Problemy handlowe w społeczności imperialnej

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Vania
Anioł
 

Posty: 31
Rejestracja: 14 cze 2018, o 08:02
ID: 1920
Rasa: Cz³owiek

Re: Problemy handlowe w społeczności imperialnej

Post autor: Vania »

Ulepszenie nagród za zlecenia, questy z uzbro, podobają mi się te pomysły. Natomiast z punktami pracy problem jest taki, że jest ich mało i są limitowane, więc może do tych lepszych nagród za zlecenie dodajmy punkty pracy (tak jak punkty treningowe za pokonanie moba)
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 350
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Problemy handlowe w społeczności imperialnej

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

Khert pisze:Trochę górnikuje i w porównaniu do drwala górnik ma znacznie gorzej, o ile drewna można zbierać coraz wiecej to surowce w kopalni stoją jakby w miejscu. Mając wielki kilof wykopuje 3-3,5k surowcow. Nie wiem czy umiejętność ma jakieś znaczenie ale jeśli juz to marginalne. Można by podzielić to na sztolnie jak lasy i dodać różne wielkości żył z ktorych zaleznie od umiejętnści leciałyby rozne ilości surowcow ewentualnie dodać kilka nowych kilofów dzięki czemu moznaby wydobywać wiecej
Do tego szukanie wyrobisk to masa energii, z dojściem do Daranis trzeba poświęcić kilka resetów eny na szukanie we wczesnym etapie rozwoju postaci. Teraz pewnie z reset by na to poszedł, gdy na łowienie idzie raptem 8 eny na ostatnie łowisko.
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: Problemy handlowe w społeczności imperialnej

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Koszty eny można przyciąć.

A co byście powiedzieli na opcję kupowania wybranych reagów na jarmarkach?
E M P I R E W I L L R I S E !...
Tsura
 

Posty: 279
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Problemy handlowe w społeczności imperialnej

Post autor: Tsura »

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni pisze:Koszty eny można przyciąć.

A co byście powiedzieli na opcję kupowania wybranych reagów na jarmarkach?
Też fajne, bo można się zaopatrzyć na przyszłe potrzeby.
Strażnik
Strażnik
 

Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 12:47
ID: 0
Rasa: Cz³owiek

Re: Problemy handlowe w społeczności imperialnej

Post autor: Strażnik »

Reagenty na jarmarkach bardzo spoko, ale pomyslalbym o quescie na gnomia skrzynke - to jest w teorii super item w praktyce zabija go rng
Tsura
 

Posty: 279
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: Problemy handlowe w społeczności imperialnej

Post autor: Tsura »

To on istnieje?
Nek
 

Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, o 12:28
ID: 2132
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Problemy handlowe w społeczności imperialnej

Post autor: Nek »

Jak się wypowiem co do farmy nie na widzę jej okropnie mnie ona wkurza obrabia ją ręcznie czym masz większą tym bardzie nie na widzę tam robić coraz więcej czasu mi to zajmuje z każdym dniem erey coraz bardzie mnie ona frustruje czym jest większa. A i tak nie wystarcz mi zioła na mikstury ludzie z gildii farmą mi pomagają a i tak się zioła kupuje w chacie potem idą takie kosmiczne sumy na mikstury w obecne formie tak farma nie wyrabia a w chacie ceny drogie jak nie wiem co.

Na początku ery brak zioła łączka badziewie strata energi cza kupić w chacie bo nie ma z czego robić mikstur. Potem tak samo brakuje a ceny zaporowe.

Ta farma to powinna dostać bufa z 100 zioła z zioła jak się zbiera. Teraz to ona blokuj rozwój druida warzącego.

A to szukanie jak by weszło ziół to powinno być wybór jakie zioła się chce pozyskać , bo będzie pełno ziół które są nie potrzebne a brakuje danego do mikstur i by tak dawało z oko 100 zioła na 1 szukanie. I by zielarstwo rosło.

Albo zmieni ceny zioła w chacie na minimalne a nie jak teraz takie kosmiczne ceny tysiące grube tam idą na mikstury.

Po prostu nie nienawidzę tej farmy która obrabiam ręcznie nie sprawia mi to przyjemnostka wręcz nudzi staje się żmudny obowiązkiem, a i tak muszę się wspomaga ludźmi gildii jak i o kupnie w chacie.
W tej erze jak jeszcze bardzie zaniedbałem z braku czas nie miałem tyle czas ta, siedzieć i ręcznie ją obrabiać ale ją powiększam i coraz bardzie jestem z frustrowany nią, automat jak by się nauczyła o ile by mi to ktoś wytłumaczył pewnie mi tak nie obrobi pola jak ja bym chciał.

Dla mnie tam farma to powinna być minimalna i dawać sporo ziół.
Albo tylko na nif. Ewentualnie na nimarus
Kupno ziół za grosze w chacie oprócz nifu.
Szukanie zioła by dawało sporo ziół. Z wyborem jakie chce pozyskać.
Albo dzienne kupno zioła które się zwiększa wraz z lv druida które nie kosztują kosmiczne ceny tylko minimum , lub coś podobnego..

Teraz ta farma to mnie tylko wkurza i blokuj mi rozwój. Pewnie co złe robię nie jestem ekspertem w warzenie jak i farmie , ale mi ona obecnie zajmuje czas i coraz bardzie wkurza bufa poproszę dla niej lub jakie zmiany. Zioła brakuje czas zmarnowany farma mi ich nie dostarczała wystarczająco na mikstury w erach mikstury potrzebuje ogrom ziół których ciągle brakuje cza je kupować za kosmiczne ceny w chacie.

Ps_ Prawie zapomniałem codziennie muszę ja obrabiać i mam jej dość pod koniec ery to nie mogę na nią paczyć.
Samael
 

Posty: 150
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Wampir
Profesja: Wojownik

Re: Problemy handlowe w społeczności imperialnej

Post autor: Samael »

Maruda, ja swoją farme obrabiam w 3 min XD Chyba robisz coś źle skoro tyle Ci to schodzi ;p Pamiętaj, że masz do dyspozycji automatyczne zaznaczanie na polu z którego chyba powinieneś zacząć korzystać :)
Hafgrim
Anioł
 

Posty: 143
Rejestracja: 30 paź 2020, o 23:43
ID: 2011
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Problemy handlowe w społeczności imperialnej

Post autor: Hafgrim »

Ja obecnie cisnę na 2 pola. Na telefonie mi to zajmuje max 10min, na PC około 6 min. Farma nie wymaga wcale dużego nakładu czasu
Xsani, Kurzy Faraon
 

Posty: 19
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:36
ID: 998
Rasa: Cz³owiek

Re: Problemy handlowe w społeczności imperialnej

Post autor: Xsani, Kurzy Faraon »

Ja okropnie nie lubię farmy xD Ta era to moja ulubiona era świata, bo jej nie muszę mieć xD Gdybym dostawała ciastko za każdy raz kiedy zjebałam pole to skończyłabym z otyłością. Nie mówiąc już o tym, że nie zawsze jesteś w stanie się zalogować do gry danego dnia. Czasem są przyczyny losowe, które sprawiają, że jest to niemożliwe. Można mieć gorączkę 40 stopni i nie dać rady i wtedy już masz pograne. Nigdy nie zapomnę jak po operacji ze łzami w oczach logowałam się do impa tylko po to by ogarnąć to kurestwo i nie spierdolić nifre. Gra powinna być przyjemnością, pole to obowiązek i póki Wasza gra przez ostatnie 10 er nie będzie zależna tylko od tego czy jesteście w stanie się codziennie zalogować, to iks de. Mało wiecie o życiu. Jak dla mnie pole powinno zostać zniszczone. Jeżeli ktoś lubi to powinno być jak strażnica, a druid mógłby mieć przychód ziół z czegoś innego.
ODPOWIEDZ