ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Moderator: Aniołowie

Caalon
 

Posty: 143
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 22:59
ID: 2758
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Caalon »

No to trochę nie wiesz, ale ja wiem, bo da się zrobić tarcze +30% bloków i właśnie dlatego postanowiłem tego nerfa dodać, jednocześnie rekompensując go poprawą działania bloków jako całości.
W takim razie, nie uwazasz ze zamiast generalizujac w 2 punktach i zmieniac wszystko, warto by naprawic problem i napisac 'modyfikacja tarczy XYZ, w zwiazku z nieoczekiwanymi efektami uswiecenia skutkujacego blednym naliczaniem bonusu' co by rozwiazalo calkowicie rozwiazalo problem z ta konkretna tarcza?

Jezeli bloki dzialaja jak nalezy co sugeruje Serath, to po cala reszta ruszac? Zamiast naprawiac 1 problem z w.wym tarczy, przez zmiane wzoru i zmiane efektu uswiecenia (i dodatkowo zmniejszeniem PR blokow), wprowadzane zostaje wiele niewiadomych co moze (ale nie musi) skutkowac albo kompletnym rozjechaniem blokow w jedna strone (beda calkowicie OP) albo w 2ga?
Nikt tego nie przetestuje w 100% w erze testowej, jezeli nie bedzie dzialac to raczej to zglosza, ale obawiam sie ze to przegnie w 2ga strona, i nikt tego nie zglosi bo bedzie to latwa droga do wygrania NE.
Zgodnie z Waszym feedbackiem leci całkowita przebudowa wzorów na trafienia, dzięki której trafienia będą zależeć głównie od poziomu WB, ale z założeniem całkiem niezłej bazy początkowej, więc ogólnie trafienia będą łatwiejsze niż dotychczas. A więcej trafień to też skuteczniejsza walka na bloki...
I super, nikt przeciez nie zarzuca ze to jest zla poprawka.
Co do kontr to w temacie Marcjaka padło hasło, żeby ich obecnie nie zbytnio ruszać, więc co do zasady pozostają prawie bez zmian - z drobnym nerfikiem.
Nie gralem, nie jestem w stanie skomentowac.
Bloki zostają realnie POPRAWIONE a nie znerfione - skoro tarczy uświęconej na 30% nawet nie widziałeś, to pewnie zbyt mocno nie odczujesz różnicy w tej materii.
Skoro ja jej nie widzialem grajac od paru er, to ile osob ja tak naprawde widzialo na oczy? Moge ci z cala pewnoscia powiedziec ze takiej tarczy nie widzialem, i to co zostalo z AS'ow zapewne sie pod tym podpisze. Wiec przez wplyw tarczy ktorej nikt od dawien dawna nie widzial, zostaje ruszane cos co wzglednie dziala.
Caal - szczerze to powiedz mi, gdzie wykazuję owy brak rozsądku i poszanowania Waszych opinii - waszego czasu i feedbacku, bo wydaje mi się, że większość postulatów staram się realizować?
Wystarczy spojrzec na poprzedni topic, chociazby Marca, gdzie polowa punktow zostala skwitowana ironicznie. Rozumiem zawilosci historyczne pomiedzy graczami, ale zeby dyskusja miala sens, obie strony musza sie szanowac do pewnego stopnia, a roznice w opini powinny byc mniejwiecej przedstawione w konstruktywnej formie. BTW to dziala w obie strony :P
Być może rozsądniej byłoby wprowadzić wszystkie wasze propozycje wrzucane na forum od reki i wtedy byłoby super, chociaż często Wasze wnioski się wzajemnie wykluczają, albo mają odwrotne założenia...?
Oczywiscie ze nie, nie wszystko jest sensowne, realne badz osiagalne bez zachwiania balansu rozgrywki, ale po to jest wlasnie dyskusja prawda?
Co do zmniejszonej ilości mikstur - w trakcie ery wpadły do mnie też posłańce z informacją, że rynek mikstur jest martwy i nikt nic nie kupuje, bo elek jest nadmiar. Cóż - to nie moje widzimisię, tylko taki dostałem feedback i postanowiłem na niego odpowiedzieć.
Nie jestem pewien kto to w ten sposob komentowal, za wyjatkiem elek ktore sa generalnie zbyt ciezkie zeby je na danym poziomie uzyc (albo ktos wystawil je w smiesznie wysokiej cenie) elki HP (!!) schodzily na pniu. Elki MP, to tak, rynek jest martwy. Od poziomu Laba nikt ich nie kupuje, bo kazdy na absorbcji jedzie i w tydzien 200 elek wypija, co skutkowalo kompletnym przesyceniem rynku w elki MP i konczylo sie tym ze wszystkie ladowaly w miejskim.
Moze Toboe sie tez wypowie bo ja ogolnie nie mialem z tym problemu wiekszego.


Orgu, nikt nie zarzuca ci ze wszystko jest zle, tylko kupa problemow zostaje tylko ironicznie skwitowana badz w ogole nie skomentowana, i po wielu walkach dopiero wprowadzona (3 ery trwalo wprowadzenie minimalnych trafien, juz w erze kiedy Kronos zakonczyl ere Paladynem bylo to proponowane), gdzie nieistotne zmiany zostaja wprowadzone od reki.
Wez na przyklad GvG. Od 2 er wszyscy wspominaja (i to nawet na forum) ze to nie ma sensu (zwlaszcza przy tak malej puli graczy), a tutaj nagle rework GvG i temat wraca jak boomerang.

Mamy przeciez discorda, moze zamiast domyslow zgadywania i marnowania czasu, ustalic jeden dzien, w ktorym na osobnym stole wszyscy siada (ci ktorym sie chce i nie sa multikami xd ) i ustala z Toba co potrzeba zmienic i jak realistycznie to mozna zrobic na NE? Bo mam wrazenie ze feedback ktory dostajesz 'poslami' jest albo nieadekwatny do istoty problemu, albo jest po prostu narzekaniem.
Zrobic liste co gracze oczekuja vs co Staff moze zaproponowac i dojsc do jakiegos sensownego porozumienia?
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 992
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

W takim razie, nie uwazasz ze zamiast generalizujac w 2 punktach i zmieniac wszystko, warto by naprawic problem i napisac 'modyfikacja tarczy XYZ, w zwiazku z nieoczekiwanymi efektami uswiecenia skutkujacego blednym naliczaniem bonusu' co by rozwiazalo calkowicie rozwiazalo problem z ta konkretna tarcza?
Skoro ja jej nie widzialem grajac od paru er, to ile osob ja tak naprawde widzialo na oczy? Moge ci z cala pewnoscia powiedziec ze takiej tarczy nie widzialem, i to co zostalo z AS'ow zapewne sie pod tym podpisze. Wiec przez wplyw tarczy ktorej nikt od dawien dawna nie widzial, zostaje ruszane cos co wzglednie dziala.
Absolutnie nie masz racji w tym wywodzie, bo ani to nie był błąd, ani nie jest to tarcza niewidziana od dawien dawna. Ale bijmy się o to dalej...
Wystarczy spojrzec na poprzedni topic, chociazby Marca, gdzie polowa punktow zostala skwitowana ironicznie. Rozumiem zawilosci historyczne pomiedzy graczami, ale zeby dyskusja miala sens, obie strony musza sie szanowac do pewnego stopnia, a roznice w opini powinny byc mniejwiecej przedstawione w konstruktywnej formie. BTW to dziala w obie strony :P
Ironiczne komentarze dotyczą głównie postów Sepha (z całym szacunkiem) które są wyliczanką tego, co trzeba zboostować.
W temacie Marca wskaż mi niemerytoryczne odpowiedzi na podawane propozycje.
No i bardzo proszę - podpisuję się pod postulatem o wzajemne szanowanie się, bo nie wiem czy na kimś w impie się więcej psów wiesza i żali wylewa, niż na mojej osobie ;)
Oczywiscie ze nie, nie wszystko jest sensowne, realne badz osiagalne bez zachwiania balansu rozgrywki, ale po to jest wlasnie dyskusja prawda?
Kiedy jest o czym dyskutować - czy nie staram się prowadzić dyskusji?
kupa problemow zostaje tylko ironicznie skwitowana badz w ogole nie skomentowana, i po wielu walkach dopiero wprowadzona (3 ery trwalo wprowadzenie minimalnych trafien, juz w erze kiedy Kronos zakonczyl ere Paladynem bylo to proponowane)
Owszem, ale kiedy były otwarte testy po wprowadzeniu zmian wzorów na trafienia to dziwnie nikomu się tego nie chciało wytestować na tyle, żeby powiedzieć że dalej jest źle i trzeba zmienić. A jak nie było takiej informacji, to i nie było dalszej zmiany.
Wez na przyklad GvG. Od 2 er wszyscy wspominaja (i to nawet na forum) ze to nie ma sensu (zwlaszcza przy tak malej puli graczy), a tutaj nagle rework GvG i temat wraca jak boomerang.
To jest system dodatkowy do którego nikt was nie zmusza - można go wyłączyć bez ingerencji w resztę gry. Napisałem w trakcie ery ten system od 0, bo uważam, że gildie bez takiego elementu w ogóle są jakieś wybrakowane i wyprane z sensu.
Jak nie ma opcji walki GvG to sensowniej byłoby w ogóle wywalić wszystko związane z wojskiem gildyjnym, czyli prowki, dyplomację, spiegostwo itd. a zostawić je tylko jako forma współpracy graczy i wymiany itemków.
Mamy przeciez discorda, moze zamiast domyslow zgadywania i marnowania czasu, ustalic jeden dzien, w ktorym na osobnym stole wszyscy siada (ci ktorym sie chce i nie sa multikami xd ) i ustala z Toba co potrzeba zmienic i jak realistycznie to mozna zrobic na NE? Bo mam wrazenie ze feedback ktory dostajesz 'poslami' jest albo nieadekwatny do istoty problemu, albo jest po prostu narzekaniem.
Zrobic liste co gracze oczekuja vs co Staff moze zaproponowac i dojsc do jakiegos sensownego porozumienia?
Na discordzie nie przesiaduję i nie spędzę całego dnia na dywagacjach na czacie, bo niestety nie mam na to czasu.
Jest forum, na które można wejść w dowolnej wolnej chwili i przeczytać/odpisać na to, co zostało napisane i nic stąd nie ucieka.
Proszę bardzo - zgadajcie się wspólnie i zróbcie taką kompletną listę koniecznych zmian poprzez wspólną dyskusję, bo przebijanie się przez 3-5 stron postów, gdzie pomiędzy listami po 30 punktów są posty 1-zdaniowe, kłótnie, wyzwiska i tematy z czapy, jest dla mnie masakrą, zwłaszcza jeśli chciałbym się ustosunkować do każdej przedstawionej propozycji i/lub zarzutu.
E M P I R E W I L L R I S E !...
Caalon
 

Posty: 143
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 22:59
ID: 2758
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Caalon »

Absolutnie nie masz racji w tym wywodzie, bo ani to nie był błąd, ani nie jest to tarcza niewidziana od dawien dawna. Ale bijmy się o to dalej...
Pewnie nie uwierzysz, ale nikt tej tarczy nie widzial, i to nawet u Krukow. Skoro i tak jest ona zmieniona, moglbys wkleic screena jak ona w ogole wyglada skoro nikt o jej istnieniu nawet nie wie?

Kiedy jest o czym dyskutować - czy nie staram się prowadzić dyskusji?
85% dyskusji konczy sie na jednym poscie, badz braku odpowiedzi na niego. Nie nazwalbym tego dyskusja tylko przedstawianiem twojego punktu widzenia na sprawe bez wiekszego pola manewru ;) Nawet nie wspomne ile razy tak to wygladalo jak pisalem ci Posla (badz na discordzie) i nawet nie bylo odpowiedzi. I nie jestem odosobnionym przypadkiem.
To jest system dodatkowy do którego nikt was nie zmusza - można go wyłączyć bez ingerencji w resztę gry. Napisałem w trakcie ery ten system od 0, bo uważam, że gildie bez takiego elementu w ogóle są jakieś wybrakowane i wyprane z sensu.
Jak nie ma opcji walki GvG to sensowniej byłoby w ogóle wywalić wszystko związane z wojskiem gildyjnym, czyli prowki, dyplomację, spiegostwo itd. a zostawić je tylko jako forma współpracy graczy i wymiany itemków.
I super ze ci sie chce takie cos wprowadzac. Pytanie czy to jest cos czego wszyscy chca/potrzebuja? Zmarnujesz czas i sily tylko po to zeby wprowadzic cos z czego nikt nie bedzie korzystac, gdzie moglbys poswiecic ten czas na cos innego (np granie w Candy Crush xd ) albo na poprawki rzeczy wazniejszych.
Chyba nie jest to fajne jak marnujesz czas na cos co nie jest przyjete z radoscia?
Na discordzie nie przesiaduję i nie spędzę całego dnia na dywagacjach na czacie, bo niestety nie mam na to czasu.
Jest forum, na które można wejść w dowolnej wolnej chwili i przeczytać/odpisać na to, co zostało napisane i nic stąd nie ucieka. Proszę bardzo - zgadajcie się wspólnie i zróbcie taką kompletną listę koniecznych zmian poprzez wspólną dyskusję, bo przebijanie się przez 3-5 stron postów, gdzie pomiędzy listami po 30 punktów są posty 1-zdaniowe, kłótnie, wyzwiska i tematy z czapy, jest dla mnie masakrą, zwłaszcza jeśli chciałbym się ustosunkować do każdej przedstawionej propozycji i/lub zarzutu.
Dobrze wiesz ze to nie bedzie mialo miejsca. Zbyt duzo roznych opini na te same tematy. Celem dyskusji na live chacie jest dojscie do jakiegos porozumienia na neutralnym gruncie gdzie mozna na zywo moderowac zachowania i przedstawienie kontra argumentow. W wypadku odroczonych odpowiedzi z forum (gdzie nie jest wymagana odpowiedz) czegos takiego nie ma, i na odpowiedz mozna czekac wiekami.
Kazdy z nas ma problem z czasem a jednak kazdy z nas znajduje te chwile zeby na Impa wejsc i cos poklikac wiec chyba to jest tylko fair zeby sprobowac dojsc do porozumienia w czasie dostepnym?
Na temat 1 zdaniowych odpowiedzi sie nie wypowiem bo kazdy wie kogo sie to tyczy, i sami musza wysunanc wnioski.


Jednego nie rozumiem. Staralem sie podejsc do tego neutralnie, bez przekrzykiwania sie i przerzucania winy, jako ze mialem wglad na to z 'boku' grajac druidem warzacym i przedstawic sytuacje z perspektywy kogos kto gra 'tylko' 3 lata, a i tak zostalo to potraktowane jako atak na twoja osoba, mam wrazenie spowodowany tym ze ktos ma odmienne zdanie....

Po tej wymianie zdan widac ze chcesz opinni innych ale tylko jezeli to zgadza sie z Twoja wizja rozgrywki, wiec ja ciagnac tematu juz nie bede bo widze ze to nie ma sensu.
Pozostaje grac (albo i nie) w to co mamy bo zdanie innych i tak nie ma znaczenia.


Pozdrawiam.
Samael
 

Posty: 154
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:34
ID: 772
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Paladyn

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Samael »

- CSK, Daranis, Ered Luin, Athaar - poprawiona częstotliwość walk PvM.

Czy jest to zmiana taka jak proponowałem ilość exp/100 eny ? Czy poprawiona częstotliwość i zobaczymy w testowej jak to wygląda?
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 211
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Barbarzyńca

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

To tak odnośnie tarcz się póki co odniose, by uciąć mam nadzieję te domysły i dalszy ciąg niepotrzebnej wymiany postów, odnośnie "ale jak to tarcza +30%".
Tak mieliśmy i mamy taką w gildii czyli taką +30% do bloków, tak mamy też i na +26% i bodajże +28%.
Więc gadanie że nie da się osiągnąć wyżej niż +23% skomentuje tak -> xDDDD poćwicz Seph ;)
Caalon
 

Posty: 143
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 22:59
ID: 2758
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Caalon »

Wirginix, Anielski Wieszcz pisze: 27 lis 2023, o 15:40 To tak odnośnie tarcz się póki co odniose, by uciąć mam nadzieję te domysły i dalszy ciąg niepotrzebnej wymiany postów, odnośnie "ale jak to tarcza +30%".
Tak mieliśmy i mamy taką w gildii czyli taką +30% do bloków, tak mamy też i na +26% i bodajże +28%.
Więc gadanie że nie da się osiągnąć wyżej niż +23% skomentuje tak -> xDDDD poćwicz Seph ;)
I tak szczeze.
Uwazasz ze 1 tarcza ktora ma przerosniete staty, wymaga reworku calego systemu ktory w miare dziala, przez dodanie 3 zmiennych? Zamiast ja zmodyfikowac badz wywalic i zostawic cos co dziala?
Potem przez 3 ery bedzie latanie blokow jezeli przestana dzialac poprawnie, albo wygranie ery bo bloki OP i nikt nie zglosil tego, bo nie oszukujmy sie, ani Wladcy, ani AS'y ani Kruki nie zglosza czegos co dziala na ich korzysc i nawet nie probuj mowic ze jest inaczej :d
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 992
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

1. Generalnie przyczepiłeś się do 1 punktu z listy (tarcz) i o to prujemy się tu pół dnia, chociaż sam walczącym nie grasz...
Tarcze +30% są obecnie w impie 2 szt. - możesz zapytać Eblistora albo Mioko, skoro moje słowa podparte wglądem w bazę danych są niewarte zaufania.
Być może da się poczekać z osądem przygotowanych zmian do okresu testów? Nie zabraniam zgłaszać uwag do listy, a tylko argumentuję z czego dana decyzja wynikła. Będzie źle? Da się zmianę cofnąć/przerobić.

2. Gdybym chciał odpowiadać na każdego posta, na którego mam coś do napisania to nie zdążył bym pracować (tyczy się to głównie okresu międzyerowego, bo w środku ery zwykle dyskusje na forum nie istnieją). Co jednak nie znaczy że wątki olewam/nie czytam. Czytam i zbieram informacje co kogo gryzie i staram się jakoś znaleźć rozwiązanie - owszem, często inne od propozycji pojawiających się na forum.
Ale Wy także nie macie pełnego obrazu gry i jej konstrukcji, więc często te propozycje są mało realne do wprowadzenia/rodzą inne problemy.

3. GvG
moglbys poswiecic ten czas na cos innego (np granie w Candy Crush xd
Dziękuję, ale raczej sam będę decydował na co poświęcam mój czas.
Chyba nie jest to fajne jak marnujesz czas na cos co nie jest przyjete z radoscia?

Może w tym problem, że nie przypominam sobie radości i jakiejkolwiek pochwały za którekolwiek z wprowadzanych zmian od X er...
Dobrze wiesz ze to nie bedzie mialo miejsca.
Hah, no wiem ;) Tylko skoro jako gracze miedzy sobą nie jesteście w stanie ustalić jakie są najistotniejsze problemy gry i ewentualne sposoby ich rozwiązania, to czemu uważasz, że zbiorowy czat ze mną da lepsze efekty?
"Zrobic liste co gracze oczekuja vs co Staff moze zaproponowac i dojsc do jakiegos sensownego porozumienia?" -> przecież to Twoje słowa.
Staralem sie podejsc do tego neutralnie, bez przekrzykiwania sie i przerzucania winy, jako ze mialem wglad na to z 'boku' grajac druidem warzacym i przedstawic sytuacje z perspektywy kogos kto gra 'tylko' 3 lata, a i tak zostalo to potraktowane jako atak na twoja osoba, mam wrazenie spowodowany tym ze ktos ma odmienne zdanie....
No ok - ale ja odpisuję tylko na twoje wpisy:
"Postuluje naprawde o troche rozsadku (...) Szanujmy sie (...)
roznice w opini powinny byc mniejwiecej przedstawione w konstruktywnej formie. BTW to dziala w obie strony"
Ja Cię nie atakuję tylko odpowiadam oraz argumentuję, skąd dana zmiana się bierze, i nie rozumiem skąd taki upór w krytyce.
Po tej wymianie zdan widac ze chcesz opinni innych ale tylko jezeli to zgadza sie z Twoja wizja rozgrywki, wiec ja ciagnac tematu juz nie bede bo widze ze to nie ma sensu.
Moja wizja rozgrywki. No tak, bo przecież to ja najaktywniej gram i mam z tego najwięcej fanu...
Cóż. Ja generalnie staram się obserwować przebieg ery, wyciągać z niej wnioski (często błędne, bo nie podparte bieżącym feedbackiem), potem proszę o Wasze uwagi i staram się skonfrontować je z własnymi obserwacjami.
Do tego dodaję własne pomysły.
Jak sam zauważyłeś - między Wami graczami dyskusji nie ma, więc spójnych wniosków też nie ma. Niektóre, które się pokryją u paru osób staram się realizować dopasowując je do realiów/mechaniki/możliwości gry.

Czy robię to dla siebie? W pewnym stopniu tak, jak np. pisząc sobie moduł GvG, który jest pierwszym takim kompleksowym i względnie dużym systemem napisanym przeze mnie od 0, bo w ten sposób staram się rozwijać swoje umiejętności w programowaniu.
Ale jednak robię to gównie dla Was, bo ja z impa nie mam dla siebie w zasadzie nic.
Szkoda, że trudno liczyć z Waszej strony na cokolwiek więcej ponad krytykę.
E M P I R E W I L L R I S E !...
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 211
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Barbarzyńca

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

Zależy jak patrzeć bo z tego co czytam w poście Orga to rozumiem iż łatwiej jest osiągnąć bloki, czyli zakładam że inwestując w szybkość ów bloków będzie można osiągnąć więcej. Do tego blok będzie tańszy w PR - 3.
Nie jedna bo podałem trzy różne tarcze przekraczające próg podany przez Sepha, a jakby pogrzebać w znajdzkach to jeszcze z co najmniej jedną mógłbym znaleźć, która ów próg mogłaby przekroczyć. Po prostu widać że żadna gildia prócz jednej nie przykładała wartości do możliwości tarcz lub zapomniała zupełnie o tym.
Do tego trzeba dodać że na początku takich tarcz nie wyczarujesz, to przychodzi z czasem.
Inna sprawa nie rozumiem trochę obecnie nagonki odnośnie nerf uświęcenia (nie znamy wartości o jaką poszedł nerf, a jeśli to nerf na zasadzie 1-2% wątpię że wyższy to warto kręcić napiętą rozmowę?)
Ja bym poczekał z takimi wnioskami do ery testowej by było czarno na białym jak wygląda uświęcenie jak wyglądają bloki i dopiero dyskutował czy nie warto wrócić do wcześniejszego uświęcenia itp.
No ale to moje zdanie, każdy ma inne.
Caalon
 

Posty: 143
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 22:59
ID: 2758
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Druid

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Caalon »

Widzisz Orgu, i tu wlasnie pokazuje ze tak naprawde chyba nie wiesz (albo nie chcesz wiedziec) w czym lezy problem.

Re pkt. 1, zadnym poscie nie napisalem ze to z mojego doswiadczenia wiem ze bloki sa ble albo nie sa ble. Dlatego wlasnie zadna lista zmian nie wchodzi w gre bo nie wazne ile osob by ja rozpisalo, i tak zostanie ona 'zarchiwizowana' w zniszczarce do papieru bo ktos 'nie gral walczacym' albo zle zrobil to czy tamto badz team testerow uznal ze te wnioski sa nic nie warte, albo traktujesz to jako atak na twoje propozycje.
Nie dziw sie tylko potem ze nikt nie pisze zadnego feedbacku.

Tarcza jest tylko przykladem zmian ktore sa prowadzane bez tak naprawde ladu i skladu i uzyte w celu zobrazowania problemu.

I mam wrazenie, bazujac po zmianach ze proponowane zmiany sa tak jak wytknales mi, proponowane przez osobe ktora postacia walczaca nie gra, bo mija sie to ze spostrzezeniami innych walczacych grajacych w tej badz poprzednich erach.

Re pkt. 2 sam napisales ze wolisz forum bo zostaje to fizycznie napisane i mozna zerkanac w kazdym momencie, wiec w czym lezy problem? Czesc informacji o bugach i tak tez trafia do Ciebie w trakcie trwania ery. Nikt nie mowi ze mamy wglad we wszystko, wiec moze czasami jedyne co wystarczy napisac to 'sluchajcie, ale to nie do konca da sie zrobic, system ma pewne ograniczenia' badz OK dzieki za zgloszenie?

pkt 3. tutaj przytocze pkt 1. Luzno rzucona propozycja traktujesz jak atak na ciebie badz mowienie co kto ma robic.
Czy robię to dla siebie? W pewnym stopniu tak, jak np. pisząc sobie moduł GvG, który jest pierwszym takim kompleksowym i względnie dużym systemem napisanym przeze mnie od 0, bo w ten sposób staram się rozwijać swoje umiejętności w programowaniu.
Ale jednak robię to gównie dla Was, bo ja z impa nie mam dla siebie w zasadzie nic.
Szkoda, że trudno liczyć z Waszej strony na cokolwiek więcej ponad krytykę.
No i super, napisales cos co chciales z modulem GvG i nie ma absolutnie w tym nic zlego, zwlaszcza jezeli rozwija to twoje zainteresowania i nie sadze zeby ktokolwiek chcial cie krytykowac za rozwijanie zainteresowan.
Tylko ze tutaj sie znowu pojawiaja rozbierznosci to co ty chciales vs to co bylo oczekiwane.
Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 992
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

...Sorki, ale staram się jak mogę zrozumieć Twój przekaz, a wychodzi mi na to, że nie mogę podjąć żadnej polemiki i uargumentować pewnych swoich decyzji gdyż niezależnie co napiszę jest to równoznaczne z wrzuceniem Waszych głosów "do niszczarki", czy dobrze zrozumiałem?
E M P I R E W I L L R I S E !...
ODPOWIEDZ