"Kradzież diamentów"

Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź, czy ktoś nie poruszył tematu wcześniej. Pozwoli to zachować ład i ułatwi szukanie innym.

Moderator: Aniołowie

Eblistor, Wolność Dla Tybetu
 

Posty: 31
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:49
ID: 1792
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: "Kradzież diamentów"

Post autor: Eblistor, Wolność Dla Tybetu »

1. Skoro jesteście tacy uczciwi, dlaczego zabraliście wszystkie dioamenty, zamiast cdzęści, która według was, wam się należała ??
2. Wyszła od nas propozycja, już po waszej kradzieży (nazywam rzeczy po imieniu) żebyśmy korzysta;li z diamentów wspólnie, każdej z gildii przysługiwałby jeden cały dzień, a wieczorem szły by do drugiej gildii. Czy nie byłoby to najbardziej sprawiedliwe, skoro wspólnie na nie pracowaliśmy ? Odrzuciliście takie rozwiązanie, albo z zawiści, albo dlatego, że nie chcioeliście się dzielić łupem z kradzieży.
3. Wir co erę robi uzbrojenie na end game i korzystaliście z mojego, a skoro było słabe, to dlaczego woleliście je, zamiast ze sklepu miejskiego ? było dodatkowo przyspieszane / hartowane przez Toboe. Macie raczej na myśli, że moje uzbrojenie było słabsze, niż Marcjako, co pozwala łatwo wysnuć hipotezę, że mając na uwadze Własną koprzyść, przedkładaliście dobro własnej grupy, ponad dobro wszystkich w gildii i gdzie tutaj wasza solidarność ?
4. Czy ktokolwiek wspomniał na Discordzie, że jest jakiś problem i chcecie odejść z jakiegoś powodu ?? Nie !! okradliście pozostałych, którzy wam zaufali i poszliście do tych, którzy waszej hermetycznej grupie zaproponowali coś lepszego, a wy, pomimo zasłaniania się wspólnym dobrem, oszukaliście "nas". Jeśli padnie argument, że korzystacie z messengera, a nie z discorda, to sam kilka razy wchodząc "do was" widziałem, że Wir stara się być tam obecnym tak samo jak i na discordzie, na którym zresztą wasi członkowie też wchodzili, bo prosili o drewno, uzbrojenie, czy eliksiry.
Warren Bhaas
 

Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2017, o 17:01
ID: 1377
Rasa: Wilkołak
Profesja: Wojownik

Re: "Kradzież diamentów"

Post autor: Warren Bhaas »

1. Nie odpowiem Ci na to pytanie, bo akurat osobiscie chcialem takiego rozwiazania, 50/50 kazdy w swoja strone i do widzenia.
2. Myślę, że chyba dosyć łatwe do przewidzenia, ze juz bysmy wiecej nie ujrzeli tych diaxow :) akurat tego rozwiazania nikt nie bral pod uwagę
3. A gdzie było powiedziane, ze Wir robi na end game? Wg naszej wiedzy przy dobiciu dealu nikt o tym nie mowil.
Ebli, nikt nie ma do Ciebie pretensji o eq, ze bylo slabsze niz Marca, przeciez sie uczysz, wiec to zrozumiale. Chodzi o to, ze Wir wiedzial o tym, ze Ty nie zrobisz cudow z eq i Ci nie pomogl, czyli mial w dupie gildie swoja, ktora dostarczala mu wszystkich surowcow czy czego tam aktualnie brakowalo, a on skoro chcial robic eq na end game to powininen podpowiedziec Ci co i jak o tworzeniu eq. Tak to chyba dziala normalnie, co? Gdzie ta solidarnosc gildijna? A po drugie przeciez my latalismy wiekszosc ery w znajdzkach, bylo pare itemow, fakt, ale jednak znajdzki krolowaly.
4. Problem byl latwy do zauwazenia, skoro non stop ktos pytal o eq, kiedy Wir w koncu cos wykuje dla gildii, skoro robi 30-50 leveli za jednym razem i nic nie ma. Na nasze zapytania zawsze bylo cos do powiedzenia, ze teraz nie, bo umka - tu mnie ciekawi jedno. Cala ere bylo bicie umki i to bylo powodem, ze eq sie nie pojawialo, bo byl argument o dobiciu jeszcze troche umki i juz bedzie eq petarda. W takim razie jak to mozliwe, ze Marc robiac na biezaco eq mial mimo wszystko wiecej? Przeciez z tego powodu wlasnie byly przestoje po 2-3 tyg bo bylo bicie umki, i za kazdym razem byl liść w twarz dla gildii, bo po każdym expeniu Wira mieliśmy wielkie nic, a byly obiecane zlote gory.
Eliten
 

Posty: 101
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 859
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Czarodziej

Re: "Kradzież diamentów"

Post autor: Eliten »

@ Atarius Możesz wytłumaczyć co jest niemechanicznego w pobraniu diamentów ze skarbca i odejścia z Gildii? Zmiana kodu? Boty? Algorytmy? Dwa to jak przeczytałeś to mój post to wiesz, że chcieliśmy je podzielić i pytaliśmy się o propozycje Władcow Ognia gdzie Wir na każdym kanale przemawiał jakby zwariował i abyśmy oddawali wszystko (w postach masz wyliczenie Toboe, iż część diamentów była nasza). A gdy dowiadujesz się ze Wir pisze dla nas o Banicję, minusowe staty, minusowe max one itd to uwierzyłbyś w układ diamenty po 24h u niego i u nas...
W szczególność po tych wszystkich akcjach z oszustwami i kłamstwami o jego kuciu, zbieraniu pp. Mam głęboko w dupie te diamenty i równie dobrze mogę nie grać w to, nie korzystać z nich do końca ery albo w ogóle, nie gram tu o życie... Cała sprawa jest o to że nie damy się dymać przez jakiegoś idiotę, który śmieje się z nas, okłamywał nas a na koniec mamy dostać jakieś kary... Cała reszta graczy z Władców Ognia bardzo przepraszam, że was także to dotknęło.

@Ebi piszesz, że nie będziesz czytać bo za długie, ale przy okazji możesz napisać że łamie co erę KI. Podobnie odszedłeś z grupy na face od razu. To jest właśnie wasz poziom. rozwiązania problemu... podobnie gdy wszystkie Kruki pisały na Face, że możemy wam oddać połowę diamentów i rozwiązać problem jak dorośli w swoim gronie to Wir robił spam pisząc ODDAJCIE WSZYSTKO ALBO SPRAWA do Sądu
Możesz przytoczyć jakaś sprawę w KI na mój temat? Jeśli nie, a zapewniem ze nie to: §I pkt 8 Wszelkie oszustwa i nieuczciwości wobec innych graczy działające na ich szkodę (...) Publiczne fałszywe oskarżenia o oszustwa działają na moja szkodę... Oczywiście trafi to do sądu gdy pozostałe sprawy zostaną rozpatrzone.

@Toboe odleciałem nie bardziej jak Wy i nie rozumiem czemu trzymacie się Wira, który was traktuje podobnie. Nikt nie mówi ze byliśmy traktowani gorzej niż inni gracze w gildii, mówimy że Wir nie wywiązywał się w żaden sposób z prostej umowy i chcieliśmy odejsc z naszym dobytkiem + resztę podzielić. Tu nie wiemy co dostawał MiokoWir, teoretycznie pobierał uzbro z gildii, w praktyce często były niespójności gdy w dzienniku jako Paladyn brak z broni coś co nie nadawało się do walki.
Dokładnie tak przez część czasu byliśmy za podziałem diamentów ale jak pewnie wiesz (nie byłeś na konwersacji na face) Wir kategorycznie się nie zgadzał na nic innego tylko ODDAJCIE WSZYSTKO. Ja byłem także nawet za tym abyśmy je dzielili aby obie strony miały większe korzyści mając całą część diamentów na moment expienia ale z Wirowi nie można ufać co dosadnie nam cały czas pokazywał i po pierwszym przekazaniu diamentów to już całkiem miałby z nas ubaw jacy jesteśmy naiwni.
Mówcie ze to tylko nasze puste słowa ze chcieliśmy uczciwego podziału i mnie wyzywacie od złodziei rowerów ... jakoś na temat tysięcy minerałów, wiele kk złota nikt nie wspominał, expiłem w czasie odejścia i miałem sporo uzbrojenia u siebie podobnie SImi... oddaliśmy praktycznie wszystko. Zainwestowane złoto w kwatery, prowincje, kuźnia. Uzbrojenie także było kute z minerałów od nas, zwojów od nas itd ... Wszystko zostało u was, a wy nie znajdziecie nawet jednego pytania o to żeby coś z tego dzielić. Już było tak źle z Wirem od jego oszustw, że nie chceislimy mieć nic wspólnego z tym shitem, który się tam dział
Dla jasności, cała sprawa opiera się o Wira, więc prócz tych diamentów nie rozumiem waszego wrogiego i Pejoratywnego nastawienia wobec każdego z nas

Piszesz ze cała gildia na to pracowała... dostałem od was 1k elków many czyli na jakieś 50 walk w dol ( na tym etapie byłem wtedy) 50 walk w dol to jest niecałe 100energii czyli 1/3 -1/4 jednego dnia... Kucie? to chyba omówiliśmy wystarczająco dosadnie? Naprawy .... mamy z 20 screnoow z face na praktycznie wszystko że Wir ma za mało umki albo brak pp i zawsze było wyczekiwanie Targu, osobami aktywującymi artefakty byłem tylko ja.... Widzisz, że to się nie trzyma kupy i bronisz osoby, która Oszukiwala tak samo Ciebie jak i nas?
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 350
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: "Kradzież diamentów"

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

Czyli podsumuję:
- Czuliście się pokrzywdzeni traktowaniem na równi.
Więc:
- Ukradliście diamenty i od niemal 2 tygodni sobie nimi rządzicie pozbawiając możliwości normalnego grania całą gildię.
- Nie przekazaliście połowy, jak mówicie, że byłoby sprawiedliwie.
- Wykorzystaliście ukradzione diamenty do szybszego uzyskania dostępu do łatwego AP z baszty/wzgórza, diamentów i eq z baszty.
- Oskarżacie o swoje przestępstwo jedną z ofiar i próbujecie zwalić winę za Waszą kradzież na Wira na zasadzie "zrobiłby to samo".
- Łaskawie oddaliście eq jak zobaczyliście, że możecie sobie pozwolić na lepsze od Marcjako i trzymanie go nie dałoby Wam korzyści, w przeciwieństwie do kradzieży diamentów.

Za grosz nie macie sumienia. Pełni świadomości przywłaszczyliście sobie diamenty i nimi zarządzacie jak chcecie, wiedząc, że to rozwiązanie jest krzywdzące wobec innych graczy, pozbawiając do nich dostępu tylko dlatego, że nie są zdrajcami.

Z uwagi na brak skruchy ze strony osób, które złamały KI i swoim występkiem wprowadziły ferment do impa w imię "by poprostu coś się działo"*, oraz za niewykonanie wyroku apeluję do arche/bóstwa o zwiększenie kary.

*jak to określił Eliten w rozmowie ze mną
Tsura
 

Posty: 279
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: "Kradzież diamentów"

Post autor: Tsura »

Toboe, Irbis Mroku pisze: 5 wrz 2022, o 14:51
apeluję do arche/bóstwa o zwiększenie kary.

To tak się da?

Za bycie pasożytem i niewywiązywanie się z umowy wnioskuję arche/bóstwa o usunięcie Wira :D
Toboe, Irbis Mroku
Archanioł
 

Posty: 350
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 166
Rasa: Człowiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: "Kradzież diamentów"

Post autor: Toboe, Irbis Mroku »

Tsura pisze: 5 wrz 2022, o 18:12To tak się da?

Za bycie pasożytem i niewywiązywanie się z umowy wnioskuję arche/bóstwa o usunięcie Wira :D
a nuż coś nasze apele dadzą. Choć mam pewne wątpliwości co do kwestii usuwania graczy za bycie sobą. ;)
Mioko
 

Posty: 108
Rejestracja: 1 mar 2020, o 11:43
ID: 2156
Rasa: Wilkołak
Profesja: Paladyn

Re: "Kradzież diamentów"

Post autor: Mioko »

Mioko I Wir... Zbyt duża skala współpracy między takimi kontami może być podstawą do oskarżenia o multikonto.
Nie muszę mieć dowodów w postaci wspólnego IP ... wystarczy spojrzeć, ze jeden nie istnieje bez drugiego.
Dodam tu, iż Mioko nie wypowiedział się do nas na temat diamentów nawet raz do nikogo gdy Od innych osób jest średnio po 50 wiadomości. 0 face, 0 nr kom, 0 kontaktu.
Mam pytanie. Kto to jest ten "Eliten", bo nie widziałem gościa na naszym Discordzie. Zero kontaktów. Musi być czyjeś multi.

"Jeden nie istnieje bez drugiego" ... Piszesz tutaj, jakie to katusze mieliście prosząc Wira o sprzęt. No to chciałem zauważyć, że mieliśmy w tej erze Ebiego , który wbrew Twoim sugestiom robił dobry sprzęt. Wyobraź sobie, przez co musiałem przechodzić w poprzednich erach :lol:

Nie wypowiadałem się na temat diamentów, bo i nie było po co. Jak 5 osób coś ustala, to później jest 10 wersji, co dobitnie pokazujesz w swoich postach. Nie chciałem dawać dodatkowych okazji do manipulacji. Był deal Wy jeden dzień, my drugi. OK, zgodziliśmy się. Nie daliście nam diamentów, bo i nie zamierzaliście. Nie zwalaj teraz na Wira, próbując przy okazji zrobić z Niego nie wiadomo kogo. I nie, u nas by nie przeszło, że mieliśmy umowę i raptem Wir postanowił się nie wywiązać.

A tak przy okazji, gdy ustalaliście warunki odnośnie połączenia ... był poruszony wątek kradzieży diamentów. Jak to ludzie mówią, na reputację pracuje się latami.
Tsura
 

Posty: 279
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: "Kradzież diamentów"

Post autor: Tsura »

Jak rozwój sprawy? Kiedy werdykty będą na sprawy w sądzie? :D
Tsura
 

Posty: 279
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wilkołak
Profesja: Barbarzyńca

Re: "Kradzież diamentów"

Post autor: Tsura »

Hej. Jak postępowanie przebiega? Zbliża się już administracja do wydania wyroków?
ODPOWIEDZ