128
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hpes »

Jak cos nie dziala jak nalezy, albo jest nieuzywane/zapomniane to czemu by tego nie poprawic?
Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty
 

Posty: 99
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:24
ID: 498
Rasa: Cz³owiek

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty »

+1
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 992
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Słuszność ostatniego zdania - owszem jest. Ale idąc tropem propozycji Sepa trzeba zbuffować wszystko ;)

A chyba nie o to chodzi?
E M P I R E W I L L R I S E !...
Hpes
 

Posty: 128
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hpes »

Nie wszystko a wymienione rzeczy ktore nie sa w ogole w grze uzywane, albo nie dzialaja jak nalezy
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 992
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Nie są używane i nie działają?

Nikt sie nie modli w świątyniach?
Nikt nie modli o eventy/pogode?
Nikt nie łowi ryb?

Z nieopłacalnością górnictwa też sie nie zgodzę - to że nikt poza mną tam nie chodzi świadczy tylko o tym że wystarczają wam surki przynoszone przez innych graczy i klikanie w kopalni nie pasuje ci do modelu "klikania rzemka".
Ja kilka razy sobie byłem pokopać (łącznie może z 40-50eny wydałem) i mam rezerwy surek do pracy na jakiś czas - ponad 1 - 1.5k surowców. Mam obecnie 65 górnictwa i niczego za surki nie sprzedawałem ani nie miałem skupów. Na starcie ery stykają surowce z dworu (za PP) więc nie wiem czego ma nie stykać...
Nie pasuje ci do szablonu to od razu "buffować bo ssie!"
E M P I R E W I L L R I S E !...
Hpes
 

Posty: 128
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: Pomysły i propozycje zmian

Post autor: Hpes »

Wiekszosc tworzacych modli o zmiane eventu i nigdy to nie dziala, no i nic z tego nie ma dlatego proponuje chociaz dodatkowy status za nieudane badz udane modlitwy, po 2 ludzie lowia ryby ale tylko ze wzgledu dla gildi i to z niechecia poniewaz exp z budownictwa/drwalstwa jest o wiele bardziej oplacalny, czemu by tego nie zrownac ? Uwazam ze gornictwo powinno byc bardziej oplacalne i tez dawac jakiegos expa bo co z tego ze sie wyda 50 eny jak i 1000pp pojdzie sie walic a rzemek jakby nie bylo opiera sie na pp na rozkuwaniu i naprawach, prosze tylko zebys przemyslal moje pomysly i propozycje ktore malo wnosza do gry a za to jak by ucieszyly kazdego. Nie zawsze wnioskuje o buffowanie ale te rzeczy tego wymagaja
ODPOWIEDZ