Zmiany na XXXII Erą - plany

Masz pomysł na dodatkowe funkcjonalności do Imperium? Chcesz zaproponować jakąś zmianę w istniejącym module? Napisz koniecznie!

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Caalon
 

Posty: 143
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 22:59
ID: 2758
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Caalon »

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni pisze: 17 mar 2023, o 09:18 Kurcze... Caalon, słońce, powiedz mi jedną rzecz - jakim cudem tak dobrze ci szło do tej pory, z WB na poziomie ~1k/poziom???
<90k WB na 90 levelu to jest takie troche minimum w moim odczuciu. Zwłaszcza w wykonaniu Złodzieja.
Bez WB nie będzie dobrych kontr na późniejszym etapie gry.
Orgu,
Caly czas mam taktyke na WBB, i wiecej po prostu sie nie wbija, sam bylem zaskoczony. Zysk WBB spadl dramatycznie wzgledem tego co bylo jak gralem Wojownikiem.

Zobacz, jestem w TOP1 HS, nie wylaczam taktyki na WBB w ogole,walcze caly czas na kontrach, i walki trwaja po 45-50 tur, w zaleznosci od moba, trzaskajac caly czas mizka na ataku defensywnym, i tylko dobijajac moby lepsza bronia. W Ulabie gdzie zawsze byla farma WBB, zadko kiedy widzialem wynik wiekszy niz 30wbb/walka.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2023, o 10:42 przez Caalon, łącznie zmieniany 1 raz.
Serath
 

Posty: 106
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:50
ID: 2205
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Paladyn

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Serath »

Potwierdzam, bicie wbb się maksymalnie zmieniło w porównaniu do poprzednich er. To nie jest nasza wina, ze mamy go mało, bo to żadna sztuka. Po prostu gainy są w cholerę ucięte. Nie wspomnę już o blokach, gdzie jest totalna masakra.
No nie da się tego wbb więcej wycisnąć, może minimalnie więcej.
Caalon
 

Posty: 143
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 22:59
ID: 2758
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Caalon »

Tylko dodam, 2 ery temu wojownikiem na tym etapie grajac kontrami mialem prawie 800k WBB, i w ulabie na potepionej duszy szlo prawie 200 wbb za walke wycisnanc. Teraz ledwo co 39-42 mi sie udalo.
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 992
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

To zaskakujące bo zmian w tej kwestii w zasadzie być nie powinno. U magicznych jest dość normalny poziom czaro - liczone w tej samej funkcji.

Jakiś czas temu wgrałem fixa - zróbcie proszę porównanie czy gainy wzrosły.
E M P I R E W I L L R I S E !...
Paul, Jeździec Lamki
 

Posty: 103
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 366
Rasa: Czart
Profesja: Kapłan

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Paul, Jeździec Lamki »

Jak pisałem wcześniej ja też zauważyłem spadek zysków czaro nawet o połowę.

Jak już Cię coś zaskoczyło to w obrażenia może też popatrz bo moim zdaniem tutaj też jakiś niespodziewany nerf był ;)
Tsura
 

Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wampir
Profesja: Złodziej

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Tsura »

Na czaro może mieć wpływ "uwolnienia" czaro od poziomu gracza? Może miało to też jakiś wpływ na wbb i jego bicie?
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 992
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

Nie.
Anyway zrobiłem wczoraj poprawkę do gainów wb/czaro.
Dajcie znać jak teraz leci
E M P I R E W I L L R I S E !...
Paul, Jeździec Lamki
 

Posty: 103
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 366
Rasa: Czart
Profesja: Kapłan

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Paul, Jeździec Lamki »

Wbiłem po drodze końcowe czary i nie wiem czy dzięki temu czy dzięki poprawce mam z 30% więcej czaro za walkę może.
Ale to nadal jakieś kolejne 30-40% mniej niż erę temu miałem na tym etapie a mam więcej szybkości.

edit:
Przy okazji końcowe czary rzucam na 80% mocy...
Serath
 

Posty: 106
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:50
ID: 2205
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Paladyn

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Serath »

Nekro:
zdolność specjalna-> przywołanie dodatkowego stwora (+1, +2), koszt 30 AP za poziom, w przypadku posiadania więcej niż jednego przywołańca, zadają one zredukowane obrażenia, moja propozycja 40%.
Tsura
 

Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wampir
Profesja: Złodziej

Re: Zmiany na XXXII Erą - plany

Post autor: Tsura »

Zmiana interesująca pod wzgledem endgame. W ciągu ery raczej chcesz przedłużać walkę a nie ją skracać. Dalej uważam, że nekro potrzebuje raczej pomocy we wbijaniu wbb/czaro i zachowaniu możliwości przywoływania. Bo tak jak pisałem wcześniej, mocno to kuleje.
ODPOWIEDZ