Sytuacja na rynku Vackell

Moderator: Aniołowie

Celebrian
 

Posty: 48
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:50
ID: 2069
Rasa: Cz³owiek

Re: Sytuacja na rynku Vackell

Post autor: Celebrian »

Absolutnie nie było ze mną rozmowy, że masz zmienić specjalizację. Być może rozmawiałeś z kimś innym od nas - za to nie odpowiadam. Ja skończyłem rozmowę z Tobą po pierwszej odpowiedzi, że masz już propozycje.

Być może faktycznie od rzemieślników wymaga się zbyt dużych wydatków na starcie - zapraszam do dyskusji osoby które też rzemkują. Wiem jednak tyle, że walczący nie leżą na kupię kasy i często sami nie mają na szkółkę, elki, eq itp. Musza pożyczać od siebie nawzajem. Owszem są kamienie milowe gdzie zarabia się sporo kasy, ale potem idziesz dalej i nie dostajesz prawie nic (a wydatki rosną). Też mamy wtedy dylemat - exp czy kasa. Właśnie dlatego gildie tak bardzo ułatwiają życie - nie trzeba kupować tyle uzbrojenia, elki masz za darmo i możesz lecieć z progresem. Jak komus brakuje to zawsze inny w tym czasie ma. Gdyby nie było współpracy między graczami to każdy byłby dużo wcześniej z progresem.

Skoro Ty wybrałeś życie samotnika to musisz żyć z tego konsekwencjami. Tym bardziej kowal jest chyba bardziej wymagający niż płatnerz, bo aż tyle broni/tarcz nie potrzeba + magiczni nic od Ciebie nie kupią.

Powinieneś pogadać np z Orgiem. On cały czas gra kowalem i jakoś żyje ;). Jakby było tak źle jak to odpisujesz to pewnie by to zmienił xD
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Sytuacja na rynku Vackell

Post autor: Hafgrim »

Już któryś raz wspominasz o szkółce. A rzemieślnik z niej nie korzysta? Jakoś nie trafiony argument w moim odczuciu. Dodatkowo by wykorzystać pełny potencjał rzemieślnika człowieka powinienem się też modlić, ale o tym mogę aktualnie zapomnieć. Kilka modlitw i 2x prośba o event bo na więcej nie ma sensu wydawać.

A Org tego nie chciał zmienić? Wprowadzenie systemu degradacji uzbrojenia miał załatwić ten problem, by ludzie częściej kupowali EQ. Ale gdy tylko zmiana się pojawiła to odrazu chwyciliscie widły i pochodnie. Sam sobie przeczysz w tym momencie
ODPOWIEDZ