ZMIANY NA XXIX ERĘ

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ

Kiedy robimy start Nowej Ery?

Czas głosowania minął 11 gru 2021, o 10:31

Najszybciej! (~17.12?)
7
25%
Przed Świętami (~23.12?)
2
7%
Po świętach (26.12-3.01?)
19
68%
 
Liczba głosów: 28

Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty
 

Posty: 99
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:24
ID: 498
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Bard

Re: ZMIANY NA XXIX ERĘ

Post autor: Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty »

No dobrze, dziękuję za wyjaśnienie. Questy potrafią zabierać czasami ogromne ilości energii, więc myślałem że warto jakąś informację dodać jak się to zmieniło, by ktoś kto się "sparzył" na danym queście mógł ponownie rozważyć próbę podejścia do tego zadania ponownie.

Czyli od teraz kowal nie będzie mógł dopomóc sobie zwojami ze sklepu miejskiego, tylko będzie musiał czekać na to aż ktoś to znajdzie? Czy z tym idzie jakaś zmiana w częstotliwości dropu zwojów oraz zmiana w tym jakie lokacje dropią jakie zwoje?

Ze spersonalizowanym eq obie opcje wydają mi się ok. Pytanie czy dalej zakładamy że gildyjny rzemek po zmianach nadal będzie dużo szybciej i lepiej kuł dane eq, czy może teraz niegildyjny rzemek będzie w stanie mu dorównać.

Nie wiem czemu były głosy za tym że sety były jednakowe jak nie były, uzbrojenia było dużo a to walczący wybierają co chcą założyć. To że pewne uzbrojenie jest z góry lepsze niż inne to nie moja wina, ja kułem i naprawiałem i kułem ponownie te rzeczy które ode mnie prosili. Problem był pewnie w tym że trzeba było czekać na te uzbrojenie jak ktoś inny expił :P

Pozdrawiam
Pogromca Potwora
Anioł Śmierci
Marcjako Morbid, Niszczyciel Dobrej Zabawy
XD
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 350
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: ZMIANY NA XXIX ERĘ

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

czy jak dobitką rozbierzemy spersonalizowane eq graczowi, to już nie będziemy w stanie go użyć? Personalizacja eq to w sumie zabezpieczenie przed takimi kradzieżami.
Czy do questów będzie działać spersonalizowane eq, jak młotek dla krasnala?
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: ZMIANY NA XXIX ERĘ

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Obecnie nie ma to wpływu na wykonywanie questów.
Czy powinno? :>
Czyli od teraz kowal nie będzie mógł dopomóc sobie zwojami ze sklepu miejskiego, tylko będzie musiał czekać na to aż ktoś to znajdzie? Czy z tym idzie jakaś zmiana w częstotliwości dropu zwojów oraz zmiana w tym jakie lokacje dropią jakie zwoje?
Czy ja tak napisałem?
Powiedziałem że sklep nie będzie się ograniczał tylko i wyłącznie do oferty rzemków ale zależności od poziomu już nie będzie.
E M P I R E W I L L R I S E !...
Tsura
 

Posty: 279
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: ZMIANY NA XXIX ERĘ

Post autor: Tsura »

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni pisze: 6. Zwoje:
- Modyfikacje listy czarów.
Czy w ramach tego punktu pochylisz się nad faktem, że czarodziej od 696 inteligencji aż do 1700 inteligencji nie ma żadnego sensownego czaru? Moc czarów jest absolutnie nie proporcjonalna do inwestycji ap w inteligencję. O czym pisałem w jednym z poprzednich postów.
Katla, Oko Kota
 

Posty: 198
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:56
ID: 4989
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Złodziej

Re: ZMIANY NA XXIX ERĘ

Post autor: Katla, Oko Kota »

Czy mogłabym prosić o taką malutką zmianę? W zakładce zwoje mamy (przeczytaj/znany, wyrzuć) i na dole zniszcz zwoje z (...). Problem jest wtedy, gdy mam zwoje, które znam jak i takie, których nie znam (bo nie mam inty), a kupię przypadkiem od kogoś (no wystawiono mi tak, a ja nie zwróciłam uwagi) 40 zwojów jednego rodzaju. Nie mogę kliknąć w "zniszcz", bo stracę te, których nie przeczytałam, więc co? Pojedynczo mam je usuwać klikając kilkadziesiąt razy w "wyrzuć"? Czy mogę prosić o dodanie po (przeczytaj/znany, wyrzuć) "wyrzuć wszystkie" ewentualnie "wyrzuć xx"?
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: ZMIANY NA XXIX ERĘ

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Czy w ramach tego punktu pochylisz się nad faktem, że czarodziej od 696 inteligencji aż do 1700 inteligencji nie ma żadnego sensownego czaru?
Owszem :)
Czy mogę prosić o dodanie po (przeczytaj/znany, wyrzuć) "wyrzuć wszystkie" ewentualnie "wyrzuć xx"?
Myślę że da się zrobić.
E M P I R E W I L L R I S E !...
Mioko
 

Posty: 108
Rejestracja: 1 mar 2020, o 11:43
ID: 2156
Rasa: Wilkołak
Profesja: Paladyn

Re: ZMIANY NA XXIX ERĘ

Post autor: Mioko »

Mam nadzieję, że to pochylanie się nad czarodziejem obejmie również kapłana.
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: ZMIANY NA XXIX ERĘ

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

obejmuje ;)
E M P I R E W I L L R I S E !...
Nek
 

Posty: 80
Rejestracja: 18 cze 2019, o 12:28
ID: 2132
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: ZMIANY NA XXIX ERĘ

Post autor: Nek »

Eh te ogrody klasztorne to nie za za dobre płace 200 złota i eny do tego i 0,5 eny za 1 szukanie

I nic to jakiś żart nie dość ze mało dają ziół z marnym zielarstwem według mnie to lipa jak nie wiem co to mocno utrudnia grę warzącym nie spomne o złocie na początku i o energii do tego 10 pa z tego co pamiętam się dostaje na start ery proszę o poprawienie tego


o chwili udaje ci się przedrzeć przez spore zarośla do małych grządek niedaleko bramy. Są mocno zarośnięte, ale widać tu i tam jakieś ocalałe kwiaty Olvaru, Seregonu, a nawet małe krzaczki ziół specjalnych.
Nie pozostaje ci nic innego, jak zakasać rękawy i brać się do plewienia...
Praca wcale nie jest lekka, ale przynosi owoce. Pracując 10 razy udaje ci się zebrać trochę ziół, które mogą ci się przydać...
Niestety Twoje wysiłki spełzły na niczym. Pomimo ciężkiej pracy przy plewieniu grządek, nie udało ci się zebrać żadnych ziół.

2 raz
Po chwili udaje ci się przedrzeć przez spore zarośla do małych grządek niedaleko bramy. Są mocno zarośnięte, ale widać tu i tam jakieś ocalałe kwiaty Olvaru, Seregonu, a nawet małe krzaczki ziół specjalnych.
Nie pozostaje ci nic innego, jak zakasać rękawy i brać się do plewienia...

Praca wcale nie jest lekka, ale przynosi owoce. Pracując 10 razy udaje ci się zebrać trochę ziół, które mogą ci się przydać...


Zdobywasz 4 sztuki zwykłych ziół.
Zdobywasz 1 sztukę Olvaru.
Zdobywasz 1 sztukę ziół Himeri.
Dodatkowo zyskujesz także 0.06 umiejętności zielarskich.

3 razy tam byłem i już tam nawet nie zaglądam dopóki to nie dostanie jakiegoś bufa to według mnie to okropna miejsce. Zobaczę co na to powiedz bardzie doświadczeni warzący.
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 989
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Nekromanta

Re: ZMIANY NA XXIX ERĘ

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

A ja powiem tak.
Jest w opisie że efektywność ogrodów zależy od posiadanego zielarstwa. Ciężko oczekiwać że mając go 0 zbierzesz 50 ziół co kroczek ;)

Wcześniej na Łączce musiałeś wyklikiwać energię, teraz masz tu PP, więc energii nie marnujesz.
Ja mam teraz 15 zielarstwa i takie efekty plewienia (100x czyli za 50PP):
Nie pozostaje ci nic innego, jak zakasać rękawy i brać się do plewienia...

Praca wcale nie jest lekka, ale przynosi owoce. Pracując 100 razy udaje ci się zebrać trochę ziół, które mogą ci się przydać...


Zdobywasz 35 sztuk zwykłych ziół.
Zdobywasz 7 sztuk specjalnych ziół.
Zdobywasz 17 sztuk Seregonu.
Zdobywasz 35 sztuk Olvaru.
Zdobywasz 7 sztuk ziół Himeri.
Dodatkowo zyskujesz także 1.01 umiejętności zielarskich.
Od początku pisałem że to nie ma zastąpić farm, tylko dać dodatkową możliwość pozyskiwania ziół.
Proponuję najpierw poklikać a potem marudzić.
E M P I R E W I L L R I S E !...
ODPOWIEDZ