ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Moderator: Aniołowie

Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni
Bóg
 

Posty: 992
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:23
ID: 13
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Rzemieślnik

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Orgrael Ogniojad, Pan Płomieni »

proszę bardzo
E M P I R E W I L L R I S E !...
Mioko
 

Posty: 108
Rejestracja: 1 mar 2020, o 11:43
ID: 2156
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Mioko »

A co do ostatniej listy zmian, nie rozumiem punktu z Gildiami i kasowaniem różnych elementów. Kwatery to jednak był jeden z plusów gildii, nie widzę powodu do usuwania ich. Tak samo, usuwanie exp , nawet jeśli obecnie nie było aktywnych walk o prowki. To tylko sprawi, że gildie będą jeszcze bardziej martwe. Może po prostu zostawić te elementy, na które nikt nie narzekał. Jak widać tych, na które ludzie marudzą nie brak :D
Tsura
 

Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wampir
Profesja: Złodziej

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Tsura »

IV. GILDIE
- Poprawione zostawianie i przekazywanie eliksirów i ziół w magazynie - jest dodany wskaźnik zapełnienia przy deponowaniu oraz automatycznie dopasowuje ilość do limitu gdy nie mogą się zmieścić.
- zmienione koszty budowy gildii
- usunięcie z gildii wojska, murów, expa, zysku energii z kwater (dodany zysk eny z domów także dla osób w gildiach)
- usunięte eventy gildyjne, najazdy mobów, prowincje i bunty
Ale dlaczego? Zostawmy to co działało. Prowincje, bunty - te dodatkowe lokacje dla zwycięskiej gildii. W końcu prowincje dostałyby trochę życia.
Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty
 

Posty: 99
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:24
ID: 498
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty »

Jezu Tsura, co ci się znowu nie podoba, przecież zrobił wszystko co chcieli gracze, jeszcze masz jakiś problem?!
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 211
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Barbarzyńca

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

Tsura pisze: 28 lis 2023, o 15:19
IV. GILDIE
- Poprawione zostawianie i przekazywanie eliksirów i ziół w magazynie - jest dodany wskaźnik zapełnienia przy deponowaniu oraz automatycznie dopasowuje ilość do limitu gdy nie mogą się zmieścić.
- zmienione koszty budowy gildii
- usunięcie z gildii wojska, murów, expa, zysku energii z kwater (dodany zysk eny z domów także dla osób w gildiach)
- usunięte eventy gildyjne, najazdy mobów, prowincje i bunty
Ale dlaczego? Zostawmy to co działało. Prowincje, bunty - te dodatkowe lokacje dla zwycięskiej gildii. W końcu prowincje dostałyby trochę życia.


A dlaczego było założenie, że to co chciał wprowadzić Org miało nie działać?
Ludzie ogarnijcie dupy, Org robi to za friko i też z chęci rozwoju w dziedzinie jakim jest tworzenie kodu impa jak i samego kodowania, stworzył system od zera, który nie ujrzał światła dziennego, a wy już się rzucacie na niego, bo coś zrobił. K***a gdyby nie Org to ta gra byłaby martwa już wieki temu, bo Ender już dawno ją olał. I mogę za przekleństwo dostać karę, szczerze wisi mi to, ale nie mam zamiaru patrzeć jak osoba, której się chce kodować impa jest tak obrażana!

A może ten system byłby czymś zajebistym, co by Orga popchnęło do zrobienia kolejnych rzeczy od zera? A takim podejściem to robicie odwrotny rezultat.

Tak w impie są błędy, tak jest zwykle że coś da przewagę komuś, ale tak było zawsze, jak chcecie by coś było tip top chociaż to też jest ciężko osiągnąć zwłaszcza w kwestii trafiania/uników/kontr/bloków itp. to klikajcie w testowej erze!! Dawajcie info zwrotne Orgowi. A nie erę testową macie w dupie, a później jest plucie się w erze bazowej eeee to nie działa, tam to jest za słabe, to jest za mocno. No a k***a jakie ma być skoro nikt tego nie kliknął w testach lub kliknął, ale zataił?? I oczywiście później kto jest winny, no przecież że Org, bo czyta w myślach, bo klikał w testach itd.
No po prostu brak słów. W kimś widzicie winnych, a nie w sobie...

Nie przeklinaj V
Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty
 

Posty: 99
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:24
ID: 498
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty »

Org nasz, zbawiciel nasz, łaskę zsyłający na nas co erę.
O Orgraelu, oby twa łaska po wsze czasy mogła na nas spływać.
Obyś nigdy nas nie opuścił, a dobroć twa nie znalazła innego wykorzystania.
Bez Ciebie żeśmy niczym, zaledwie małymi mrówkami w tym internetowym padole.
Mądrość twa nieokiełznana najpotrzebniejszą jałmużną dla świata tego.
Nie sposób nam jej ogarnąć, więc wybacz nam za nasze grzechy, gdyż nigdy nie będziemy mogli się z tobą równać.
A wieszcze twoi niech po kraniec istnienia objawiają wielkość twoją.
Amen
Tsura
 

Posty: 281
Rejestracja: 26 gru 2020, o 13:32
ID: 2666
Rasa: Wampir
Profesja: Złodziej

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Tsura »

Zgadzam się z Wirem.

Ja widzę braki, czy nie działające rzeczy. Tylko, że moim zdaniem jest przedstawienie "raportu". Pokazać co nie działa i jak to naprawić moim zdaniem.

Czy rozwiązania będą idealne od razu? Cześć tak, część nie. A taką gadką jaką część z was uskutecznia tylko zniechęciliście jedynego człowieka, który coś przy tej grze chciał robić i miał umiejętności. Macie uwagi? Zgłoście, testujcie. Co to jest za uwaga - "źle działa barb". I oczekujecie, że się stanie jakiś cud i nagle siądzie do tego 20 devów i wymyślą 3 rozwiązania problemu i wybiorą najlepsze? Poświęćcie swój czas i wymyślcie rozwiązanie. CO ma być zmienione i na CO. I wtedy można ocenić czy to się da zaimplementować i czy Org poradzi sobie w tym wolnym czasie który POŚWIĘCA dla nas. Zamiast bawić się z dzieckiem, albo iść wcześniej spać. Wy nie ogarniacie, jak "pójść wcześniej spać" jest ważne dla rodziców małych dzieci. A najeżdżacie na Orga jakby on to za pieniądze robił, które jeszcze wy płacicie.

Jestem zniesmaczony. Brawo. Nie podoba się Wam to nie grajcie. A nie demotywujecie jedynego człowieka, który coś przy tej grze chce zrobić.
Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty
 

Posty: 99
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:24
ID: 498
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty »

To niech nie poświęca tego czasu bo mu nie wychodzi xD

//bardzo proszę, tę propozycję mogę ci spełnić ;)
//Org


Napisałem kilkanaście podpunktów co jest słabo zrobione
Na praktycznie wszystkie zostało odpowiedziane zgodnie z widzimisie Orga, bez jakiejś większej analizy problemów analizy, a potem zignorowane.
W zmianach jest może 15% tego co napisałem, plus część zmian jest toalnie z dupy.
Org pisze żeby wypowiadali się walczący, jednak wypowiedzi te ignoruje i postanawia zrobić tak czy tak jak powiedział Haf
Podczas gdy oboje nie grali walącymi od paru er przynajmniej i nie nie znają realiów praktycznie w żadnym stopniu.
Dawane są jakieś przemyślane argumenty ze strony graczy tylko po to by otrzymać odpowiedź w stylu "nie bo ja uważam inaczej.
Na koniec, Gdy więcej graczy zobaczy te bezsensowne zmiany i się wypowie, To Org strzela focha jak nastolatka i pisze jakieś
jeszcze bardziej z tyłka wyciągnięte zmiany, tytułując je "zrobiłem je tak jak gracze chcieli"
Więc nie piszcie wysrywów w stylu "cieszcie się że Org to robi za darmo, inaczej by nie było", Bo nikt mu nie każe i to wcale nie oznacza że może robić na odpierdziel. W jakiś sposób zależy mi na tej grze i chce by była ona lepsza, ale to co się dzieje w zmianach od paru er nie jest przykładem "lepszego". Czy sam zrobię lepiej? Nie, ale to też nie znaczy że mam cieszyć się ze wszystkiego co staff ogłosi.
Tak, mogę nie grać, ale czy celem gry nie jest zachęcanie do grania? Rozumiem że najlepszym wyjściem na niezgodę jest odejście od powodu problemu, tak?
No ale chyba będę musiał to zrobić i przestać grać, bo widzę ze nie można dość do porozumienia z rozchwianym emocjonalnie Adminem tej gry.
Jeżeli ta gra ma być wg pomysłu Orga tylko i wyłącznie to niech napisze "tak to moja własność i ostateczne słowo będzie
należeć tylko i wyłącznie do mnie, nie ma co dsykutować", wtedy będę przynajmniej się nie wysilać by cokolwiek pisać na tym forum. I ja będę szczęśliwszy i spokojniejszy i on.

I to wcale nie oznacza że ma być wszystko jak ja chcę, Boli mnie już po prostu jak kolejny raz moje wypowiedzi na temat błędów nie są czytane ze zrozumieniem albo olewane. To wcale nie zachęca do brania udziału w erze testowej, Bo Caalon mi już opowiadał jego testy kilka er temu i olewkę ze strony Orga w ogłaszanych tematach. Widzę że nie ma to sensu i jeżeli będę grał w testowej to tylko i wyłącznie by ogarnąć build pod next erę, bo lubię tą grę i prawdopodobnie będę grał.
Wirginix, Anielski Wieszcz
 

Posty: 211
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:51
ID: 163
Rasa: Cz³owiek
Profesja: Barbarzyńca

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Wirginix, Anielski Wieszcz »

Marcjako, a powiedz jedno brałeś udział w ostatniej testowej erze?

Bo ja widzę sporo rzeczy, które sam poruszyłeś w innym temacie w zmianach u Orga w tym temacie...
Po za tym czemu tak uderzasz w Orga? Tak bardzo zabolało Ciebie, że nie wszystko wprowadził, może nie miał czasu na wszystko i skupił się na najważniejszych aspektach o których inni się wypowiadali w twoim temacie i o których sam pisałeś.

Więcej poszanowania niż plucia jadem serio. Nie jesteśmy w gimbazie. Bo wyjdzie że ten strzeli focha, ktoś inny też i co z tego wyniknie? Nic. A chyba nie o to tu w tym wszystkim chodzi.

Weźmy udział w erze testowej na tyle na ile każdy ma czas i niech zmiany staną się miłe dla każdej ze stron.
Niech Org ma informacje zwrotne od każdego, a nie tylko kilku osób...
Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty
 

Posty: 99
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:24
ID: 498
Rasa: Cz³owiek

Re: ZMIANY NA XXXIV ERĘ

Post autor: Marcjako, Z Nickiem Ogarnięty »

Widzę że nie przeczytałeś mojej odpowiedzi w całości, więc informuję że odpowiedzi na twoje pytania są w mojej odpowiedzi x)
ODPOWIEDZ