Skarb Ghut Lolein

Moderatorzy: Aniołowie, Mecenasi Sztuki

ODPOWIEDZ
Ari Veum, Dama Z Koteckiem
 

Posty: 18
Rejestracja: 6 gru 2016, o 17:35
ID: 964
Rasa: Cz³owiek

Skarb Ghut Lolein

Post autor: Ari Veum, Dama Z Koteckiem »

Ruiny pustynnego miasta Ghut Lolein, niegdyś pięknego i dumnego, nazywanego Źrenicą Imperium, dziś odstraszają przeciętnego wędrowca smutnymi szkieletami opuszczonych budynków, stanowiących dom dla plugastw, o jakich mieszkańcom Vackell nigdy się nie śniło. Z drugiej strony, to doskonała pożywka dla żądnych przygód awanturników, liczących na to, że podczas wyprawy w tę nieprzyjemną okolicę nabiorą doświadczenia w walce, poprawią swoje umiejętności, a przede wszystkim - wzbogacą. Od bardów można usłyszeć opowieści o skarbie, który kryje w sobie to pradawne miasto, do tej pory jednak nikomu nie udało się go odnaleźć... Kto wie - może to właśnie na ciebie czeka niezwykłe bogactwo pozostawione przez dawnych mieszkańców Ghut Lolein?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak, właśnie proponuję wszystkim chętnym sesję RPG - mamy gotowy świat, poniekąd również bohaterów, dlaczego więc tego nie wykorzystać? Zapraszam wszystkich, zarówno mających pewne doświadczenie w tego typu rozrywce, jak i osoby zupełnie zielone, które będą się dopiero uczyły - z chęcią pomogę i udzielę wszelkich wyjaśnień.
Od strony technicznej... Sesję widzę raczej jako storytelling, bez podręczników, mechaniki i rzucania kostką - o powodzeniu działań postaci decyduje raczej Mistrz Gry, w którego rolę się wcielę. Świat jest wszystkim nam dobrze znany - Imperium, czyli klimaty fantasy. Jeśli chodzi o bohaterów, mogą nimi być zarówno postaci z gry, jak i zupełnie nowi bohaterowie. W obu przypadkach poproszę o opis.
Karty postaci proszę wrzucać w tym temacie. Termin - dwa tygodnie, który być może zmodyfikuję w zależności od zainteresowania. Karta oprócz imienia i nazwiska powinna zawierać: historię postaci, opis jej wyglądu, zachowania, posiadane przez nią umiejętności, mocne i słabe strony. Wszelkiego rodzaju ciekawostki są mile widziane. Nie trzeba trzymać się statystyk z gry, proszę jednak o rozsądek!
Wszelkie konsultacje i pytania proszę przesyłać posłańcami na ID 964, bądź w prywatnej wiadomości na forum.

Pozdrawiam i zachęcam do wspólnej zabawy,
Ari Veum
Ne ily halált adj, istenem,
Ne ily halált adj énnekem!
ODPOWIEDZ