ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Moderator: Aniołowie

ODPOWIEDZ
Paul, Jeździec Lamki
 

Posty: 103
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 366
Rasa: Czart
Profesja: Kapłan

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Paul, Jeździec Lamki »

- Absorpcja - efekt absorpcji także będzie działał na magicznych tarczach, w związku z czym jej bazowe efekty zostaną nieco osłabione.
Bez konkretów trudno się wypowiedzieć ale mam obawy co do tego jak się skończy nerf absorpcji tylko dlatego, że będzie absorpcja na tarczy, biorąc pod uwagę, że u kapłana wszystkie czary oprócz 2 ostatnich nie mają tarczy (z czego przedostatni nadal tylko pod gargę jest bo nic mocniejszego się z nim nie ubije a przez dużo wyższy koszt PR mniej czaro na nim leci więc na całą resztę się nie przydaje). Jak tak wszyscy płaczą to jakiś nerf jestem w stanie zaakceptować ale weźmy pod uwagę, że na początku absorpcji po prostu nie ma, potem jest tak pół na pół z unikami bez zwinności (czyli na jednych potworach jest lepsza, na innych gorsza a na leczących niemożliwa) i dopiero potem z zestawem, bonusami z różdżek etc. jest 'OP' (ekonomicznie, bo nie pozwala nic mocniejszego niż reszta bić). Mam nadzieję, że nie skończy się tak, że będę na 'unikach' słabych grał bo i tak będą lepsze :(
Hpes
 

Posty: 127
Rejestracja: 8 lip 2020, o 18:07
ID: 2379
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Hpes »

Ja tez mam czerwone wiaderko i czerwona lopatke w tej piaskownicy <3 Mozemy chociaz przez chwile podejsc do tematu troszke powaznie ? Po 1 jak jest cos nowego napisane to ja osobiscie chcialbym sprawdzic jak to wyglada zanim sie wypowiem. 2. Org jak mamy traktowac Cie powaznie jako admina, jak przekrecasz nasze wypowiedzi, slyszysz to co chcesz uslyszec, ja rozumiem ze chcesz byc bezstronny i nie chcesz dac sobie wejsc na glowe z naszymi pomyslami i zmianami. Ale no niektore rzeczy wymagaly poprawy, chce zobaczyc jak to wyjdzie ale no nie zabieraj nam nagle po zlosci prowincji i kwater. Chlopaki ja was rozumiem ze zazwyczaj Org wprowadza cos co nie dziala poprawnie kilka er ale no robi cos zeby wam uatrakcyjnic gre jakos, chociaz kazdy z nas klika mechanicznie byle jak najszybciej przeklikac sa tez osoby ktore patrza na fabule i czytaja teksty. Jest tu kilka grup odbiorcow tej gry nie patrzcie tylko pod siebie, piaskownica jest duza misiaki ale malo nas zostalo takze trzeba sie jakos dogadac i bawimy sie dalej
Vania
Anioł
 

Posty: 36
Rejestracja: 14 cze 2018, o 08:02
ID: 1920
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Vania »

Dobra kochani, zastanówmy się na spokojnie. Marc nie możesz rozliczać Orga (a to tak troche wygląda) za słowa Tsury.
Tsura
Nie podoba się Wam to nie grajcie

To tak nie działa. Coś się nie podoba, to się próbuje to zmienić, i w zasadzie to właśnie inni robią, tylko forma pozostawia wiele do życzenia.
Z tym wolnym czasem i brakiem konkretów to też nie tak do końca, ponieważ w ostatnim czasie pojawiło się całkiem sporo konkretnych propozycji, na które gracze również za darmo poświęcili swój czas.
Pomysły z jakiegoś powodu mogły zostać odrzucone/niezauważone/niewzięte pod uwagę/pominięte i o to cały ten ambaras.

Każdy ma prawo odczuwać jakieś niezadowolenie, czy z powodu braku reakcji na pomysł, czy też z powodu wiecznych narzekań graczy. Problem tkwi tylko w tym, że część osób, zamiast normalnie o tym rozmawiać, w emocjach pisze i w emocjach odbiera odpowiedź. Tu zacytuję Hafa z innej rozmowy
Gdy osoba pisze pod wpływem emocji, z osobą która jest w tym samym położeniu to niezależnie od stopnia irytacji każdy inaczej pojmuje słowa


I mam wrażenie, że tutaj do tego właśnie doszło, stąd aż tak ostre reakcje każdego uczestnika. Niepotrzebne narzucanie własnej interpretacji czyimś słowom.

Bywało różnie, ale tkwimy tutaj razem i wszyscy razem poświęcamy czas. Część z tego poświęconego czasu sprawia nam przyjemność i dlatego wciąż tu jesteśmy. część jest pewnym efektem ubocznym, trzeba coś zrobić, to zrobimy, chociaż tu z mniejszą przyjemnością.
Postarajmy się więc nie sprawiać, by dla kogoś, zrobienie czegoś dla gry stało się tylko przykrym obowiązkiem. I dotyczy to i graczy i staffu.

Każdy ma prawo mieć jakieś obiekcje, coś się może nie spodobać, chce to wyrazić i w porządku, tylko starajmy się najpierw na spokojnie spróbować postawić się po tej drugiej stronie i upewnić, czy wypowiedź na pewno była oskarżeniem, złośliwością, atakiem, czy jednak zwykłą uwagą.

Za ewentualne błędy przepraszam, jestem dzisiaj padnięta :P
Samael
 

Posty: 154
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Paladyn

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Samael »

JA odnośnie baszty i itemów tam dropiących. Równo 100 baszt, 7 itemków wydropione (niestety nie trafiłem na miecz którego szukałem)

2x tarcza
3x zbroja
1x helm
1x nagole

Myśle, że można by nieco podkręcić drop itemków bo są całkiem sensowne (przynajmniej na tą ere.)
ODPOWIEDZ